مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

بزودی- پاسخی به شبهات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مخابرات

مخابرات ما- یزودی مطلبی تحلیلی و کامل منتشر می کنیم در توضیح گفته های مهندس آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد مخابرات.

 

مخابرات ما – اخیرا انتقادات و ایراداتی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نسبت به مخابرات مطرح شده تا بتواند تمام مشکلات موجود را به مدبربت های مخابراتی نسبت دهد و دولت و وزارتخانه را به کناری بکشد.

ایشان گفته است  FMC مسیری است که مخابرات باید در آن قدم بگذارد و نباید هزینه های توسعه و سوء مدیریت را به جیب مردم تحمیل کرد. اینها همه نیاز به تحلیل و پاسخ دارد.
نویسنده مخابرات ما در مطلبی تحلیلی به ذکر واقعیات و دلایلی می پردازد که حاکی از عدم حمایت از بخش خصوصی شده مخابرات و عدم اجرای مواد قانونی اصل ۴۴است که در راستای خصوصی شدن این شرکت میبایست اجرا میشد …. اما هرگز نشد!

این مطلب بزودی منتشر می شود.

 

ممکن است دوست داشته باشید
16 نظرات
 1. اعتراض می گوید

  مشکلات مردم و کشور و کارمندان و کارگران و بازنشسته ها چگونه شروع و آغاز شده است از بی قانونی و بی عدالتی و بی خیالی و بی مدیریتی و بی نظارتی و بی نظمی و…

 2. مرتضی بازنشسته اسفند ماه سال ۹۵ مخابرات تهران می گوید

  بنده در سال ۱۳۹۵ به وزیر ارتباطات نامه نوشته ام هنوز پاسخ نامه مان را نداده

 3. ناشناس می گوید

  فعلا بیشتر مشکل از سمت خودمون هست ببینید برای پرداخت حقوق چه بامبولی راه انداخته اند

 4. پرنده آبی می گوید

  سلام
  یکی از نکاتی که در این بین نادیده انگاشته شده این است که انگار وزیر محترم ارتباطات فراموش کرده است مخابرات را خصوصی کرده اند و نباید از یک‌ملک خصوصی انتظار خدمات دهی اجباری رایگان و یا با قیمت مصوب دولتی داشت آن هم در زمانی که ضرر می دهد.
  جناب وزیر محترم سیم و کابل مسی ملک وزارت ارتباطات نیست که برای آن نقشه می کشید اگر می خواهید مخابرات به شرکتهای دیگر خدمات مناسب بدهد یا قیمت خدمات را مناسب کنید و یا شرکت های دیگر را در اصل ملک شریک کنید یعنی اینکه شرکت های دیگر درصدی از سیم و کابل مسی را خریداری کنند یا حداقل مثل ودیعه نقدینگی جهت توسعه ( مثلا ۵ یا ده درصد قیمت شبکه کابل و مسی ) را در اختیار مخابرات قرار دهند.
  نه اینکه با تصمیمات اشتباه چوب حراج به مخابرات بزنید و در این میان کارمندان را بدبخت نمایید

 5. اعلمی می گوید

  لطفا به وزیر محترم بفرمائید :
  وضعیت امروز مخابرات و کارکنان آن دست پخت آشی است که شخص جنابعالی پخته اید

 6. مهدی از گیلان می گوید

  وزیر محترم فعلا درگیر کری های فوتباله وقتی برای رفع مشکلات وزارت خانه ندارد

 7. حسین می گوید

  حق و حقوق ۱۱ سال پرسنل مخابرات بعد از چندین سال کش و قوس و هزاران بار تایید و بر هم زدن در اخر به یک سال تبدیل شد انهم در موقع پرداخت تبدیل به یک ماه شد واقعا” مسیولین این شرکت چه فکر می کنند مدیران را راضی می کنند و تو سر پرسنل زیر دست می زنند این را بدانید پرسنل مخابرات این حقوق به تعویق افتاده ۱۱ ساله را از شرکت میگیرند و زره ای ازان نمی گذرند و بیخود گزارش پشت گزارش ندهید که شرکت ندارد و نمی تواند تامین کند .

 8. رضا می گوید

  اقای وزیر درست فرمودند :وقتی که اقایان در شرکت مخابرات تمام اقوام و فامیلهای خودشان را بصورت اتوبوسی اوردند و در شرکت استخدام کردند و نیروهای شرکت ۱۰ برابر شد معلو م است که نمی تواند حق و حقوق پرسنل را پرداخت کند که در یکی از استانها یکی از این اقایان ۷۰ نفر را در شرکت به کار مشغول کردند در صورتی که در همان شرکت نفراتی هست که سه فرزند بیکار داشت ولی نتوانست یک نفر از انها را در شرکت استخدام کند.

 9. ناشناس می گوید

  فعلا مشکل اصلی ما مدیران فعلی هستند که در حال غرق کردن شرکت هستند

 10. Me می گوید

  یک مخابراتی آگاه و دلسوز باید وزارتی ها را به مناظره زنده دعوت کند.

 11. ناشناس می گوید

  عه چه جالب ….ِدیر نمیشد حالا
  جناب سردبیر شجاع!!!!

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   مخلصیم

 12. یارانه از دست داده می گوید

  در اینکه در اداره شرکت مخابرات از ابتدای خصوصی سازی سوء مدیریت انجام شده هیچ شکی نیست ولی آقای وزیر باید به این نکته توجه داشته باشند عامل اصلی این مشکلات خود دولت ودر راس آن وزارت ارتباطات و شخص وزرای محترم از دولتهای قبل تا وزیر فعلی نمونه بارز آن (البته با تمام احترام به کارگزاران عزیز)کنار کشیدن وزارت خانه و دولت در مورد وضعیت شغلی کارگزاران روستایی و انداختن کل هزینه های چندین سال اجحاف در حق آنها به عهده یک شرکت خصوصی بدون آنکه حتی ریالی در این خصوص احساس دین به این قشر بکند و دهها مورد که نیاز به گفتن نیست!!!!!

 13. ناشناس می گوید

  فایل متصل-

  سلام سردبیر اینم خدای …..

 14. محرمی می گوید

  مشکل مخابرات انتخاب مدیران بیسواد و نالایق از بیرون شرکت است. قبلا که خودی ها مدیر مخابرات بودند دلسوزانه برای شرکت و کارکنان کار میکردند. چندین بار بهره وری و پاداش میدادند و حقوقها منظم بود. سرمایه مخابرات عالی و کارمندان با افتخار خدمت میکردند.از وقتی طمع مخابرات کردند و خصوصی سازی انجام شد با تئوری های دو ریالی مخابرات را بیچاره کردند و حالا هم که وضعیت مخابرات پولدار قدیمی ناجور شده است باز هم دست برنداشته اند.
  دولت هم از این آب گل آلود ماهی میگیرد چه در زمان واعظی چه در زمان جهرمی. فرقی نمیکند گاهی اینها و کاهی انان و گاهی با هم بر سر مخابرات خراب میشوند.

 15. ناشناس می گوید

  اقای وزیر جوان ازشماانتظارمیرود بجای مغلطه کاری بدنبال واریز حق وحقوقات کارکنان مظلوم وفروخته شده مخابرات باشید لطفا …….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: