مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

تمدید دورکاری در نیمه اول اسفند ۹۹

مخابرات ما- شرکت مخابرات ایران اعلام کرده است با توجه به شیوع مجدد کرونا، دورکاری برای حداکثر ۳۰ درصد از کارکنان تا ۱۵ اسفند تمدید شد.

پیش از این تقریبا دورکاری در استانها لغو شده بود اما اینک ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شرکت مخابرات ایران، طرح دورکاری این شرکت را تا ۱۵ اسفند ماه به شرط حداکثر ۳۰ درصد کارکنان دورکار ، تمدید کرده  و خواسته است تا  سقف تعیین شده با نظر مدیر مربوطه اجرا  شود.

بر اساس این خبر، مناطقی که از سوی استانداری مربوطه ضوابطی برای ساعت کار و دورکاری تعیین شده، می توانند بر اساس همان بخشنامه اقدام کنند.

گفتنی ست, مشاغل خاص و مشاغلی که مستقیما با ارباب رجوع در ارتباط هستند با نظر مدیر مربوطه, میزان دورکاری آنان تعیین می شود.

همچنین ساعت کار ادارات شرکت مخابرات ایران نیز از ۸ الی ۱۵ است.

ممکن است دوست داشته باشید
6 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  سردبیرمحترم باسلام یکباردیگرپیشنهادمیکنم اسم این دورکاری راعوض کنندبگذارندکاهش حضورپرسنل ،بنده هرموقع درستادکاری داشتم گفتندفلانی دردورکاری هستند،حال اگرباخودش تماس گرفتید میگویند مثلا”روزهای زوج دراداره هستم ؛البته این مختص فقط مخابرآت نیست بلکه سایرادارات نیز این چنین است ضمنا”اکثرا”ستادی ها استفاده میکنندوشهرستانی ها محروم ،یکی ازعوامل انتقال ویروس این دورکاری های بعضی هامیباشد

 2. ناشناس می گوید

  آدمهایی داریم یکسال است تقریبا یک هفته هم نیامدن سر کار هر روز ماموریت ساعتی هستند.(شاید فرشته هستند، شاید می آیند ما نمی بینیم)
  ما دروغ می گیم hr وجدان داره دروغ نمیگه.
  برید سوابق کاری پرسنل را از یکسال قبل درآورید ببینید چه خبره!!!
  حالا اضافه کار و … بماند.الله اعلم.

 3. ناشناس می گوید

  مدیران مخابرات اجازه دورکاری نمی دهند

 4. ناشناس می گوید

  من در ستاد مخابرات ایران، در یکی از معاونت ها کار میکنم. در معاونت ما ادارات کلی داریم که از زمان شروع دورکاری تا به حال، کل کارمندان دو هفته سر کار نبودند و کلاً دور کار بودند!
  ادارات کلی داریم، مثل اداره کل ما، که مدیر کل، اگرچه خودش غالباً دورکاره و هفته ای حداکثر یک روز میاد، اما دورکاری رو برای برخی ادارات ممنوع کرده، مثل اداره خود بنده، و برای برخی از ادارات آزاده! اما معولاً قوانین رعایت میشه و همه دور کار نیستند! البته این معمولاً یعنی هر چه که قانون باشه در هر حال ۵۰ درصد سایر ادارات ما دور کارند و ۵۰ درصد در محل کار حاضر میشن!
  در مجموعه مخابرات ایران و در معاونت های دیگر، ادارات کلی داریم که کلاً دور کاری نداشتند! و همیشه سر کار بودند!
  این آشفتگی و سرپیچی از قوانین، در منطقه تهران هم مشاهده میشه!
  کلاً این اعلامیه ها و قوانین، سر کاریه! وقتی کوچکترین نظارتی بر روی اونها نمیشه برای چی درصد تعیین میکنند! در ستاد مخابرات ایران، هیچ مدیری برای این قوانین و درصدها، ارزشی قائل نیست! چه برسه به مناطق! فقط خودشون خسته میکنند!

 5. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر همه کشورها به مردم واکسن زدن و دارن محدودیت ها رو برمی دارن ختی کشورهای افزیقایی حالا
  برای شش ماه تمدید دور کاری !!!!!!!!

 6. ناشناس می گوید

  لطفا اداره کل منابع انسانی و کارگزینی استانها لیست افراد استفاده کننده از دورکاری در ماههای گذشته را طبق ساعت ثبت شده در HRبرای پرسنل رسمی و قراردادی و همچنین لیست ساعت ورود و خروج نیروهای شرکتی را بررسی کند جالب است به چه نتتیجی می رسند که کدام نور چشمیهای رسمی یا شرکتی از دورکاری استفاده کرده اند و کدام پرسنل حتی یک روز هم استفاده نکرده اند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: