مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

دعوی حقوقی دولت علیه مخابرات بابت سود سهام عدالت

مخابرات ماسازمان امور مالیاتی به نمایندگی از دولت بابت سود سهام سال‌های ۹۶ و ۹۷ دعوی حقوقی علیه شرکت مخابرات ایران مطرح کرده است.

مخابرات ما-به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، مطالبات دولت بابت سود سهام از شرکت مخابرات ایران در این دو سال مبلغ ۱۴ هزار و ۷۰ میلیارد ریال است که در مراجع ذیربط درحال رسیدگی است.

همچنین سازمان خصوصی‎سازی بابت سود سهام کارگزاری سهام عدالت به مبلغ ۱۰ هزار و ۲۸ میلیاد ریال دعوی حقوقی در هیات موضوع ماده ۲۱۶ قانون مالیات‌های مستقیم مطرح کرده و از این بابت برگ اجرایی به همین مبلغ علیه شرکت مخابرات ایران صادر شده است.
از همین رو برخی از حساب‌های بانکی مخابرات به دلیل این دو دعوی حقوقی مسدود شده است و هنوز نتیجه آن در مراجع ذیربط مشخص نشده است.
ممکن است دوست داشته باشید
5 نظرات
 1. مجید می گوید

  متاسفانه کارکنان مخابرات، اعم از شاغل و بازنشسته وجه المصالحه و قربانی دعوای دولت و سهامداران عمده شدن.

 2. برده ناصر قدیرکاشانی می گوید

  سلام ما نیروهای بدبخت شرکتی مخابرات شده ایم بازیچه دعواهای سیاسی دولت و اعتمادمبین و ستاد اجرایی فرامین امام (ره) انشالله تا دولت بعدی که یک سردار ریس جمهور شود مشکلات حل میشود.حالا میگن مخابرات واس ماس بعدش میگن ایران همش واس ماس .هیهات من الذله از این همه ظلم و تبعیض

 3. ناشناس می گوید

  اینها همه دعوای زرگری که مخابرات راه انداخته تابهونه ای باشه برای عقب انداختن پرداخت حقوق

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   راستش تا بحال همه جور تحلیلی شنیده بودیم ولی این یکی رو نه
   به نظر من شاید هم درست باشه حرف شما
   وگرنه مشکلات یک ماه دو ماه باید حل بشه دیگه

 4. ناشناس می گوید

  دو مرتبه داریم به آخر ماه و موعد پرداخت حقوق نزدیک می شویم و حسابهای مخابرات بسته شده ، ما کارمندان مخابرات هم که همه باور کردیم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: