مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

کارکنان را درگیر دعواهای خود نکنید

مخابرات ما- این اختلاف ها برای ما آب و نان نمی شود، فقط دامنه اش توسعه پیدا می کند!
مطالب منتشره صرف عقاید نویسنده است نه مخابرات ما

مخابرات ما– انتخاب مدیر عامل و هیئت مدیره جدید بیش از ۸ ماه طول کشید. کشمکش ها باعث شد اعتماد مبین حرفش را به کرسی بنشاند.اما این پایان ماجرا نبود!

همان زمان قابل پیش بینی بود که اگر هر یک از طرفین فاتح کشمکش ها باشد آن روز پایان خوشی های مخابرات است! اما راستش با خودم فکر می کردم پایه های این اصرار باید خیلی محکمتر از این حرف ها باشد.

آیا آنهایی که با شتاب آمده اند گمان می کردند فرش قرمز برایشان پهن شده است؟ و آن دیگری که رفته است، آیا با خود چنین اندیشیده است که باید مادام العمر مخابرات دستش باشد؟

 

به نظر می رسد طرف های درگیر با تاکتیک جدیدی وارد میدان شده اند آنها در حال به اصطلاح یار کشی هستند و با تحریک کارکنان و بازنشستگان تقویت جناح خود را در سر می پرورانند .

 

حالا فقط از طرف های درگیر یک خواهش داریم! تو را به خدا کارکنان و بازنشستگان را دنبال خود نکشید! کارکنان و بازنشستگان را بخاطر حقوق و رفاهیات در جمع  خود درگیر نکنید!

 

هر یک از طرف های درگیر آنقدر پشتش گرم هست که بدون نیاز به درگیر کردن کارکنان به هدف خود برسد.اما درگیر شدن کارکنان، یعنی قربانی شدن ته مانده مخابرات

همه شما فقط به دردها اشاره می کنید! دردهایی که زائیده یک اتفاق نامیمون است یعنی خصوصی سازی ناقص و نامتوازن!

هیچکس به درمان این درد اشاره نمی کند، اصلا انگار آن را نمی شناسد!

 

 

ممکن است دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. فنی می گوید

  دولت میخواد واسه pap ها که مال وزیران و مدیران دولتی بازنشسته هستند دارمد بیشتر جذب کنه بهمین دلیل داره به مخابرات فشار میاره

 2. ناشناس می گوید

  در همسانسازی حقوق بازنشستگان حق بازنشستگان تامین اجتماعی ضایع گردید کی اصلاح میگردد ؟
  حقوق بازنشستگان کشوری دومیلیون اضافه شد ولی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ۵۰۰ هزار تومان !!!!!!!

 3. ناشناس می گوید

  ۱-حق جذب بازنشستگان بعد از سال ۱۳۸۹ چی شد؟
  ۲-چرا ۳/۴ سربازی بازنشستگان که پرداخت شد در مستمری تامین اجتماعی تاثیر گذار نبود جه کسی پیگیری میکند ؟
  ۳-جرای ۳/۴ سربازی بازنشستگان را در پاداش تشویقی وپاداش سنواتی ومرخصیهای ذخیره شده را مجددا محاسبه وتفاوت آنرا به بازنشستگان نمیدهید ؟
  ۴-چرا تفاوت رفاهیات از سال ۱۳۸۸ تاکنون را به بازنشستگان پرداخت نمیکنید ؟

 4. حمید می گوید

  بخاطرمنافع خودکارمندان رابین هم انداختن دعواهای جناحی.سیاسی وشورش تجنع وخودراکنارمیکشن واگرم بدبگی ازعملکردش تهمت مریض روحی وروانی بدبین میزنن چرابرای چندسال ازخدانمیترسن کاش حداقل خودشان بخورن کیف کنن ولی نفرین جمع میکنن پشت سرشان سومدیریت دراستانهاراجمع کن آقای سلطانی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: