مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مدیران شرکت مخابرات

مخابرات مانشست مشترک علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با مدیران شرکت مخابرات دوشنبه ۲۲ دی ماه برگزار شد.

مخابرات ما-

نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مدیران شرکت مخابرات
نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مدیران شرکت مخابرات
نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مدیران شرکت مخابرات
نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مدیران شرکت مخابرات
نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مدیران شرکت مخابرات
نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مدیران شرکت مخابرات
ممکن است دوست داشته باشید
7 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  چرا خبر را کامل نمی گذارید ؟
  متن خبر :

  جلسه سه ساعته نایب رئیس مجلس با مدیرعامل جدید مخابرات ایران
  دی ۲۴, ۱۳۹۹ خبرنگار خبرنگار ۰ دیدگاه

  نیکزاد در تشریح نشست با مدیران شرکت مخابرات برای حل مشکل کارگزاران روستایی و بازنشستگان:

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست خود با مسئولان وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات برای حل مشکل کارگزاران روستایی و بازنشستگان این شرکت گفت: با همراهی مجلس بخشی عمده مشکلات کارگزاران روستایی و بازنشستگان شرکت مخابرات حل می‌شود.

  علی نیک زادثمرین در تشریح نشست سه ساعته با مدیران شرکت مخابرات برای حل مشکل کارگزاران روستایی و بازنشستگان که عصر امروز(دوشنبه، ۲۲ دی ماه) در مجلس و با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات، معاون وزیر ارتباطات، معاون وزیر کار و نمایندگان قشر بازنشسته شرکت مخابرات و کارگزاران روستایی این شرکت، گفت: مقرر شد مطالبات کارگزاران روستایی از ۱۷ شهریور سال ۹۹ به قبل با گروه شغلی ۲ و ۳ پرداخت شود و از آن به بعد نیز با حکمیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قالب گروه شغلی ۶ تا ۹ پرداخت شود.

  نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: البته تفاوتی میان آنها وجود دارد که برخی از این افراد با شکایت توانستند مزایای گروه شغلی ۶ را دریافت کنند که به موضوع بقیه این افراد در جلسه آتی رسیدگی می شود.

  وی افزود: برای حل مشکل بازنشستگان نیز مقرر شد طبق آیین نامه رفاهی مصوب از سال ۹۷ به بعد مطابق دستورالعمل مطالبات خود را دریافت کنند و از سال ۹۲ تا آخر سال ۹۶ نیز که مطالبات آنها مبلغی بالغ بر هزار و ۲۲۷ میلیارد تومان بوده که ۲۰۰ میلیارد آن تا کنون پرداخت شده و الباقی آن که قرار بود طی ۵ سال پرداخت شود امروز توافق شد تا سال ۱۴۰۱ پرداخت شود که البته بخشی از آن نیز تا پیش از شب عید به بازنشستگان پرداخت می شود.

  نیکزاد ادامه داد: پیگیری موضوع مطالبات بازنشستگان پیش از سال ۹۲ نیز مراعی ماند که به آن رسیدگی می شود.

  وی تصریح کرد: حل مشکل دفترچه بیمه خدمات درمانی بازنشستگان مخابرات که به دلیل آسیب پذیری این قشر، نیاز ضروری بود ظرف مدت یک ماه از طریق پرداخت بدهی بیمارستان ها و آزمایشگاه ها حل خواهد شد.

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: شبکه ملی اطلاعات بالغ بر ۶ هزار میلیارد تومان اعتبار می خواهد که مقرر شد وزیر ارتباطات با همکاری شرکت مخابرات به صورت ۲۵ درصد از سوی وزارت و ۷۵ درصد از سوی شرکت، تأمین کرده و کار پیش رود که امیدواریم این شبکه که گویا به بنا به گزارش وزیر ۸۰ درصد پیشرفت داشته است به صد در صد برسد.

  به گزارش خانه ملت، این جلسه، پنجمین نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مسئولان وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات برای حل مشکل کارگزاران روستایی مخابرات و بازنشستگان این شرکت بوده است.

 2. ناشناس می گوید

  انصاف چقد خوبه این مجلس چقد فعاله نگاه کنید ۹ ماهه سر کار اومده زندگی مردم .رفاه علی برکت اله

 3. بسم الله القاصم الجبارین می گوید

  تا وقتی عملی نشود. همش حرف بی خوده. از اول مجلس جدید این جلسه بوده . هم نماینده اهواز وهم نماینده دیگری قول وقرار داد ولی فقط حرف بود وعملی نشد. همش وعده سر خرمنه . ودهن پر کنه .

 4. اریا می گوید

  با سلام این جلسات نشستها چه سودی برای ما بازنشستگان فلک زده داره هرکی تونسته با چاپلوسی وپاچه خواری یه مقامی برای خودش کسب کرده وحب پست ومقام هم که هر بشری رااز خدا بیخبر میکنه این وزیر مدیر عامل چکار میکنند چرا به خواسته های کارکنان مخابرات توجهی نمی کنند در این جایگاه قرار گرفته اند که خدمتگزار مردم باشند نکنه فکر کرده ا ند این مقام ارث ومیراث پدریشان است

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   آریا جان
   خب حداقل بخون ببین برای چه چیزی به دیدن نماینده رفته
   برای حقوق بازنشتسه ها نرفته که
   واسه تعرفه ها رفته

 5. فدایی می گوید

  سلام احتراما پول کارکنان شاغل وتشویقی وپاداش وسکه برای ازقبل ۹۲رابامعوقات و۶درصدصندوق وام ها .پس اندازوسودصندوق ایثارگران وپاداش پایان خدمت شاغلین ورفاهیات وجذب رایکجابدین تمام بشه بره وجوانان وخصوصی شرکتی پیمانکاری تجمیع وهمه جزمخابرات شوندبجای ر دیفهای خالی که بازنشسته شدن این واقعا کاری داره بجای بازنشسته فرزندویا دیگران جایگزین شوند مدرک مرتبط هم که دارن .دیگه لیسانس مثلا پتروشیمی نیادبره اموراداری ویافنی بشه اداری هرکس جای خودنیست واقعا دراین شرکت باعظمت پرپول وپرسودتوایران.بالای ۳۱ساله هارامرخص ومنتظربخشنامه وتشویقین .توان ندارن واقعا ۳۱سال خیلیه درحرف .احترام هم ندارندوصفر.

 6. محسنی می گوید

  آیا با این نشست ها مشکل مخابرات حل میشه؟
  مشکل مخابرات کارنامه ناموفق مدیرانشه
  ببینید این آقایون جدید چه تغییرات مفیدی نسبت به قبلی ها انجام دادن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: