مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

بازنشستگان گلستان و یک سوال در باب رفاهیات به همراه پاسخ استان گلستان

مخابرات ما- کامنت ها و پیام های زیادی از استان گلستان تکرار می شد.همه از ما انتظار پیگیری و پاسخ داشتند.به یکی دو نمونه از کامنت ها توجه کنید.

محمد

سلام و عرض ادب… تا ب امروز ۹۹/۰۶/۱۶ خبری از پرداخت شدن خواربار استان گلستان نیست… دوماه قبل ۱۳ ام پرداخت شد ماه قبل ۲۵ ام… در حالی ک دوستانی ک اعلام میکردن منظم پرداختی داشتن.. لااقل نسبت ب استان گلستان…!! فاصله دادن پرداختی نسبت به ماه قبل چیشه جریانش.. یعنی مدیر گلستان..!؟

بازنشسته گلستان

سلام جناب سردبیر همه استانها حتی مازندران همسایه گلستان ۲هفته پیش رفاهیات رودریافت کردن ولی مخابرات گلستان شاید پول توحساب میخوابونه الله اعلم.خلاصه ما مشکلاتی داریم وایکاش این مبلغ همه جا یکباره پرداخت میشد.

همانطور که ملاحظه کرده اید دوستان ما به عدم پرداخت رفاهیات در گلستان معترض هستند.

ما نیز شب گذشته -جمعه شب- عینا دو سه تا از پیام ها و کامنت ها را برای مهندس شهمرادی مدیر منطقه گلستان ارسال کردیم.

صبح امروز پاسخی از مدیر منطقه رسید که برای اطلاع شما آ« را منتشر می کنیم.

مهندس شهمرادی- مدیر منطقه گلستان:

سلام  و تشکر بابت انعکاس موضوع.

به استحضار می رساند تابحال هر موقع شرکت مخابرات ایران بابت حقوق و مزایا و رفاهیات پرداختی به استان داشته، بلافاصله به حساب همکاران واریز شده است و بهیچ وجه این پول در جای دیگری مصرف نشده است. در خصوص رفاهیات بازنشستگان تامین اجتماعی و وزارتی متاسفانه چند ماهی است که تاخیر دو سه هفته ای وجود دارد که موجب نارضایتی بازنشستگان عزیز شده است. البته حقوق و رفاهیات بازنشستگان شرکتی معمولا دو سه روز بعد از شاغلین پرداخت می شود اما رفاهیات تامین اجتماعی ها و وزارتی ها با تاخیر است. طبق اطلاعات حوزه مالی استان، در خصوص‌ رفاهیات مردادماه بازنشستگان تامین‌ اجتماعی و وزارتی، باید عرض کنم که فایل پرداختی ۵شنبه به بانک ارسال شده که احتمالا باید به حساب بازنشستگان عزیز واریز شده باشد.

پاسخگویی سریع و صریح یکی از ویژگی های مدیران مسئولیت پذیر است.مخابرات ما ضمن تشکر از مهندس شهمرادی بابت این توضیحات، امیدوار است که بی نظمی  های اخیر در همین نقطه به پایان برسد.

از دوستان بازنشسته خواهش می کنیم به ما اطلاع بدهند از واریزی اخیر.

یک توضیح شابد بد نباشد.امروز و با توضیحات مدیر منطقه گلستان متوجه شدیم چرا در برخی خبرها بی نظمی پیش می آید.در حقیقت برای همه بازنشستگان استان، در یک روز واریز انجام نمی شود.

 

ممکن است دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  بنده بازنشسته تامین اجتماعی هستم ایاکارت ایثار با بیست و یک ماه جبهه در حقوق باز نشستگی تاثیر دارد الوستانی حسینعلی

 2. بازنشسته گلستان می گوید

  سلام سردبیرجان ممنون ازپی گیریهای شما
  دیروز رفاهیات پرداخت شد.

 3. حی علی خیرالعمل می گوید

  تشکرازپاسخ سردبیرجان خراسان رضوی هنوز رفاهیات تیرماه بازنشستگان درمانی راپرداخت نکرده آیاکسی هست پاسخ دهد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: