مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

به ۱۱۲ مدرسه در شهرستان مودم و اینترنت رایگان واگذار شده است

مخابرات مارئیس اداره مخابرات شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت : به ۱۱۲ مدرسه در شهرستان مودم و اینترنت رایگان واگذار گردیده است .

مخابرات ما-به گزارش هزار ماسوله، رئیس اداره مخابرات شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت : به ۱۱۲ مدرسه در شهرستان مودم و اینترنت رایگان واگذار گردیده است .

مهندس شیلانان افزود: خانواده ها سعی نمایند در هنگام استفاده ی فرزندانشان از شبکه ی شاد وارد اینترنت نشوند تا آنها بتوانند با سرعت بیشتر به محتواها دستیابی داشته باشند .

وی گفت: اکثریت روستاهای ما مشکلی برای استفاده از فضای مجازی و شاد ندارند تنها سایت نجار فاقد ارتباط مناسب می باشد که در صدد رفع این موضوع نیز هستیم .

وی ادامه داد: محله نزدیک دانشگاه پیام نور نیز مشکل آنتن دهی دارد که تا پایان سال این مشکلات رفع و سایت غسالخانه تقویت خواهد شد.

شیلانان اظهار کرد: سایت هانی گرمله که دارای چند روستای دیگر می باشد خود سایت مشکلی ندارد و روستای هانی گرمله هم اینترنت وای فای و هم ۴G را تحت پوشش قرار می دهد اما روستاهای کیمنه و بیدرواز مشکل آنتن دهی دارند.

وی گفت: در روستای دزآور که مقداری مشکل آنتن دهی دارد اینترنت خانگی هیچ گونه مشکلی ندارد و خانواده ها می توانند از شبکه شاد استفاده کنند.

رییس مخابرات پاوه گفت: در یک ماه اخیر جهت رفع مشکلات برخی نقاط در راستای استفاده برنامه شاد برای دانش آموزان در شهرستان ، کافوی نوری محله جنب دانشگاه پیام نور، کافوی نوری دره بیان و روستاهای سپید آب و راه اندازی سایت جدید لاران علیا، سفلی و میرعبدلی راه اندازی شده است.

مهندس شیلانان گفت: هم اکنون فنداسیون سایت تپه تانک در پشت شهر نوسود نیز جهت راه اندازی و استفاده در شهر نوسود و روستای وزلی آماده شده است .

ممکن است دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: