مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

۲۵۳ سایت تکنولوژی تلفن همراه در کردستان ارتقا یافت

مخابرات مامدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: ۲۵۳ سایت تلفن همراه به نسل‌های سوم و چهارم در کردستان ارتقا یافت.

مخابرات ما-آزاد حکمت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در کردستان با اشاره به اینکه ارتقا ۲۵۳ سایت تکنولوژی تلفن همراه به نسل‌های سوم و چهارم در ۹ ماه گذشته امسال با هدف بهبود کیفیت سرویس‌های مبتنی بر این محصول مخابراتی صورت گرفته است، اظهار کرد: از این تعداد ۱۴۷ سایت روستایی و جاده‌ایی و ۱۰۶ سایت دیگر آن شهری است.

وی افزود: این اقدام امکان استفاده با کیفیتِ مناسب و افزایش باند پهن دیتا برای استفاده از اینترنت با سرعت بالا و امکان استفاده مردم از فعالیت‌های مجازی بر بستر اینترنت را به ویژه در حوزه آموزش مجازی فراهم می‌کند.

وی ضمن تشریح برنامه‌ها و اقدامات توسعه‌ایی در راستای تقویت و ارتقا سایت‌های تلفن همراه در استان اظهار داشت: این امر علاوه بر تحقق برنامه‌های تدوین شده و اجرای وظایف محوله، خروجی مناسبی را در خصوص جلب و تثبیت اعتماد مشتریان نسبت به خدمات ارائه شده از سوی مخابرات را به دنبال داشته است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان تصریح کرد: با صرف اعتبار و سرمایه‌گذاری‌های انجام شده هم‌اکنون تعداد ۳۷۶ سایت ۳G و ۵۳۲ سایت ۴G در استان نصب و راه‌اندازی شده است.

حکمت با بیان اینکه استفاده از تلفن همراه در عصر حاضر جزو ضروریات و نیازهای اصلی مردم در حوزه فناوری‌های ارتباطی محسوب می‌شود، اعلام کرد: تمام تلاش و توان مجموعه مخابرات منطقه کردستان ارائه خدمات با کیفیت مناسب و در خور شان مردم فهیم استان است.

وی به انجام درایو تست در مناطق مختلف  استان اشاره کرد و یادآور شد: همکاران ما با هدف شناسایی نقاط دارای مشکل به لحاظ آنتن دهی تلفن همراه نسبت به انجام این تست اقدام می‌کنند و در راستای رفع مشکلات موجود و تقویت BTSهای مربوطه به هر نقطه در کوتاهترین زمان ممکن اقدام می‌شود.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اعلام اینکه ارائه خدمات با کیفیت و کمیت بالا از استراتژی‌های مخابرات است، گفت: تامین تجهیزات لازم برای ایجاد و ارتقا دکل‌های مخابراتی در استان همواره از سوی منطقه صورت می‌گیرد.

حکمت بیان کرد: برای احداث سایت‌ها و جانمایی دکل‌های مخابراتی نیازمند حمایت و همراهی بیشتر مسولان، دستگاه‌های خدمات‌رسان و تعامل مردم هستیم.

وی تعداد مشتریان تلفن همراه اول مخابرات را در استان، دو میلیون و ۱۵۶ هزار و ۵۹۶ مورد اعلام کرد و گفت: در حال حاضر ضریب نفوذ تلفن همراه۱۳۰درصد است.

ممکن است دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: