مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

جلسه آنلاین مدیر عامل مخابرات ایران با مدیر منطقه کردستان و اعضای شورای اسلامی کار این منطقه

مخابرات ما- مدیر عامل مخابرات ایران در جلسه ای آنلاین و ویدئویی با مدیر منطقه کردستان و اعضای شورای اسلامی کار این استان به گفتگو پرداخت.

 

مخابرات ما- واقعیت این است که مخابرات دوران خوب ارتباطات را طی می کند.باید پذیرفت در هیچ دوره ای به این اندازه ارتباطات و جلسات بین کارکنان و مدیران، بویژه نمایندگان کارکنان و مدیر عامل نزدیک نبوده است.از این نظر باید از مخابرات ایران تشکر کرد.

اما خبر این است که  چهارشنبه ۲۸ آبان  جلسه ای بین مدیر عامل مخابرات ایران، مدیر منطقه کردستان و اعضای شورای اسلامی کار این استان بصورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد،در این جلسه  مسائل مختلف مربوط به کارکنان و بازنشستگان این منطقه بررسی شد.

مخابرات ایران نوشت  دراین جلسه ویدیوکنفرانسی دکتر فرقانی ، معاون توسعه سرمایه انسانی ، مهندس بیدخام مشاور مدیر عامل و مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل و ظریفی آزادمشاور مدیر عامل و مدیرکل دفتر مدیر عامل هم حضور داشته اند.

در این جلسه مهندس سیدمجید صدری باتاکید بر ضرورت رفع مشکلات کارکنان و بازنشستگان ازتشکیل کمیته ای برای بررسی مسایل امور کارکنان و بازنشستگان منطقه کردستان خبردادو گفت : از پیشنهادهای سازنده شوراهای اسلامی کار استقبال می کنیم .

در بخشی از جلسه، دکترآزادحکمت ،مدیر منطقه کردستان نیز از مشکلات خاص کارکنان این استان و بازنشستگان آن صحبت کرد ضمن اینکه اعضای شورای اسلامی کار نیز با بیان مشکلات خواستار رفع آنان شدند.

بزودی ضمن تماس با اعضای شواری اسلامی کار کردستان از جزئیات و مشکلات مطرح شده در جلسه گزارشی  تنظیم و منتشر خواهیم کرد. از این دوستان خواهش می کنیم با سردبیر تماس بگیرند.

 

 

ممکن است دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. علی می گوید

  سلام خسته نباشید
  لطفا به مدیر عامل بگید نکنه مشکلات را باید عمه من حل کنه . خب تو باید حل کنی
  چقدر رو داره این دروغگو توف…..

 2. بازنشسته اخیر می گوید

  همش جلسه همش تشکیل کمیته همش وعده و وعید همش دروغ دروغ دروغ خجالت هم نمی کشن راحت به شعور همه توهین میکنن.

 3. ناشناس می گوید

  با سلان . همش الکی هر ترپی تا الان کاشتن درو بکنن. بعد…..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: