مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

مخابرات ما، مستقل از شرکت مخابرات ایران است

مخابرات ما– پایگاه خبری مخابرات ما، مجموعه ایست مستقل از تمامی نام ها و نشان ها که وظیفه آن صرفا انجام کار خبری است.

این پایگاه خبری در حقیقت با مجوز وزارت ارشاد وظیفه اطلاع رسانی و انتشار خبرهای دنیای ارتباطات را بعهده دارد. مخابرات و خبرهای آن فقط بخشی از فعالیت های ماست لیکن به دلیل استقبال کارکنان شرکت مخابرات، بیشترین تمرکز مخابرات ما، بر خبرهای شرکت مخابرات متمایل شده است.

خوشبختانه روز بروز دامنه اعضای سایت و خوانندگان ما توسعه پیدا می کند بطوریکه بسیاری از آنان ، اصلا مخابراتی نیستند یعنی از افراد معمولی جامعه ما هستند که نوع نگارش و خبرهای ما را پسندیده اند و با ما همراه شده اند.

چرا این سخنان را می گوییم؟

عزیزان و خوانندگان جدید ما گمان می کنند این سایت مساوی است با شرکت مخابرات ایران، لذا انتظاراتی را که از مخابرات دارند به ما منتقل می کنند.مثلا پرداخت قبض تلفن و عدم وصل آن، کندی اینترنت، درخواست شماره تلفن و …..

 

از آنجا که با همکاران و مدیران مخابراتی زیادی مرتبط هستیم در موارد خاص و ضروری (مانند اوقاتی که فرد بیماری در منزل بستری است) با استانها هماهنگ می کنیم تا قطعی تلفن وصل شود اما نمی توانیم این کار را به طور دائم انجام دهیم.

وصل تلفن نیاز به پرداخت قبض دارد.قبوضی که برای همکاران ما در دفاتر مخابراتی قابل رویت باشد.اما این عزیزان بخاطر محبتی که به مخابرات ما دارند تلفن های خاص را وصل می کنند.

اما قرار نیست این روال همیشگی باشد یا شما انتظار داشته باشید برای وصل تلفن ما پاسخگو باشیم.

پس لطفا برای کارهای مخابراتی خود حتما به دفاتر مراجعه کنید.ضمن اینکه قبض تلفن را فقط از طریق سایت مخابرات ایران پرداخت کنید.

اما جمله ای هم با همکاران مخابراتی داریم.

برای مشترک، فرقی ندارد که از کجا و از چه طریقی قبضش را پرداخت می کند.او پیوسته همه را مخابرات می داند.مشترک بیچاره چه گناهی کرده است اگر برخی از آپ ها پول مخابرات را با تاخیر می دهند!مخابرات باید این آپ ها را ببندد یا از آنان شکایت کند.

شرکت مخابرات اگر آپ های غیر استاندارد را اعلام کند مردم خودشان می دانند چه کنند.

این مشکل مردم نیست، مشکل مخابرات است.لطفا پیگیری کنید.

 

در انتها لازم است از همه عزیزان تازه وارد بابت انتخاب و مطالعه مخابرات ما تشکر کنیم.امیدواریم بتوانیم انتظارات شما رابرآورده کنیم.

 

ممکن است دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  چراکارکنان قراردادی مخابرات حقوق کارگری میگیرن..خیلی از ارگانها و سازمانها حقوق کارمندان قراردادی بردن بالا…مثل سازمان هواشناسی و….مخابرات به کارگران بها بده…مثلا شرکت پولداری هستید خیر سرمون…

 2. ویهان می گوید

  سلام مهندس
  می شه لطفا خبری از پرداخت حقوق خدمات اول بگیرید فردا بیست و هفتمه
  ممنون

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   سلام
   فردا اولین روز بعد از تعطلاته
   چشم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: