مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

اهدای جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی به برنده خوزستانی طرح قرعه کشی بزرگ همراه اول

مخابرات ماجایزه ۵۰۰ میلیون ریالی برنده طرح قرعه کشی جایزه بزرگ همراه اول در مخابرات منطقه خوزستان به مهدی محمودی مشترک خوزستانی و از شهرستان آبادان اهدا شد.

مخابرات ما-به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، در مراسمی که امروز روز دوشنبه با حضور رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان، معاونت تجاری، اداره امور مشتریان سیار و روابط عمومی جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی به مشترک برنده خوش شانس مهدی محمودی از شهرستان آبادان اهدا شد.

سید حسن موسوی رئیس اداره امور مشتریان سیار در ابتدای این مراسم با اشاره به اینکه از ابتدای مردادماه تا پایان دی ماه از میان هر یک از مشترکان همراه اول که از طریق کد دستوری #۱۰۰* بسته اینترنت خریداری کنند، در هر ماه به قید قرعه به ۲۰ مشترک هر یک به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جایزه تعلق می‌گیرد، گفت: شرکت در طرح قرعه کشی نیاز به اقدام خاصی از سوی مشترک ندارد و شماره تلفن همه مشترکین واجد شرایط به صورت خودکار در قرعه کشی قرار می‌گیرد.

در ادامه رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان ضمن ابراز خوشحالی از برنده شدن مشترک خوزستانی و با اشاره به پوشش ۱۰۰ درصدی شبکه ارتباطی همراه اول در همه شهر‌های استان بیان داشت: توسعه و تقویت شبکه ارتباطات سیار در استان در حال اجرا است.

او تصریح کرد: مخابرات منطقه خوزستان همه همت و تلاش خود را برای توسعه شبکه ارتباطات سیار به منظور پایداری شبکه و ارائه خدمات اینترنت پر سرعت همراه اول به مردم استان به کار بسته است و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

ممکن است دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: