مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

شما نوشته اید – آقای مدیرعامل؛ پدر بزرگوار دیگه چه خبر!

0 0 رای
Article Rating
مخابرات ما- دیدار نوروزی مهندس سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در اولین روز پس از تعطیلات برگزار شد.

مهندس سلطانی در این دیدار گفته هایی داشت که می توانید اینجا بخوانید.

یکی از اعضای سایت در همین رابطه نوشته است:

بابک

۱۴۰۰/۰۱/۱۴ در ۸:۲۰ ب.ظ

سلام
الحمدالله که هر مدیرعاملی که میاد بر مسند مدیریت میشینه حرفهای قشنگ قشنگ میزنه.
لااقل حرفهای تکراری کمتر میشنویم و حرفهای نو شنیده میشه.
آقای مدیرعامل فرمودن که “دنبال جابجا کردن کسی نیست ” یعنی همان افرادی که با رویه مدیریتی و ناکارآمدشان این شرکت را به این قهقرا رساندند، آسوده خاطر باشند که قرار نیست خدای نکرده تغییر کنند و همچنان به همان روش مدیریتی بی انگیزگی خود ادامه بدید تا بالاخره یک روز این شرکت به فنا بره.

آقای مدیرعامل اگر مدیران این شرکت در حال و وضع مدیریتی خوبی بودند و کاربلد بودن که این شرکت به وضعیت چه کنم، چه کنم نمی افتاد. عدم جابجایی مدیران شاید نویدبخش این موضوع باشد که کارایی مدیران قرار است توسط آقای سلطانی افزایش یابد. البته این هم سوژه خوبی است برای گذران دوران مدیریت.

در دیگر بیانات، آقای مدیرعامل از خانواده و اهمیت دادن به آن تذکراتی را فرمودند. خیلی جای شکرش باقی است که بالاخره یک مدیرعامل پیدا شد و صحبت از خانواده همکاران مخابرات کرد. خوب آقای مدیرعامل شما که نوعی پدرخانواده بزرگ مخابرات ایران هستید برای این خانواده چه کردید؟

– اهداف کاری این خانواده را اعلام فرمودید؟
– راهکارهای برون رفت از این تلاطم را مشخص کردید؟
– برای پرداخت معوقات همکاران برنامه ای ارائه فرمودید؟
– برنامه مشخصی برای کارکنان شرکتی و رانندگان و پرسنل قراردادی و رسمی و بازنشسته های شرکت دارید؟
– برنامه توسعه و نگهداری و ایجاد درآمد برای این شرکت با سابقه دارید ؟
– از مرخصی که حق قانونی کارکنان است صحبت کردید ولی به مدیرانتان تذکر ندادید که با توجه به شیوع کرونا و همه گیری مرحله چهارم آن برای دورکاری به کارکنان سخت نگیرند. این پدر خانواده میداند که مدیرانش اجاره دورکاری به کارکنان این خانواده را نمی دهد و با توجه به شرایط محیطی همه کارکنان را به اداره میکشانند؟

آقای مدیرعامل؛ پدر بزرگوار شرکت مخابرات ایران دیگه چه خبر؟!؟

دیگه چه خبر؟!

 

0 0 رای
Article Rating
0 0 رای
Article Rating
عضو
اطلاع از
guest
8 دیدگاه ها
بازخورد های داخلی
همه دیدگاه ها را ببینید
بهزاپ
بهزاپ
13 روزهای پیش
در انتظار تایید

سخنی با مدیر عامل محترم و تیم مشاوران محترم شان ؛

جناب مهندس سلطانی چند ماه از از حضور جنابعالی و مجموعه مدیریتی جدید در مخابرات ایران می گذرد و متاسفانه آنطور که انتظار می رفت و می رود چشم انداز خوبی از تغییرو تحولات مورد انتظار در جهت بهبود فضای کار ،تلاش و افزایش درآمد شرکت و رسیدگی به مشکلات همکاران دیده نمی شود !
در این اوضاع و احوال شرکت که شما بهتر از دیگران بر عمق مشکلات آن آشنا هستید ، متاسفانه دیدگاه مسلط ،نگاه و تفکر عدم اعتماد به مدیران و نیروهای توانمند داخلی و حفظ وضع مدیریتی موجود به خوبی مشهود هست ،خیل انتصابات مشاورین مختلف در این چند ماه خود تاکیدی بر این مدعا هست ،هر چند بکار گیری محدود مشاوران آن هم با تخصص بسیار بسیار بالا در حوزه های خاص در جهت گشایش برخی امور هم امری معقول و و پسندیده هست ،اما روش فعلی ،تنوع و تعداد انتصابات جنابعالی در ستاد و در شرکت ها بخصوص مشاوران بهت و تعجب فراوانی برانگیخته ، !آقای مهندس سلطانی گرامی ؛مدیران با تجربه و متخصص ی به مراتب توانمند تر ی در مخابرات هست که نمی شود اسم همه آنها را در این یادداشت آوردافرادی مثل دکتر مطهری ،مهندس امامی ،دکتر قضاتی ، مهندس پور شاکر ،مهندس جعفری ،دکتر عسگری راد ، دکتر حسینی ،مهندس زارعی و بسیار ی دیگران نخبگان در ستاد و مناطق کشور حضور دارند که در زمان مدیران قبلی برکنار و بایکوت شدند ،اکنون چرا باید به عنوان کارشناس و در امور غیر مرتبط در گوشه ای از ساختمان های شرکت روزگار بگذرانند ؟!این در حالی است که کارکنان هر روز شاهد ورود مشاوران و چهره های جدید به مجموعه و همچنین با کمال تاسف تثبیت برخی مدیران ناتوان قبلی باشند ؟، پیشنهاد موکد می کنیم نگاهی به ظرفیت های داخلی شرکت داشته باشید ‌حداقل یکبار با این بزرگواران و یا نیروهای توانمند دیگر شرکت هم دیدار داشته باشید و نیم نگاهی به رزومه و توانمندی آنها هم داشته باشید

ناشناس
ناشناس
13 روزهای پیش

ناپدری بزرگوار

نانشاس
نانشاس
14 روزهای پیش

با سلام به همه همکاران عزیز – این اقای سلطانی کاره ای نیست بنده خدا این نباشه کس دیگه میاد جاش فرقی نمیکنه اینها هم از جای دیگه دستور میگیرند بنده میخام یه چیز بگم اینکه صدام فاسد گور به گوری خاک کشور ما را اشغال کرد همین بسیجی ها با سلاح ایمان و رشادتها خاک کشورمان را از این دشمنان پس گرفتیم و انتظاری هم از مسئولین نداریم چون خدا ناظر بر اعمال این عزیزان بود وبس که چه جانفشانیها که نکردند درود بر همه عزیزان – شرکتی که با این همه درامد شب عید عرضه حداقل ۱۰ درصد از معوقات کارمندانش را نداره بده چرا به صندلی تکیه دادید بگید عرضه این کار را نداریم چون همه این عزیزان زن و بچه دارن تا کی باید به خانواده شان بگویند نداریم منتظر معوقات هستیم پس چه جوری همین ارتباطات سیار به کارمندانش بهترین امکانات را میدهد آقای سید هاشمی که تو فرمان اجرایی امام نشسته برای او فرقی نمیکنه که کارمند داشته باشه نداشته باشه چون او مشکل نداره از ان موقعی که مسئولین تکیه زدند بر اریکه قدرت و به فکر مردمشان نبودند وضع خیلی بدتر خواهد شد هر سال مدیر عامل میاد صحبت میکنه که ما امسال سال خوبی خواهیم داشت ما هم امیدواریم جای بسی تاسف است که روز جانباز اسفند ماه بود ما نمی خواهیم که از ما تقدیر کنید لااقل بخشنامه ای که کردید که قبلا سال یک ماه حقوق مزایا پاداش جانبازان الان چند سالی است که ۱۵ روز کردید لااقل این را بدهید حق ماست این را که میدانید – سلام بر همه شهیدان راه خدا خصوصا شهدای جنگ و شهدای مدافع حرم و شهدای سلامت روحشان شاد.

کیوان
کیوان
14 روزهای پیش

احسنت ولی کو گوش شنوا همکارمحترم

ناشناس
ناشناس
14 روزهای پیش

بخشی از مطالبات مربوط به سال ۱۳۹۴ به مبلغ ناچیزیی ۴۵۰ هزار تومان در فیش اسفند پرداخت شد .
سوال : کل مطالبات بازنشستگان سال ۱۳۹۴ چقدر میباشد ؟ چرا کامل پرداخت نشد ؟
کسانیکه بعد از خصوصی سازی (سال ۱۳۸۹ به بعد ) بازنشسته شده اندتکلیف حق جذب آنها چه میشود ؟
در مورد ۳/۴ سربازی بازنشستگان چرا تاکنون در مستمری تامین اجتماعی تاثیری نداشته است ؟
تفاوت ۳/۴ سربازی در پاداش تشویقی وپاداش سنواتی ومرخصیهای ذخیره شده و….کی پرداخت میشود ؟؟

بازنشیته
بازنشیته
14 روزهای پیش

معوقات ۹۲تا۹۶که هنوز خبری نیست .از اسناد پزشکب هم که از شهریور ۹۹خبری نیست .ناظر کیه .بانی این قرار داد کیه .هیت مدیره کجاست معاونت حقوقی کجاست .هفت ماه اسناد پزشکی پرداخت نشده …مخابرات را چه شده است

حسین
14 روزهای پیش

سلام
لطفا در ادامه سئوالات از مدیر عامل محترم راجع به بیمه تکمیلی بپرسید،از شهریور ۹۹ نسخ را پرداخت نکرده البته به علت عدم انجام تعهدات مخابرات! در صورتیکه حق بیمه از کارکنان کسر شده!

8
0
تصورات و ایده های خود را در دیدگاه بنویسیدx
()
x