مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

نامه مشترک سه تشکل مهم کارگری استان تهران بزرگ برای فرماندار

مخابرات ما- نامه مشترک انجمن صنفی کارگری مخابرات تهران، انجمن اسلامی شرکت مخابرات منطقه تهران و کانون بازنشستگان مخابرات استان تهران به فرماندار تهران بزرگ.

مخابرات ما- سه تشکل مهم کارگری مخابرات کشور شامل  انجمن صنفی کارگری مخابرات تهران، انجمن اسلامی شرکت مخابرات منطقه تهران و کانون بازنشستگان مخابرات استان تهران  در نامه ای مشترک به فرماندار تهران بزرگ اوضاع فعلی ارتباطات و مخابرات را اسفبار خوانده و  می نویسند صاحبان سهام مخابرات از اجرای کامل اصل ۴۴ استنکاف می ورزند.

در بخشی از این نامه آمده است که تشکل های کارگری مخابرات تلاش کرده اند با توافقات مختلف اجرای امور را اصلاح کنند اما تعلل در انجام توافقات، بار مالی آن را سنگین تر و بهانه تراشی و وعده های پوچ    صاحبان سهام عمده مخابرات را افزونتر ساخته است.

در پایان این نامه بار دیگر مطالبات کارکنان و بازنشستگان مخابرات را یک به یک ذکر  کرده و  انتظار دارند با دخالت مسئولین ختم به خیر گردد.

تصویر کامل اطلاعیه را می بینید.

 

ممکن است دوست داشته باشید
7 نظرات
 1. جاویدی می گوید

  با سلام خدمت سردبیر محترم و همکاران مخابرات خیلی مطلب و جمله قشنگ وحقیقت
  رارایکنفرناشناس بیان کرده و گفته بیخردان پول دوست دنیاپرست که بااین رفتارهاشرکت مخابرات رابه این وضع اسفبارانداخته انداین کار یک خیانت بزرگ به مردم میباشد که بعدازچندماه یایک سال معلوم خواهدشد.

 2. ناشناس می گوید

  باتشکر از اقدام این عزیزان
  حق گرفتنی است نه دادنی پس تاآخر ایستاده ایم و حق و حقوقمان را از این بیخردان پول دوست ودنیا پرست خواهیم گرفت انشاالله

 3. ناشناس می گوید

  سلام جناب آقای سردبیر لطفا نظرات را در سایت بذارید

 4. ناشناس می گوید

  همکاران عزیز لطفا ساکت ننشینید وحقوق از دست رفته خود را که حدود ۱۱سال پیش بایدپرداخت میکردند را مطالبه کنیم اموزش و پرورش سال گذشته ۵۰درصد به حقوق کارکنانش اضافه نمود وسال ۱۴۰۰ طرح طبقه بندی را هم میخوان اجرا کنند ادارات دیگه هم همینطور علت ان این است که مدام دنبال حق وحقوق خود هستند مدیران مخابرات ۱۱ساله که حق کارکنان مخابرات را به درستی پرداخت نکرده اند والان منت میخوان بذارن که حق جذب یک سال را حکم زده اندواین مبلغ بی ارزش را هم با این تورم افسار گسیخته امروزی پرداخت نکرده اند عزیزان این مبالغ را اگه سر موقع به ما پرداخت کرده بودند می توانستیم به صورت اقساطی یک اپارتمان بخریم ولی الان با این مبلغ که هنوز هم پرداخت نشده یه ماشین لباسشویی هم نمیتونیم بخریم

 5. همکار بازنشسته می گوید

  سلام :
  به این میگویند یک اقدام
  سپاس سپاس

 6. بازنشسته اخیر می گوید

  با نامه نگاری مشکلات حل شدنی نیست.

 7. ناشناس می گوید

  نقش بقیه تشکلهای سایر مناطق مخابراتی این وسط چیه؟چرا ساکتند تا اقایون هر بلایی دلشون خواست سر ما و مخابرات در بیارند؟این سکوت خیانته خیانت..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: