مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

سریال ناتمام قطع‌ تلفن ثابت در مشهد

مخابرات ما-مشهد ـ معاون توسعه شبکه مخابرات خراسان رضوی، قطعی تلفن ثابت در سطح شهر مشهد را رد کرد و گفت: مشکل خاصی در این خصوص در سطح شهر نداریم.

مخابرات ما-گروه استان‌ها: مدتی است که اعتراضات مردمی نسبت به قطعی تلفن ثابت در نقاط مختلف مشهد افزایش یافته اما مخابرات خراسان رضوی از نبود مشکل خاص در خصوص این قطعی ها می گوید.

در آخرین ارتباط مردم با خبرگزاری، خطوط تلفن در بخشی از بلوار هنرستان و پیروزی قطع اعلام شده است؛ محدوده یاران ۴ در منطقه ۱۷ شهریور، صبای غربی ۵ و ۱۲ از دیگر مناطقی هستند که با قطعی تلفن ثابت مواجه شده هستند.

مردم از این گله دارند که در این روزها یا تلفن ثابت قطع است و یا اینترنت ضعیف است، که در هر صورت امکان شرکت در کلاس های مجازی برایشان فراهم نیست.

غلامرضا شرکتی، در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اعتراض های مردم نسبت به قطعی تلفن در سطح شهر مشهد، گفت: مشکل خاصی در خصوص قطعی تلفن ثابت در سطح شهر نداریم.

معاون توسعه شبکه مخابرات خراسان رضوی در ادامه بیان کرد: اگر مردم مشکلی دارند، با شماره ۲۰۱۷ تماس بگیرند، ما در خدمتشان هستیم.

وی تأکید کرد: مردم شماره و آدرس دقیق خود را به شماره ۲۰۱۷ اعلام کنند تا همکاران ما مشکل را پیگیری کنند.

معاون توسعه شبکه مخابرات خراسان رضوی در گفتگوی قبلی خود با خبرگزاری مهر، سرقت کابل های مخابراتی را علت اصلی قطعی تلفن ثابت عنوان و ذکر کرده بود که مخابرات به دلیل کمبود امکانات و وجود مشکلات ناشی از تحریم، توان تجهیز را ندارد.

ممکن است دوست داشته باشید
1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    بله راست میگن مشکلی نیست مردم برای تفریح و سرگرمی تو این شرایط کرونا راه میفتن به مراکز و فحش نثار همکارا میکنن.پیشنهاد میکنم جناب معاون شبکه یه روز بیان تو مرکز و شخصا به مراجعین بفرمایند مشکلی نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: