مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

مشکل اینترنت روستاهای مال ملا و قیامِ《لنده》رفع شد

مخابرات ما-مدیرکل مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری های سید محمد موحد نماینده محترم کهگیلویه بزرگ در کمترین زمان ممکن تیمهای تخصصی شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد وارد عمل شدند و با تقویت فشار از ایستگاه دژکوه و ایجاد سایت یک بی تی اس روستای قیام مال ملا و چهار راه آل طیب به شبکه اینترنت پرسرعت همراه اول متصل شدند.

مخابرات ما-در حاشیه یکی از سفرهای هفته دولت،نماینده شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده به همراه معاون اقتصادی استاندار به روستای قیام سفر کردند تا کلنگ اورژانس بین راهی لنده به روستای قیام را بر زمین زنند.
بعد از پایان کلنگ زنی،یکی از اهالی روستا در حضور مردم و نماینده انها با اشاره به مشکلات روستا،گفت:نبود اینترنت پرسرعت تلفن همراه که یکی از دغدغه های بسیار مهم نسل جوان و دانش آموزان در شرایط موجود کرونا است از مشکلات عدیده این مردم است.
مردم قیام هم با تاکید بر اینکه چندی پیش، تیمی از آموزش و پرورش برای اتصال کامپیوترهای مدرسه امده بودند که با تست هر دو نوع سیم کارت ایرانسل و همراه اول اعلام کردند که متاسفانه اتصال در این منطقه امکان پذیر نیست، و متاسفانه دانش آموزان ما مشکلی بزرگی را دارند.
نماینده کهگیلویه نیز با اشاره به اینکه  پیگیری و پایان این امر در آینده بسیار نزدیک است ،تماس تلفنی هم با مدیرکل مخابرات استان  برقرار کرد و از وی قول برقراری اینترنت همراه اول را در این مناطق گرفت.
به گزارش کبنا،در حال حاضر امیری مدیرکل مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: روستای های قیام، مال ملا و چهار راه آل طیب به شبکه اینترنت پرسرعت همراه اول وصل شدند.
مدیرکل مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری های سید محمد موحد نماینده محترم کهگیلویه بزرگ در کمترین زمان ممکن تیمهای تخصصی شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد وارد عمل شدند و با ارتقاء ایستگاه دژکوه و ایجاد سایت یک بی تی اس روستای قیام مال ملا و چهار راه آل طیب به شبکه اینترنت پرسرعت همراه اول متصل شدند.
امیری با تأکید بر این که تلاش خود را می‌کنیم تا مردم استان را به اینترنت پایدار و پر سرعت برسانیم گفت: از همه مسئولین و نمایندگان استان استاندار محترم مدیران محترم وزارتخانه و همه عزیزانی که می توانند ما را یاری کنند تقاضای همکاری و همراهی داریم.

ممکن است دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: