مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

انتخابات کمیته های انضباط کار بار دیگر برگزار می شود

مخابرات ما- معاونت توسعه نیروی انسانی در اسفند ۹۹ بار دیگر انتخابات کمیته های انضباط کار را برگزار می کند.

 

مخابرات ما- کمیته های انضباط کار در استانهایی که شرکت کنندگان و آرای صندوق به حد نصاب برسد تشکیل خواهد شد.انتخابات این کمیته ها در استانها و مخابرات ایران در روزهای ۱۱ و ۱۲ اسفند برگزار خواهد شد.

در این کمیته نماینده سرپرستان و نماینده کارکنان با شرکت در انتخابات مشخص می شود.

چنانچه کاندیداهای انتخاب و یا آرای صندوق به حد نصاب لازم نرسد، آن استان کمیته انضباط کار نخواهد داشت لذا زمانی که لازم است به پرونده ای رسیدگی شود باید به استانهای همجوار بروند که دارای این کمیته است. به همین دلیل معاونت توسعه نیروی انسانی به کارکنان و سرپرستان توصیه کرده به انتخابات بقدر کافی اهمیت دهند.

 

ممکن است دوست داشته باشید
6 نظرات
 1. حق گو می گوید

  برادر نازنین
  کارکنان شرکتی هم می توانید کمیته انضباطی داشته باشید . منتهی با ثبت در وزارت کار و طی مراحل اداری و صرفا با نمایندگان سرپرستان از شرکت خدمات اول یا شسکام و نمایندگان کارکنان شرکتی
  عزیزان شما کارکنان شرکتی هستید که پیمانکار مخابرات ایران است . کاری که شما انجام می دهید جزو وظایف شرکت پیمانکاری است.
  یک تعهد و قراردادی این شرکت با مخابرات ایران بسته و برای انجامش ا ز پرسنل خودش یعنی شما استفاده می کند .
  بله درست است شما د رکنار کارکنان رسمی مخابرات ایران کار می کنید اما اگر نمی دانید هم بدانید که ارتباط کاری و همچنین اداری با کارگزینی شرکت مخابرات ایران ندارید .

  درست است که شرکت مخابرات ایران سهامدار شرکت شما است اما کارکنان رسمی هم که خودتان را با آنها مقایسه میکنید سهامدار آن شرکتی هستند که شما در آن شاغل هستید .
  اینقدر خودتان را با کارکنان رسمی مقایسه بیوجه و بی مورد نکنید و حرف های لوث و غیر منطقی که چرا من هم در مخابرات کار میکنم و چرا اینگونه هست و اینگونه نیست نزنید . چون ذره ای نه برای خودتان فایده دارد و نه برای دیگران به جز ناراحتی کارکنان رسمی که فعلا این عزیزان حق و حقوق شان تضییع شده و انگیزه کاری شان از بین رفته است و شما دارید در این وضعیت که این بزرگان مخابرات بی انگیزه شده اند و حال کار کردن ندارند با زخم زبان خودتان را با آنان مقایسه می کنید و باعث ناراحتی بیشتر آنان می شوید .
  ازلحاظ آئین نامه اداری کمیته انضباطی کارکنان رسمی شرکت مخابرات ایران نمی تواند در مورد شما صدور حکم کند.

 2. ناشناس می گوید

  سلام سردبیرمحترم ،کمیته انضباطی،مثل شورای امنیت ،ابزاری است دردست قدرت طلبان برای ادامه حکومت خود،البته این نظرشخصی بنده است .

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   سلام
   خب باید بتونید این قدرت رو بشکنید
   حداقلش یک نفر از اعضای کمیته میتونه آدم مقتدر و صاحب ایده باشه

 3. انضباط کار بی انضباط می گوید

  فایل متصل-

  سلام ببخشید این کمیته انضباط کار و وظایفش رو به ما یاد آوری کنید چرا با توجه به حضور حداکثری ما شرکتیها نماینده ای در انجمن صنفی و کمیته انضباط کار نداریم که اینهمه به ما ظلم نشود . قراردادهای ۸۹ روزه با حقوق حداقلی بازخوردی جز به فلاکت انداختن خود مخابرات ندارد نیروهای جوان در این سیستم پویا و کارا هستند که نا امیدشان کردید و بعناوین مختلف یا منفعل شده اند . دودش به چشم مخابرات میرود و بس نیرویی که بیش از ۱۵ سال تخصص یاد گرفته و در این سیستم بدردخور بوده تو هر جا کار کنه حتی مغازه ماست بندی بزنه بهتر از مخابراته . تو استخدام ۹۲ هم که با آوردن نیروهای غیر بومی به استانهای محروم حقوق ما رو ضایع کردید که حالا آهنگ رفتن به استان خودشان دارند . عکس ارسالی من رو بگذارید تا خوانندگان سایت لذت ببرند .حکایت ارث و میراث است لامصب

  1. ناشناس می گوید

   داشتن نماینده برای شرکت های پیمانکاری در آیین نامه استخدامی تعریف نشده است. این کمیته فقط برای مشکلات و تخلفات کارکنان رسمی و قراردادی تصمیم می گیرد.

   1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

    ای آقا
    در کدوم آیین نامه تعریف نشده؟ اونی که شما میگین کمیته انضباطیه
    اونی که من میگم تشکلهای کارگری است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: