مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

آقای وزیر ارتباطات! یک دوره کلاس اخلاق در ارتباطات برای شهرداری ها بگذارید.

مخابرات ما- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دوست دارد به هر صورتی که بشود بازیگران بخش ارتباطات و تلفن را  افزایش دهد تا دست و پای مخابرات را ببندد.

 

یکی از این بازیگران جدید شهرداری ها هستند که با همه توان خود قصد کشیدن فیبر و وصل کردن ارتباطات را دارند.اما به نظر می رسد هنوز این ارگانها آداب ورود به بخش ارتباطات را بخوبی یاد نگرفته اند .شاید هم فضای ارتباطات را با میدان شهرداری یکی دیده اند.

 

خبرنگار صدا و سیمای مرکز خراسان،که همکار مخابراتی ما هم هست  امروز در مراسم افتتاح ۵g  در حرم مطهر رضوی، از برخورد و توهین مسئول تشریفات شهرداری مشهد بشدت ناراحت شده بود. ظاهرا مسئول تشریفات شهرداری -که از این پس با لطف وزیر ارتباطات از آنان زیاد خواهید شنید- حرفهای رکیکی به او زده بود که حتی شهردار نیز از شنیدنش  مبهوت شده بود.

 

بهتر است پیش از آنکه وزیر ارتباطات گروه هایی را برای محدود کردن مخابرات وارد صحنه کند، حداقل یک دوره کلاس اخلاق در ارتباطات برای آنان بگذارد.

تصویر زیر استوری خبرنگار صدا و سیما در اینستاگرام است.

ممکن است دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. یوسف می گوید

  سلام سر دبیر عزیز
  همانطوریکه ملاک با سوادی در گذشته خواندن و نوشتن بود و الان به سه شرط داشتن لیسانس و آشنایی به زبان انگلیسی و مهارت کار با کامپیوتر و اینترنت وابسته است , فکر میکنم ملاک شهردار فهیم تنها به اسفالت کوچه و خیابان نیست(تازه در این کار هم هر دو پاشون میلنگه) .ملاک یک شهردار با درک (تقریبا نایاب)این است که تا چه اندازه شهر وندان آن شهر از تکنولوژی روز بهره مند هستند. شهروند در یک خیابان شیک زندگی کند ولی به علت نبودتکنولوژی ارتباطات برای هر کاری مجبور باشد از خانه بیرون برود.
  به نظر بنده یکی از موانع بزرگ در جهت گسترش تکنولوژی همهن شهرداری ها هستند.در شهری که هستم بیش از ۱۰ طرح فیبر تهیه شده است که به علت ندادن مجوز حفاری مسکوت مانده است. معمولا شهردارهای انتخابی امتیازشان را در اخذ بیشتر عوارض میدانند.درک درستی از تکنولوژی ندارند . بیشتر صفت بنگاهی دارند .

 2. ناشناس می گوید

  دوستان بهتره در جریان باشید که شهرداری ها از این به بعد رفتار متفاوتی خواهند داشت و از مخابرات سهم خواهند خواست. مخابرات در بستر شهر درآمدزایی دارد و یک شرکت خصوصی است. در نتیجه باید به شهرداری سهم بپردازد به واسطه استفاده از محیط شهری و عوارضی که به آن وارد می کند مانند تخریب آسفالت و کابل کشی بر نمای ساختمان ها و دیوارها و نصب کافوها و …
  شاید بر روی ساختارهای فعلی نتواند سهمی بگیرد اما اجازه توسعه نخواهد داد مگر با پرداخت سهم. مخابرات باید آماده اتفاقاتی از این نوع باشد.

 3. ناشناس می گوید

  احتمالا برادران همراه اول خیلی به شهرداری مشهد باج دادن لطفا بررسی کنید

 4. ناشناس می گوید

  سلام آقا کجای کاری همشون همینند وقثی نماینده مجلس سیلی بزنه به گوش سرباز وظیفه دیگر چه انتظاری از بقیه هست خدا به. دادمون برسه نمیدونم عاقبت کارمون چی میشه؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: