مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

همکارمان در خراسان شمالی پدر و مادرش را با هم از دست داد!(مخابرات ما در کنار شماست)

مخابرات ما- در استان خراسان شمالی پدر و مادر یکی از همکاران مخابراتی بفاصله ۲۴ ساعت به دلیل ابتلا به کرونا از دنیا رفته اند.

 

مخابرات ما (سردبیر)- از انتشار خبرهای روزانه فوت همکاران و عزیزانشان در سایت خودداری کردیم تا فضای سایت دستخوش حوادث نشود اما گاهی دردها و رنج های همکاران از حد عادی خارج می شود یا واقعه ای خاص رخ داده که پند دهنده است.در این مواقع قطعا خبرها را منتشر می کنیم.

با خبر شدیم همکار خوب ما سرکار خانم شاپسندی در برنامه ریزی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد، بفاصله ۲۴ ساعت مادر و پدرش را بخاطر ابتلا به کرونا از دست داده است.

در گفتگوی تلفنی با ایشان دریافتیم که مدت یازده روز پدر و مادر ایشان در بیمارستان این شهر بستری بوده اند، ضمن اینکه هیچ بیماری زمینه ای هم نداشته اند  اما به دلیل شدت ابتلا، ابتدا روز یکشنبه پدر و سپس روز دوشنبه مادر ایشان از دنیا رفته و بلافاصله صبح همان روز نیز مراسم ویژه  برگزار شده است.

مخابرات ما مصیبت وارده را به سرکار خانم شاپسندی و خانواده ایشان تسلیت می گوید و برای پدر و مادرش آرامش در جوار قرب الهی آرزو می کند.

 

تمام کسانی که در این ایام عزیزان خود را از دست داده اند اذعان دارند که سخت ترین و دردناک ترین بخش این ماجرا، غروب غریبانه این عزیزان است بنحوی که نمی توان هیچ مراسمی گرفت. نمی توان اقوام و خویشان را دعوت کرد تا در سوگواری شریک دردشان باشند.

اما در عین حال می توان تماس نلفنی گرفت، یا آنان صحبت کرد و به آنان تسلیت گفت تا دردها و آلامشان قدری تسکین یابد. از ارتباطات غافل نباشیم.

 

ممکن است دوست داشته باشید
7 نظرات
 1. بنده خدا می گوید

  سلام خانم شاپسندی عزیزانشالا غم اخرتون باشه خداصبرت بده

 2. ناشناس می گوید

  خدا بیامرزدشان روحشان شاد وقرین رحمت

 3. ناشناس می گوید

  خداوند پدر و مادر ایشان را رحمت کند و به ایشان تسلیت عرض میگوییم و از خداوند متعال برای ایشان صبر و سلامتی و برای والدین غفران می طلبیم

 4. ناشناس می گوید

  با سلام خدایشان بیامرزد. قابل توجه مسولین دنیا دوست شرکت مخابرات .

 5. ناشناس می گوید

  خدا بهشون صبر بده فک میکردیم لاقل کرونا منصفه وعادل اینگار اونم با ظالمین همدسته

 6. ناشناس می گوید

  همکارمون در مازندران هم مادرشو به خاطر کرونا از دست داد مادرشون یک ماه در بیمارستان بستری بود و تو این مدت همکارم خیلی زجر کشید. خدا خودش به داد مردم بی پناه برسه

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   خدا بهشون صبر بده
   همه خبرها به ما نمیرسه
   تعداد فوتی ها متاسفانه زیاده
   فقط اونهایی رو -اگر خبرش به ما برسه- منتشر می کنیم که واقعا خاص باشه و دردهای بزرگی بر سینه همکاران گذاشته باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: