مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

احداث ۶۰ سایت تلفن‌همراه در لرستان طی امسال

مخابرات ما-مدیر مخابرات منطقه لرستان از احداث ۶۰ سایت تلفن‌همراه در استان طی سال‌جاری خبر داد و گفت: سایت‌های تلفن‌همراه هیچ خطری برای ساکنان محل ندارد و معارضان نسبت به احداث سایت جبهه گیری نکنند.

مخابرات ما-به گزارش خبرنگار زرک؛ سید محمد قاسمی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: از این تعداد سایت تلفن‌همراه؛ ۸ سایت در مرکز لرستان، ۶ سایت در بروجرد و ۳ سایت هم در شهرستان دورود و مابقی در روستاها و اقصی نقاط استان احداث خواهد شد.

وی در ادامه به جایگاه مخابرات منطقه لرستان در رتبه بندی زیرساخت‌های ارتباطی اشاره کرد و گفت: در این رتبه بندی، سال گذشته استان رتبه سی‌ام را کسب کرد که خوشبختانه در نیمه نخست امسال با ۱۴ پله ارتقاء در جایگاه شانزدهم کشور قرار دارد.

مدیر مخابرات منطقه لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه سایت‌های تلفن‌همراه هیچ خطری برای ساکنان محل ندارد، اظهار داشت: مضرات این سایت‌ها به مراتب کمتر از گوشی‌‌های هوشمند تلفن همراهی‌ست که در طول شبانه روز کنار ما است.

قاسمی ادامه داد: در مرکز مخابراتی که بنده و همکارانم در طول روز هشت ساعت مشغول کار اداری هستیم، یک سایت وجود دارد اما هیچگونه مشکل و خطری متوجه ما نشده است؛ بنابراین از شهروندان و معارضان محل تقاضا داریم نسبت به احداث سایت جبهه نگیرند که این کار سبب عدم توسعه استان و نیز فرار سرمایه های عظیم ارتباطی از استان خواهد شد.

ممکن است دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: