مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

سه چهارم خدمت سربازی در نامه معاونت توسعه

مخابرات ما- پیش از این خبری داشتیم در مورد نحوه اجرای سه چهارم خدمت سربازی در مخابرات ایران و استان ها. آن خبر سوالات بسیاری ایجاد کرد که پاسخ آن در متن کامل نامه است.

یعنی به ناچار باید متن نامه را منتشر کنیم در حالی که علاقه ای به این کار نداریم. با اجازه مخابرات ایران و دکتر فرقانی معاون توسعه نیروی انسانی بخش های بالا و پایین نامه را حذف و سپس اقدام به انتشار تصویر آن کردیم.

امیدوارم مشکلی نداشته باشد.

اما شما … امیدواریم با مطالعه کامل نامه به پاسخ سوالاتتان برسید.این نامه از سوی مخابرات ایران و معاونت توسعه نیروی انسانی مخابرات برای استان ها ارسال شده است.

 

ممکن است دوست داشته باشید
12 نظرات
 1. رضا ممقانی می گوید

  قیمت سکه در سال ۹۱ حدود ۷۸۰ هزار تومن بود .حداقل مخابرات برای هر سال یک سکه تمام ویک ربع سکه بدهکاراست. فوقش برای کل طلب همکاران یک سکه بیشتر نخواهد داد . در کجای دنیا با طلبکار چنین معامله‌ای می‌شود.

 2. ناشناس می گوید

  واااقعا با حذف قسمتهای اصلی، نامه کلا نا مفهوم بود و به جای اینکه ماسخگوی سوالات ما باشد در ذهن ما سوال ایجاد شود که چرا یک نامه ی بی مفهوم و نبهم را با این همه ترس ولرز پخش کردید؟

 3. همکار رنج کشیده می گوید

  اقای فرقانی وقتی مدیر کل اذربایجانشرقی بودچه گلی کاشت که بردنش معاون توسعه انسانی کردند ……

 4. ناشناس می گوید

  تورو خدا یه راهی برای پیدا کنید برای متاهل ها که معاف بشن خسته شدیم به قران بسه دیگه

 5. مرتضی حمودی می گوید

  کار کنید از اضاف دفترچه راحت بشیم والله ظلمه متاهل هستیم مستجر هستیم زندگی سخته معیشتی خیلی ضعیفه بخدا گیر افتادیم به پیر به پیغمبر گیر افتادیم از سال ۹۷ تا الان داریم خدمت کنیم والله سخته

 6. ناشناس می گوید

  این نامه را سوپرامنیتی کردید آقای سردبیر
  کل محتوای این نامه مگر چی میخواد بگه درضمن قسمتی که چاپ نمودید ابهام در ابهام بودو هیچ اطلاعات مفیدی نداد

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   همه متن نامه همین بوده
   همه اش

   1. حبیب پارسانیا می گوید

    سلام علیکم حکم ۳.۴ خدمت سربازی در جبهه از سال ۹۱ محاسبه شده.ویک مدرک بالاتر در احکام آوردند

 7. محمود می گوید

  جناب اقای سردبیر محترم و زحمت کش این چطور نامه منتشر کردن که سر و ته ان را حذف کردی لطف کن کل نامه را منتشر کن تا ما به جواب سوالاتمان برسیم بازم از زحمات شما متشکرم

 8. ناشناس می گوید

  با سلام
  همش حرف است وکشک؟
  حدود دو سال پیش برای پرداخت ۳/۴ سربازی به تلفن همراه آقای فرقانی زنگ زدیم فرمودند دادیم قسمت رایانه حساب کنند دوسال است دارند حساب میکنند!!!!!!!!!!!

 9. ناشناس می گوید

  یکسره در سایت مخابرات اعلام نکنید سه چهارم سربازی بعنوان ایثارگری اگر اینقدر به فکر کارمندان هستید حقوق پایمال شده چندین ساله انها که همان مصوبه ۱۷ اذر است را پرداخت کنید که همه وعده و نوید بود و اصلا” مسئول اصلی که همان معاون توسعه منابع انسانی است خودش را به ان راه می زند.

 10. ناشناس می گوید

  سلام
  خیلی عجیبه که برای انتشار یک نامه عادی که حق و حقوق پرسنل زحمتکشی رو نمایان می کند بطوریکه آگاهی از متن اون نامه ممکن است باعث مطالبه و احقاق حق آنها شود نگرانی دارید.
  واقعا کشور ما به کجا رفته که رسانه های ما نگران این مطلب هستند.
  البته این مطلب در نقد سخن شما نیست بلکه نقدی است از شرایط حاکم بر جامعه و شرکت مخابرات ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: