مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

مهندس پایست،دوست خوبم و همراه همیشگی سردبیر و نجات از بیماری

مخابرات ما- عصر امروز مهندس پایست با سه رگ مسدود در شریان های حیاتی قلب  به بیمارستان رسید.

 

مخابرات ما– ساعتی قبل خبر بیماری مهندس پایست دوست خوبم و همراه همیشگی سردبیر در مخابرات ما  به من اطلاع داده شد. بلافاصله با او تماس گرفتم و متوجه شدم عصر امروز با درد شدیدی در قفسه سینه روبرو می شود.اورژانس به منزل می آید و با  تشخیص  انسداد رگها، از بین دو بیمارستان، به اولین و نزدیکترین بیمارستان منتقل می شود.

خوشبختانه دکترهای شیفت حاضر بوده اند و مهمتر از آن امکانات لازم را هم داشته اند لذا بلافاصله با آنژیو دو رگ از سه رگ مسدود را باز می کنند.آن یکی هم می ماند برای آینده.

دکتر گفته بود چنانچه دو دقیقه دیرتز می رسیدید هر اتفاقی ممکن بود بیفتد.ضمن اینکه اگر بیمارستان دوم انتخاب می شد بدلیل کمبود تجهیرات قطعا باید قلب باز عمل می کردند!

خطری از بیخ گوش ما و  دوست ما گذشت اما شاید هیچ کسی بقدر من نداند فشارهای روانی فعالیت های چند ساله ایشان و دوستان دیگر در مخابرات ما و سپس در تشکل ها  چه عواقب سنگینی دارد که حتما باید با مراقبت دائم همراه باشد، کاری که خودم هرگز نکرده ام.

خدا را یک بار دیگر بخاطر سلامتی دوست خوبمان شکر می کنیم و سلامتی ایشان و تمام اعضای شورا و تشکل ها و انجمن ها و کانون ها را از خدا می خواهیم تا بتوانند از زیر بار فشار این فعالیت ها سالم بمانند.

 

 

 

ممکن است دوست داشته باشید
38 نظرات
 1. علی می گوید

  با سلام انشاالله همیشه سلامت باشید و پایدار خداوند به شما خیر بدهد و توان وافر

 2. ناشناس می گوید

  خدذوند متعال این مرد شجاع و حق جو و پیگیر را موردلطف و عنایت خود قرار دهد و سلامتی را به ایشان بازگرداند , بی شک دعای خیر کارکنان مخابرات و خانواده هایشان همیشه همراهشان خواهد بود

 3. ناشناس می گوید

  با سلام و آرزوی سلامتی برای دوست بسیار عزیز آقای مهندس رضا پایست. درد اصلی همکاران مخابراتی در بی خیالی آنان هست. حداکثر ۵% درصد کارکنان و بازنشستگان تبریز می دانند که مهندس رضا پایست در مخابرات تبریز شاغل می باشد و اغلب آنهائی که می دانند او در مخابرات تبریز کار می کند، از نامه نگاری مهندس پایست در مورد گروه و حق جذب و … در این اواخر او را شناخته اند!!!!

 4. بسم الله القاصم الجبارین می گوید

  خدا انشاالله شفا عنایت فرماید. خدا از عمر مسولین مخابرات بعد از خصوصی سازی بگیرد. وبه عمر هرکه برای استحقاق حقوق همکاران زحمت میکشد بیفزاید. بحق علی علیه السلام واولاد علی . امین یا رب العالمین

 5. همکار ودعاگویتان می گوید

  دعای خیر تمامی کارکنان وخانواده های مخابرات جهت سلامتی این همکار عزیز

 6. ناشناس می گوید

  مدتی بود از ایشان خبر نداشتیم و شبهه این که ایشان از دفاع حقوق شاغلین و بخصوص بازنشستگان عقب نشینی نموده در ذهن ما امد که با انتشار خبر کسالت ایشان اینجانب به شخصه از ایشان عذر خواهی و طلب حلالیت و سلامتی ایشان را دارم با تشکر

 7. کارمند می گوید

  سلام خدا شفا بده انشاالله . مهندس پایست از مردان نیک روزگار ماست .

 8. ناشناس می گوید

  سلام امید سلامتی هرچه زودتر و بهتر ایشان ر ا دارم‌

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: