مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
ممکن است دوست داشته باشید
11 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  مدیرعامل مخابرات ایران بیش از سه ماهه که داره قول میده و هیچ خبری نیست

 2. همکار بازنشسته می گوید

  با یک تبریک خشک و خالی روز مهندس مبارک!!!!)
  هر ساله تکرار و تکرار و این در حالیست که ارکان مخابرات بر دوش مهندسان خود بنا شده و چه شاغل و چه بازنشسته سهمی بسزایی در ان داشته اند. با دانش مهندسین مخابرات در بهترین کشورها مزایای خوبی را میتوانند کسب کنند . اما در مخابرات شده اند ارکان پله ای برای صعود عده ای سهامدار و مدیر .به عبارتی استثمار شده این طبقه که فقط در سود بردن ید بیضایی دارند و بس.
  حق و حقوق آنان را ضایع میکنند. و در روزی خاص با دلجویی کردن که اعتقادی هم به ان ندارند.سعی بر پوشاندن نواقص سالیانه خود دارند.روز مهندس بر تمامی زحمتکشان به راستی مبارک باد.

 3. مهندسان آپدیت شرکتی می گوید

  مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:
  اصلاح حقوق و مزایای بخش خصوصی شرکت مخابرات در دست بررسی است

  مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از ایجاد مکانیزمی برای اصلاح حقوق و مزایای بخش خصوصی شرکت مخابرات خبر داد.

  به گزارش، مجید سلطانی دیروز در نشست با نمایندگان کارفرمایان بخش خصوص شاغل در مخابرات منطقه بوشهر اظهار داشت : در راستای ایجاد توازن در پرداخت ها و اصلاح شیوه پرداخت به پرسنل نیروهای بخش خصوص پیمانکاری، به دنبال اصلاح شیوه موجود هستیم.

  وی افزود: شرایط کنونی پرداخت حقوق ، دستمزد و مزایا برای این نوع نیروها را با وجود اختلاف و تفاوت بین نیروی های رسمی و شرکتی مخابرات قبول نداریم.

  مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: این که فکر کنیم با وجود مشکلات گسترده مالی مخابرات در کوتاه مدت می توان فاصله حقوق نیروهای رسمی و شرکتی را کم کنیم ، امکان پذیر نیست اما ناامید نیستیم و برای این بخش نیز به دنبال راه کارهای اساسی هستیم.

  وی ادامه داد: از ابتدای سال آینده بررسی طبقه بندی مشاغل در دستور کار قرار می دهیم تا بتوانیم با اتخاذ راهکارهای مناسب، زمینه اصلاح حقوق و مزایای نیروی خصوصی را انجام دهیم.

  سلطانی رفع مشکلات مخابرات که بخشی از ان در حوزه حقوق نیروی انسانی بخش خصوصی است را یک عزم ملی دانست و گفت: نیاز است که دولت در زمینه افزایش تعرفه ها، به مخابرات کمک کند تا شاهد گشایشی در نوع خدمات به مردم و رفع مشکلات داخلی ان باشیم.

  1. ناشناس می گوید

   این حرفها ده ساله که زده میشه دریغ از یک مورد عمل

 4. پرنده آبی می گوید

  سلام سردبیر جان
  روز مهندس بر شما هم مبارک

  برای من جای تعجب داشت از سفر اخیر مهندس سلطانی به بوشهر در ۴ اسفند ماه مطلبی نگذاشتید. البته ایشان و هیئت همراه هنوز هم در بوشهر تشریف دارند و فردا شب یعنی ۶ اسفند ماه به تهران بر می گردند.
  امیدوارم سفر ایشان به بوشهر مایه برکت برای منطقه ما و باعث حل شدن مشکلات ما شود.

 5. ناشناس می گوید

  در مخابرات روز مهندس معنی ندارد

 6. محمد می گوید

  با سلام
  روز مهندس بر تمامی مهندسان مظلوم شرکتی مخابرات که کار تخصصی و مهندسی انجام میدهند و حقوق کارگر رو میگیرند تسلیت باد.ای کاش هیچوقت مهندس نمیشدیم.

 7. ناشناس می گوید

  روز مهندس با طعم تلخ سلطانی و مدیران جدید

 8. ناشناس می گوید

  زرنگ بازی در آوردی سردبیر.یعنی بچه های حسابداری هم مهندس هستند دیگه؟باشه معوقات زود بدن اصلا اونا باشن پروفسور.

 9. تارا می گوید

  عیدی سنوات و حق مرخصی ما چی شد

 10. علی می گوید

  روز مهندس بر تمامی مهندسین جیب خالی شرکتی مبارک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: