مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

تجمع نیروهای شرکتی به فرصتی در آینده موکول شد

مخابرات ما- طی چند روز گذشته افرادی از میان نیروهای شرکتی مخابرات در تلاش بودند تجمعی را در مقابل وزارت ارتباطات سازماندهی کنند. همانطور که انتظار می رفت این تجمع لغو شد.

مخابرات ما- طی چند روز گذشته  از میان نیروهای شرکتی مخابرات در تلاش بودند تجمعی را در مقابل وزارت ارتباطات سازماندهی کنند.  قرار بود این تجمع فردا شنبه در مقابل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردد. اما روز گذشته اطلاعیه این گروه مبنی بر لغو تجمع به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی مجلس صادر شد.

خواسته آنان بهبود شرایط حقوقی نیروهای شسکام و خدمات اول و برقراری طبقه بندی نیروهاست ضمن اینکه می خواهند تناسبی بین دریافتی های آنان و هزینه های زندگی و همچنین دریافتی های نیروهای رسمی بوجود بیاید.

البته برگزاری تجمع نیاز به هماهنگی هایی بیش از این دارد  ضمن اینکه برای چنین چیزی ابتدا باید اعتماد نیروهای شرکتی را جلب کنند اما واقعیت این است که نیروهای شرکتی در مخابرات، مستحق تلاش دیگری از سوی مخابرات ایران برای بهبود شرایط مالی زندگی خود هستند.

عکس از آرشیومخابرات ما- سال ۹۵

ممکن است دوست داشته باشید
34 نظرات
 1. سجاد می گوید

  خاک این چطوراعتراض کردنه.خب ماسک میزدن اعتراض میکردن تا حق نیروهای شرکتی گرفته بشه

 2. شرکتی گیلانی می گوید

  سلام آقای سردبیر
  بنده سال ۹۵ در تجمع حضور داشتم و اگه بازم تجمعی باشه حتما حضور پیدا خواهم کردی ولی یه گلایه دارم از شما ما حدود ۳۰ هزار نیروی شرکتی در کشور داریم یعنی تقریبا ۶۰ درصد نیروی انسانی مخابرات سوال من شما به عنوان مسئول رسانه از جنابعالی اینه این موضوع با اهمیت همیشه در حاشیه بوده و شما در این مورد پیگیر نبودید چرا این سوال رو شفاف رو از آقای صدری نمی پرسید این طرح طبقه بندی دقیقا چه زمانی اجرا خواهد شد ؟؟؟؟؟
  چند ساله وعده مهر ماه رو به ما دادن ولی صبر ما به ته کشیده وای به روزی که بچه های لرستان خراسان آذربایجان گیلان و مازندران وفارس و …. صبرشون تموم بشه
  شاید پیشه خودتون بگید این یه تهدیده بله این تهدیده
  هیچ وقت یادم نمیره نزدیک ۲ هزار نفر جلویه مجلس با اتحاد تنه واعظی رو لرزوندیم این بار نوبته این وزیر جوان و صدری هستش لطفا به حقوق ما نیروهای شرکتی احترام بزارید منتظر وعده های دروغین نیستیم که وسط تجمع میان میدن این بار ۴ هزار نفر میایم و تا حصول نتیجه اونجا میمونیم

 3. قصاب زاده می گوید

  گوسفند بفکر جونه، قصاب به فکر دنبه !

 4. ناشناس می گوید

  سلام
  قابل توجه دوستان شرکتی و سردبیر محترم
  شرکت خدمات اول در راستای حق کشی مجدد در حال برنامه ریزی جدیدی است اگر توجه کنید متوجه خواهید شد قرارداده ها این بار سه ماهه بسته شده دلیل آن هم تغییر نام شرکت پیشگامان خدمات اول به شرکت پیشتازان خدمات اول می باشد یکی از دلایل آن پرداخت نکردن پایه سنواتی به کارکنان با سابقه می باشد دلایل دیگه ای هم هست که به مدیر عامل قبلی خدمات اول بر می گردد در ضمن از ابتدای تیر با توجه به دستورالعمل جدید افزایش حقوق باید حقوق ها بیشتر می شد که اتفاقی نیوفتاده!!!
  جناب سردبیر لطفا پیگیری کنید!!!

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   سلام دوست گرامی
   چی رو پیگیری کنم دوست من؟
   ما که چیز پنهانی ندیدیم
   یعنی اگر هم دیدیم همه رو علنی نوشتیم
   یا شما مطالب ما رو نخوندین یا همونها رو تکرار می کنید
   اینجا همه چی معلومه بخشی از حرفهای شما درسته بخشی هم نادرست

 5. برده مخابرات می گوید

  متاسفانه ظلمی که مخابرات به شرکتی ها هیچ کجا لنگه ش نیس
  نمی‌ذارن کسی هم نفس بکشه چه برسه به اعتراض

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   این همه ادم نفس کشیدن اعتراض کردن تجمع کردن چی شد؟
   حرف حساب بزنید همیشه
   حرف حسابی که کسی نتونه جواب بده

 6. خدمات اول + شسکام =مخابرات می گوید

  انگار عده‌ای از مدیران تفکرات دوران آپارتاید را از ذهن خود هنوز پاک نکرده‌اند و یا اینکه می‌خواهند خودی نشان دهند و بگویند “ما هم هنوز هستیم!”بر طبق کدام قانون نانوشته و کدام عدل الهی، میان دو نفر که در یک اطاق و با ساعات کاری برابر و با شرایط کاری و تحصیلات و سابقه برابر مشغول به کار هستند، یک نفر با عنوان نیروی رسمی حقوقی چند برابر دیگری که نام آن نیروی بخش خصوصی است دریافت می‌کند؟

  حقوق پرسنل بدون در نظر گرفتن شرایط کاری، مدرک تحصیلی، سابقه کار و تخصص مربوطه می‌باشد و پرسنل بخش خصوصی شاغل در قسمت‌های مختلف صرفاً حداقل قانون کار را دریافت می‌نمایند؛ در صورتیکه وضعیت پرداخت حقوق به پرسنل رسمی شرکت مخابرات تابع شرایط کاری، حق تخصص، ایاب وذهاب، ماندگاری شغل، اضافه کاری و فوق‌العاده‌های مختلف دیگر می‌باشد. با توجه به اینکه دستورالعمل شماره (۳۶) روابط کار در اجرای ماده (۳۸) و تبصره یک ماده (۴۹) قانون کار و مقاوله نامه شماره (۱۰۰) سازمان بین‌المللی کار به منظور رفع هرگونه تبعیض شغلی بین کارگران شاغل در شرکت خدماتی و شرکت پیمان دهنده صادر شده است و لازمه رفع تبعیض آن است که شاغلین در مشاغل هم ارزش در شرایط یکسان مزد یکسان دریافت کنند، مطابق ماده (۳) دستورالعمل فوق پیمانکاران طرف قرارداد با اشخاص حقیقی یا حقوقی به منظور برقراری عدالت مزدی و تساوی مزدی بایستی علاوه بر مزد شغل، سایر عناصری از قبیل مزد رتبه، حق پست مزایای سختی کار و نظایر آنها که بر طبق دستورالعمل اجرایی طرح طبقه‌بندی شرکت پیمان دهنده عرف و رویه کارگاه جزء مزد تلقی می‌شود را به کارکنان خود پرداخت نمایند.

 7. فعال کارگری مخابرات می گوید

  سلام جهت اطلاع مدیران و سردبیر محترم مخابرات شما لغو آن بدلیل انجام یک عملیات تجمع حساب شده با برنامه ریزی مناسب و باهماهنگی گسترده خبرگزاریها و دفاتر نمایندگان مجلس در تهران و شهرستانها ائمه جمعه و دفتر رهبری و ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات و بنیاد مستضعفان و فرماندهان نظامی و انتظامی فعالان کارگری میباشد همچون یک ارتش منظم و سازماندهی مرتب و دارای مجوز قانونی تجمع منتظر حضور سبز و حداکثری ما نیروهای شرکتی سراسر کشور باشید بزودی خواهیم آمد تهران را آذین بندی کنید .

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   سلام
   اگر واقعا در نقش هدایت کننده هستید.
   تلفن بگذارید تماس بگیرم . برای هماهنگی خبری نیاز دارید به ارتباط با رسانه ها

  2. فعال کارگری می گوید

   🇮🇷

   بسم الله الرحمن الرحیم

   📢 به اطلاع کلیه همکاران شرکتی کشور می رساند پیرو لغو تجمع صنفی کارکنان شرکتی کشور در این هفته می رساند:

   تجمع کارکنان شرکتی مخابرات برای روزهای شنبه در مورخه ۱۲ مهر و یک شنبه ۱۳ مهر
   ساعت نه صبح مقابل وزارت ارتباطات و فناوری

   🟢 برگزار خواهد شد 🟢

   از کلیه همکاران گرامی خواهشمند جهت احقاق حق و حقوق قانونی خودمان حضور داشته باشند.

   1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

    سلام لطفا با من تماس بگیرید
    اگر من اطلاعاتی نداشته باشم نمی تونم این رو بعنوان خبر منتشر کنم
    لذا باید اطلاعات بیشتری داشته باشم
    اگر حرکتتون جمعی است اگر تصمیمتون آشکاره بمن اطلاع بدین
    یه شماره تلفن بذارین مطمئن باشین محرمانه میماند
    حداقل با ادمین ما در گروه شرکتی ها در ارتباط باشید

    1. (* *) می گوید

     سلام شنبه یکشنبه فیلم و عکس و خبرش از خبرگزاریها پخش میشه عجله نکنید . برای شما هم می فرستیم تا از بقیه عقب نیفتید فقط تا اون موقع اگر آقای صدری اعلان آتش بس و عمل به وعده هاش رو ‌اعلام کنه تجمع لغو میشه با عزیزان مجلس انقلابی و وزیر جوان هماهنگیهای لازم همه انجام شده . اتوبوسها کرایه رزرو شده نمایندگان استانها فعال شده اند مکان اسکان در تهران مشخص شده تمام پروتکلهای بهداشتی رعایت میشه ماسک مواد ضد عفونی رعایت فاصله ۲ متر باهم و از همه مهم تر پلاکارد و هماهنگی رسانه ای با خبرگزاریها انجام شده . از شما هم دعوت میکنیم جهت دیدن از سان و رژه نیروهای مخابرات در محل حضور یابید یا نمایندگان و تجهیزات خبرنگاریتان را بکار گمارید .وعده دیدار ما شنبه و یکشنبه . حق گرفتنی ست نه دادنی . اتحاد رمز پیروزی ماست آن را غنیمت می شماریم.

 8. ناشناس می گوید

  از همکاران شرکتی در خواست داریم که برای احقاق حق خودتون هم که شده کوتاه نیایید. با اطمینان خاطر به شما بگوییم اگه به تجمع و تحصن جلوی مجلس ادامه بدهید حتما به حقتون خواهید رسید. از هیچی هم نترسید چون خواسته شما به حق است. امیدوارم از کارگران طرح نیشکر هفت تپه و از کارگزاران روستایی عبرت بگیرید و تارسیدن به هدف به تجمعات خود ادامه دهید. خوشبختانه شرکت مخابرات فقط از تجمعات می ترسد. بنا بر این از این ضعف شرکت مخابرات نهایت استفاده را بنمایید. نیروهای شرکتی سرتاسر کشور هم حتماً با شماهمراه خواهند بود چون غیر از این راهی ندارن برای رسیدن به حق خودشان. و اگر کوتاهی کنن. بعدها به ضررشون تمتم میشه …..

  1. زنبور می گوید

   حتما به این خیال باش هر وقت وزارت بهداشت تکلیف نیروی قراردادی ، وزارت علوم تکلیف دکتری حق التدریسی و ، وزارت بهداشت تکلیف پرستارها شرکتی ، مترو تکلیف نفرات شرکتی و … را روشن کرد تکلیف معلوم میشه!!!! برو آقا یا خانم فکر زندگیت باش هیچ سازمانی با نیروی بدون آزمون کار نداره. برو خدا را شکر کن. دکتری مملکت داره با چهار ماه دو میلیون در دانشگاه تدریس میکنه. از خودت پرسیدی چرا میرن اون ور. حالا تو ماهی سه میلیون میگیری خدا را شکر.

   1. ناشناس می گوید

    شما کاری جز نیش زدن بلدی؟ یادگرفتی؟آموزش ندادن؟

    1. شاعر خراسان جنوبی می گوید

     هر لحظه مزن در،که در این خانه کسی نیست

     بیهوده مکن ناله،که فریاد رسی نیست

     شهری که شه و شحنه و شیخش همه مستند

     شاهد شکند شیشه که بیم عسسی نیست😔🚶‍♂

    2. ناشناس می گوید

     دقیقا شما کار دیگه ای نداری فقط بلدی نمک رو زخم همه بپاشی.هر جایی نظر دادی باعث رنجش همکارا شده یه کم به خودت بیا.

   2. ناشناس می گوید

    شما و همه میدونین آزمون چی بود و چطور
    درضمن شرکت خصوصیه دیگه آزمون و … قانون نیست برا استخدام
    شما هم آقا یا خانم محترم برو خداروشکر کن چون بقول خودتون دکتری مملکت داره اونجوری حقوق میگیره شما به هر دلیلی که قطعا شایسته گزینی نبوده داری تو این شرکت بیشتر حقوق میگیری برو خداروشکر کن والا بیرون این شرکت بعید میدونم بتونی اصلا شغل داشته باشی

   3. ناشناس می گوید

    نیش زنبور نه از روی غرض است ترک عادت موجب مرض است.

   4. کارگر می گوید

    سلام جناب زنبور
    نیشت جایی دیگه ای خرج کن چون معلومه نفست از جای گرم میاد
    ما به آزمون کاری نداریم ما به حق واقعی خود که حتی تو قانون نیز نوشته شده ولی اجرا نمیشه کار داریم.

 9. امیررضا می گوید

  با توجه به اینکه حجم کاری بر روی دوش نیروهای شرکتی خدمات اول می باشد ، مدیران ارشد و محترم اصلا نیروها را جزء مخابرات نمی دانند . نیروهایی که هرکدام سابقه ای بالای ۱۰ سال تجربه را دارند . در روز روشن حق نیروها ضایع می شود ولی فریادرسی نیست . تمام نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز از این حق خوری و تضییع حقوق نیروهای شرکتی مخابرات خبر دارند .

 10. شرکتی خدمات اول می گوید

  اوضاع سیستم طوری شده پدرانمان به فرزندان در حال ظلم و برده کشی هستن ، پدر یکی به فرزند یکی دیگر و پدر دیگری به فرزندی دیگر به خاطر فرزندانتان زنجیره ظلم را قطع کنید و نسل جوان تر را نجات دهید

  1. خدمات اولی می گوید

   داریم پدر هم رو درمیاریم غافل ازاینکه همه تو یه کشتی و زیر یه سقفیم

 11. دادخواه می گوید

  امیدواریم که یک حرکت جمعی موجب شود تا مستقیماً با کارکنان محترم شرکتی قرارداد ببندند و حق این عزیزان در جیب شرکت ها و دلال های فاسد نرود.

 12. ناشناس می گوید

  باز اینا شروع کردن….

 13. علی می گوید

  سر دبیر سلام
  چهارشنبه حقوق واریز شد با مبلغ حق مسکن ماه های قبلی
  امروز شنبه ده هزار تومن داریم با این توضیح که هیچی نخریدیم فقط قرض پس دادیم یه مقداری از قسط ها هم مونده
  خیلی بچه های شرکتی توی مضیقه هستن
  کمک شما رو هم می خوایم

 14. ناشناس می گوید

  چه جالبه میگن از قبل میدونستن لغومیشه،فقط اونایی که میخواستن تجمع کنن نمیدونستن کرونا هست؟؟؟مگه کارگزارها تو کرونا تجمع نکردن؟؟؟بعد تجمع جلو وزارت ارتباطات چه ربطی به تعطیل بودن مجلس داره؟؟؟به نظر شما داستان این نبود که نیروهای شرکتی حقی نداشته و ندارند؟؟؟

  1. حق می گوید

   حق که صددرصد داریم ولی شما توان دیدن ندارید مشکل ما نیست

 15. ناشناس می گوید

  همانطوری که انتظار می رفت لغو شد،چه جالبه که از قبل میدونن لغو میشه،اونوقت کر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: