مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

تذکر نماینده مجلس به وزیر ارتباطات

مخابرات ما-   نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی به جهرمی وزیر ارتباطات نذکر جدی داد.

مخابرات ما- بدنبال بسته شدن حسابهای مخابرات ایران به دلیل عدم پرداخت بدهی هایش به سازمان خصوصی سازی و اداره مالیات (خبرهای تکمیلی متعاقبا به اطلاع خواهد رسید) روح الامینی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی تذکری جدی به وزیر ارتباطات داد.

ایشان در بخشی از گفته هایش خطاب به وزیر ارتباطات گفت : “مسائلش را با زیرمجموعه هایش حل کند و معیشت کارکنان و بازنشستگان و شرکت های مرتبط با آن را گروگان نگیرد و دستور آزادسازی حسابهایی را که بسته اند بدهند.”

فیلم تذکر روح الامینی به وزیر ارتباطات را در زیر ببینید.

(چنانچه امکان نمایش فیلم در تصویر نبود از این لینک ببینید: https://aparat.com/v/mnSc4 )

 

ممکن است دوست داشته باشید
15 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  بابا این نماینده ها دستشون با این مدیران تو ی کاسس اینا همش دعوای زرگریه چرا چون تا حالا هرچی تذکر دادن هیچ اتفاقی نیفتاده و خیال مدیران راحت که بازخواستی نمیشن اگه راست میگن وزیر رو بکشن مجلس توضیح ازش بخوان نه بخاطر تاخیر حقوق بلکه به خاطر تمام ظلمی که مخابرات داره در حق نیرونها رسمی شرکتی انجام میده

 2. دوستان عزیز فقط 20 درصد مونده لطفا برید و حمایت کنید.ممنونhttp://www.karzar.net/tci-employees می گوید

  دوستان عزیز فقط ۲۰ درصد مونده لطفا برید و حمایت کنید.ممنونhttp://www.karzar.net/tci-employees

 3. حمید می گوید

  نماینده گان محترم مخابرات رادرست کنید والا بیچاره وگدایی افتادیم خانه رابانک بخاطرندا ن ونداشتن پول درمخابرات گروبرداشتن ۶میلیون وام ندادن به کارمند۳۱ساله واقعا حرف واعتزاض کنی مشکل دار‌بدبین تهمت وحتی معتادمیزنن اگرثابت نکنن چی .ارادعای شرف نمیترسن ازخدا ازکرونامرگ تصادف سکته .خداجای حقه .نمایندگان عزیز درآستانه خودسوزی بردن کارمندایثارگرراجلوی درب اداره.

 4. ناشناس می گوید

  ۱-حق جذب بازنشستگان بعد از سال ۱۳۸۹ چی شد؟
  ۲-چرا ۳/۴ سربازی بازنشستگان که پرداخت شد در مستمری تامین اجتماعی تاثیر گذار نبود جه کسی پیگیری میکند ؟
  ۳-جرای ۳/۴ سربازی بازنشستگان را در پاداش تشویقی وپاداش سنواتی ومرخصیهای ذخیره شده را مجددا محاسبه وتفاوت آنرا به بازنشستگان نمیدهید ؟
  ۴-چرا تفاوت رفاهیات از سال ۱۳۸۸ تاکنون را به بازنشستگان پرداخت نمیکنید ؟

 5. سرباز ابا عبدالله الحسین علیه السلام می گوید

  باز هم باید دولت یه کاری کنه این ….ها باید بشینن تو خونه !!

 6. بازنشسته اخیر می گوید

  دوستان بازنشسته ، واضحه مدیران شرکت حیثیت و شعور بازنشستگان رو به بازی گرفتن و در برهه حساس کنونی که درآمدهای افسانه ای مخابرات در حال چپاول است بایستی حرکتی تأثیر گذار نشان دهیم تا بدانند بازی با آبروی بازنشستگان تا چه حد می تواند پایه های ظلم آنها را بلرزاند. متاسفانه با تحقق خواستهای شاغلین و سکوت آنها عملا راه آنها از بازنشستگان جدا و سیاست تفرقه به کام مدیران شد.باید هوشیار بود و حق را گرفت .آیین نامه استخدامی ۸۹ تمام و کمال بایستی به سرعت اجرا و تمامی مطالبات بازنشستگان و از همه مهمتر سهم بیمه برای اصلاح حقوق بازنشستگی پرداخت شود.از سردبیر عزیز انتظار می رود با برگزاری نظر سنجی برای پرداخت مطالبات قانونی بازنشستگان از سال ۸۸ تا کنون و اعلام کتبی نتایج به هیئت مدیره این قشر محروم جامعه مخابراتی را یاری رسانند.به امید موفقیت.

  1. ناشناس می گوید

   درود بر شما
   حق جذب بازنشستگان که از سال ۱۳۸۹ بازنشسته شده اند کی داده میشود ؟

  2. بازنشسته اخیر می گوید

   سردبیرجان برای شاغلین و قراردادی ها و شرکتی ها نظر سنجی گذاشتی پس سهم بازنشسته ها از مخابرات ما چی ؟خواهشا زودتر برای نظر سنجی بازنشستگان حرکتی بزن ما بازنشسته ها تو سرازیری عمریم و مشکلات فراوان فرصت کوتاهه همه چشم انتظار یاری ات هستیم.

   1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

    سلام
    برا اونایی که گذاشتم هنوز دارم جواب میدم! به من گفتن …! ولش کن بابا!
    چشم میذارم
    ولی بگو موضوعش چی باشه خب.
    موضوع یا مشکل یا درخواست رو مشخص کنید چشم.

    1. بازنشسته اخیر می گوید

     سلام خیلی عزیزی پیشنهاد برای نظرسنجی اینه : نظر سنجی برای پرداخت مطالبات قانونی بازنشستگان از سال ۸۸ تا کنون با اولویت پرداخت سهم بیمه های بازنشستگی به منظور اصلاح مستمری بازنشستگان . الهی پایدار باشی

     1. بازنشسته اخیر می گوید

      سلام مهندس جان نظر سنجی چی شد؟

 7. والچر می گوید

  هرطور فکر میکنم دستهایی در کارن تا تجمع چند ده هزار نفری بزرگی از کارکنان جلوی مجلس و وزارت ارتباطات و ستاد اجرایی صورت بدهند چون مدام میرن رو اعصاب ما

  1. بازنشسته می گوید

   حالا شما چرا ناراحتی از تجمع؟!!!!

 8. صفایی می گوید

  سلام
  حالا طبق فرمایش نماینده محترم مجلس بیخیال بدهی های مخابرات به دولت بشیم یا اینکه باید این بدهی ها پرداخت بشه؟
  بر فرض که حسابها باز بشه کلی مشکلات پیش رو داریم مثل جرایم و… که دولت از اونها نمیگذره
  خلاصه تو این اوضاع و با مدیریت ضعیف مخابرات اوضاع پیچیده تر خواهد شد و مدیریت فعلی قصد داره از تجمعات و نظام صنفی و اهرمهای مختلف برای فشار استفاده کنه! واقعا عقلای مخابرات کجا هستند؟
  البته جنگ سیاسی هم یکی دیگه از مواردی بود که با اضافه شدنش بحران را تکمیل تر میکنه
  این هم آخر و عاقبت خصوصی شدن مخابرات توسط جناب اقای فیضی و دوستانشون که الان تو بهترین امکانات و شرکتهای خصوصی زندگی میکنن

 9. پرنده آبی می گوید

  سلام
  سردبیر جان
  تنها راه نجات مخابرات از این منجلاب افزایش دو یا سه برابری تعرفه تلفن ثابت هست و یکی از راه های آن جلسات متعدد تشکل های کارگری مناطق با نمایندگان مجلس در خصوص مشکلات کارکنان و روشن نمودن مشکلات مخابرات برای نمایندگان و تاکید بر عدم افزایش تعرفه تلفن ثابت در چند سال گذشته هست. این جلسات چنانچه به صورت مکرر در کلیه استانها انجام شود خواه ناخواه تاثیر خود را بر روی نمایندگان گذاشته و در نهایت موجب افزایش تعرفه ها خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: