مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

بستر اینترنت در استان تا ۴۰ گیگ افزایش یافته است

مخابرات ما-رحیم فلاح زاده گفت: با توجه به وضعیت موجود و نیاز بیشتر مردم به انجام فعالیت های مختلف بر بستر اینترنت از جمله آموزش با تامین زیر ساخت پهنای باند دیتا در استان تا ۴۰ گیگ افزایش یافته است.

مخابرات ما-به گزارش شبکه اطلاع رسانی رهیاب، رحیم فلاح زاده با اشاره به اینکه شبکه ارتباطی فیبر نوری از شبکه های گران محسوب می شود بیان کرد: با وجود شرایط سخت اقتصادی و تحریم تلاش می شود شبکه فیبرنوری در استان خوزستان توسعه یابد.

وی گفت: از دیگر اقداماتی که برای پایداری شبکه در خوزستان انجام شده است اجرای رینگ و مسیر ارتباطی جایگزین بین شهرها است.

فلاح زاده افزود: توسعه شبکه جایگزین کمک می کندتا زمان قطع شبکه اصلی همچنان ارتباط در منطقه پایدار باشد که در این بخش عملکرد خوبی در استان ارایه شده است.

مدیرمخابرات منطقه خوزستان در خصوص توسعه شبکه دیتا در این استان نیز گفت: با توجه به وضعیت موجود و نیاز بیشتر مردم به انجام فعالیت های مختلف بر بستر اینترنت از جمله آموزش با تامین زیر ساخت پهنای باند دیتا در استان تا ۴۰G افزایش یافته است.

وی افزود: همچنین با نصب تجهیزات فنی و سوییچ، ظرفیت واگذاری اینترنت خانگی با سرعت های بالاتر از جمله vdsl و ftth برای مشترکان در استان فراهم شده است.

فلاح زاده با بیان اینکه سه هزار و ۴۷۴ کیلومتر از جاده های خوزستان زیرپوشش شبکه همراه قرار دارند اظهار داشت: همه شهرهای خوزستان زیر پوشش شبکه همراه اول قرار دارند.

ممکن است دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: