مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

بازنشستگان مخابرات بخشی از مطالبات خود را پیش از شب عید دریافت می‌کنند

مخابرات مانایب رئیس مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست خود با مسئولان وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات برای حل مشکل کارگزاران روستایی و بازنشستگان این شرکت گفت: با همراهی مجلس بخشی عمده مشکلات کارگزاران روستایی و بازنشستگان شرکت مخابرات حل می‌شود.

مخابرات ما-علی نیک زادثمرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست سه ساعته با مدیران شرکت مخابرات برای حل مشکل کارگزاران روستایی و بازنشستگان که عصر امروز(دوشنبه، ۲۲ دی ماه) در مجلس و با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات، معاون وزیر ارتباطات، معاون وزیر کار و نمایندگان قشر بازنشسته شرکت مخابرات و کارگزاران روستایی این شرکت، گفت: مقرر شد مطالبات کارگزاران روستایی از ۱۷ شهریور سال ۹۹ به قبل با گروه شغلی ۲ و ۳ پرداخت شود و از آن به بعد نیز با حکمیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قالب گروه شغلی ۶ تا ۹ پرداخت شود.

نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مدیران شرکت مخابرات

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: البته تفاوتی میان آنها وجود دارد که برخی از این افراد با شکایت توانستند مزایای گروه شغلی ۶ را دریافت کنند که به موضوع بقیه این افراد در جلسه آتی رسیدگی می شود.

بازنشستگان مخابرات طبق آیین‌نامه رفاهی مطالبات خود را از سال ۹۷ دریافت می‌کنند

وی افزود: برای حل مشکل بازنشستگان نیز مقرر شد طبق آیین نامه رفاهی مصوب از سال ۹۷ به بعد مطابق دستورالعمل مطالبات خود را دریافت کنند و از سال ۹۲ تا آخر سال ۹۶ نیز که مطالبات آنها مبلغی بالغ بر هزار و ۲۲۷ میلیارد تومان بوده که ۲۰۰ میلیارد آن تا کنون پرداخت شده و الباقی آن که قرار بود طی ۵ سال پرداخت شود امروز توافق شد تا سال ۱۴۰۱ پرداخت شود که البته بخشی از آن نیز تا پیش از شب عید به بازنشستگان پرداخت می شود.

نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مدیران شرکت مخابرات

نیکزاد ادامه داد: پیگیری موضوع مطالبات بازنشستگان پیش از سال ۹۲ نیز مراعی ماند که به آن رسیدگی می شود.

وی تصریح کرد: حل مشکل دفترچه بیمه خدمات درمانی بازنشستگان مخابرات که به دلیل آسیب پذیری این قشر، نیاز ضروری بود ظرف مدت یک ماه از طریق پرداخت بدهی بیمارستان ها و آزمایشگاه ها حل خواهد شد.

اعتبار راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات با همکاری وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات به‌زودی تأمین می‌شود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: شبکه ملی اطلاعات بالغ بر ۶ هزار میلیارد تومان اعتبار می خواهد که مقرر شد وزیر ارتباطات با همکاری شرکت مخابرات به صورت ۲۵ درصد از سوی وزارت و ۷۵ درصد از سوی شرکت، تأمین کرده و کار پیش رود که امیدواریم این شبکه که گویا به بنا به گزارش وزیر ۸۰ درصد پیشرفت داشته است به صد در صد برسد.

نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مدیران شرکت مخابرات

به گزارش خانه ملت، این جلسه، پنجمین نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مسئولان وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات برای حل مشکل کارگزاران روستایی مخابرات و بازنشستگان این شرکت بوده است. گفتنی است سید محسن دهنوی نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه، هاجر چنارانی و احسان ارکانی نمایندگان نیشابور و فیروزه نیز در این جلسه حضور داشتند./

ممکن است دوست داشته باشید
5 نظرات
 1. بازنشسته می گوید

  آیین نامه ۱۳۸۹ برای بازنشستگان بعد از خصوصی سازی باید اجرا گردد.

 2. بسم الله القاصم الجبارین می گوید

  با لعنت خدا بر ادم بدحساب ودروغگو ومنافق. سود سهام ترجیهی ما راکم کردن وپرداخت نکردن . قرار بود مطالبات ما را از این طریق پرداخت کنند . سال تما م شد هیچی پرداخت نکردن . الان فیلم دیگه درست کردن . اگر حقه که هست پس چرا سرموقع پرداخت نمیشود . تا سال ۱۴۰۱ ریال پشیزی نمی ارزد . در طرح همسان سازی هم فیلم سر ما در اوردنند. وحقمان ضایع شد خدا برا گناهکار نسازه . نه گروه گردان عاشورا ونه گروه ارزشیابی سالیانه برامان حساب نکردنند. سازمان بازنشستگی قبول ندارد. نفریشان باد . انهایی که ما را به این روز انداختند.

 3. جوادی می گوید

  از این حرفهای مفت و الکی زیاد میزنند تا پول نیاد تو حسابت باور نکن و روی ائن حساب باز نکن

 4. ناشناس می گوید

  ۱۴۰۱ با سودش ؟ با سود چند درصد میخوان بدن؟ تازه تاخیرهای گذشته چی؟
  جالبه!!!

 5. ناشناس می گوید

  وعده سر خرمن !! تلاوت موقع کی زنده هست کی نیست ؟
  آزموده را آزمودن خطاست اگه درحال حاضر پرداخت کردن کردن والا ….بلا نسبت بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد …
  اگه حقمونه که بدید دیگه حکایت ۵سال و۱۴۰۱دیگه چه صیغه ای

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: