مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

دیدار سرپرست مخابرات منطقه اصفهان با اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان

مخابرات ما-سرپرست مخابرات منطقه اصفهان روز چهارشنبه ۹۹/۱۱/۲۹ با اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان این مجموعه دیدار و از نزدیک در جریان روند فعالیتهای آن قرار گرفت.

مخابرات ما-به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،اسماعیل قربانی در این دیدار با اشاره به نقش تعاونی ها در ساختار اقتصادی کشور گفت : امروزه تعاونی ها وسیله مناسبی برای توسعه فعالیتهای اقتصادی و اجتماعی کشور به شمار می‌روند که می توانند در بهره‌ وری بهینه از شرایط زندگی،توزیع مایحتاج عمومی،‌ایجاد فرصتهای شغلی و بهبود وضعیت اجتماعی مؤثر باشند.

وی افزود : تجربه کشورهای توسعه یافته نشان می‌دهد که تعاونی‌ها بهترین تشکل‌هایی هستند که موفق شدند اسباب تجمیع سرمایه های خرد و نیروهای خلاق و با انگیزه را برای انجام کارهای گروهی و کارآفرینانه فراهم کنند.

مدیر مخابرات منطقه اصفهان،تعاونی مصرف کارکنان این مجموعه را نماد یک تعاونی موفق دانست و اظهار کرد: امیدواریم با برنامه ریزی و جدیت تمام،همه برنامه های این شرکت تعاونی در راستای خدمت رسانی به خانواده مخابرات استان محقق شود.

گفتنی است در ادامه تنی چند از اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان مخابرات منطقه اصفهان گزارشی از وضعیت شرکت تعاونی و مسائل و مشکلات پیش روی خود ارائه کردند.

ممکن است دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  به نظر میاد کارها خوابیده و کلوچه های تعاونی مصرف را اوردن با چای بخورن😂

  1. علی جان می گوید

   خب حداقل با گز بخورن مثلا اونجا اصفهانه 😛😛😛😛

 2. ناشناس می گوید

  چه خبر مهمی!!!!!!!!

 3. ناشناس می گوید

  کو پس رعایت فاصله !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: