مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

پیگیری مشکل حقوق بازنشستگان شرکت مخابرات خوزستان

مخابرات ما-نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: حل مسئله حقوق بازنشستگان مخابرات کشور باید در اولویت قرار گیرد.

مخابرات ما-به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، ضمن پیگیری حل مشکلات بازنشستگان شرکت مخابرات، مقدمات دیدار نمایندگان بازنشستگان شرکت مخابرات، یک نماینده از خوزستان و دیگری از تبریز با انصاری معاون رییس جمهور را در خصوص رفع مشکلات حقوق و دستمزد آنها فراهم کرد.

مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر رفع مشکلات بازنشستگان، اظهار کرد: شرکت مخابرات حدود ۴۸ هزار بازنشسته دارد که از این تعداد پنج هزار نفر مربوط به خوزستان است و همه آنها با مشکلاتی مبنی بر اینکه این شرکت در قالب واگذاری‌ها به بخش خصوصی واگذار شده و آیین نامه پرداخت حق و حقوق بازنشستگان به درستی رعایت نمی‌شود، مواجه هستند.

یوسفی افزود: بر همین اساس بنا شد صندوق بازنشستگی نامه‌ای در خصوص رتبه‌بندی و پرداخت حقوق بازنشستگی بر اساس پایه حقوقی تنظیم کند و با قول همکاری معاون رییس جمهور اعمال شود.

ممکن است دوست داشته باشید
1 نظر
  1. بسم الله القاصم الجبارین می گوید

    اینها قول وقرار ندارند. از وزیزرش گرفته تا اعضای هیات مدیره وسهامدارنش. فقط مگر با زور سرنیزه کاری کرد. ولا غیر. منظور فشار از همه طرف از طرف نمایندگان . از طریق تحصن واز طریق شکایت .واز طرقهای دیگر…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: