مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

استاندار تهران مجوز تجمع آرام به مخابراتی ها خواهد داد؟

مخابرات ما – سه تشکل مهم و مردمی در مخابرات استان تهران تقاضای برگزاری تجمع کرده اند.آیا استانداری تهران مجوز خواهد داد؟

مخابرات ما- تا آنجا که ما می دانیم برای چندمین بار است که سه تشکل عمده مخابراتی شامل شاغلین و بازنشستگان استان تهران از استانداری برای برگزاری تجمع آرام تقاضای مجوز کرده اند.

این بار هم انجمن صنفی کارکنان مخابرات، کانون بازنشستگان مخابرات تهران و انجمن اسلامی کارکنان مخابرات با امضای نامه ای به مقصد استانداری تقاضای تجمع در روز ۲۶ شهریور و در مقابل ستاد اجرائی را دارند.ستاد اجرائی د رحال حاضر سهامدار عمده مخابرات است و همراه با دولت ۵ کرسی هیئت مدیره را در اختیار دارد.

شاغلین و بازنشستگان تهران از روز اول خصوصی سازی به شرایط اجرائی آن د رمخابرات معترض بوده اند و معتقدند تا امروز حقوق بسیاری از آنان تضییع شده و کسی به فکر آنان نیست.

تا این لحظه ، تمامی تقاضای این انجمن ها و کانون ها  بی جواب مانده و مجوزی برای  تجمع آرام داده نشده است.

جالب اینکه در استانها نیز تقاضاها از سوی استانداران محلی بی جواب مانده و اصولا به این نامه ها پاسخی ندارند.

اصلا جالب نیست که بگوییم  کسانی که بدون درخواست مجوز به تجمع می پردازند زودتر از متقاضیان برگزاری قانونی تجمع به نتیجه می رسند.بله!  این اصلا خوب نیست.در حقیقت نوعی بی قانونی را ترویج می کند.

آیا این بار استانداری تهران پاسخ این سه رکن مهم تصمیم گیری در مخابرات را خواهد داد؟

ممکن است دوست داشته باشید
15 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  من نمیفهمم چند سالی است،که کلمه پرسشی ،آیا،از نوشتن حذف شده باید عنوان را تا آخر بخوانی بعد ببینی که یک علامت سئوال هم هست.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   خب سلیقه است؟
   ضمن اینکه از اولش میشه اون علامت سوال رو دید
   از سر تا ته جمله چند کلمه بیتشر نیست
   مهمتر از همه! باید عنوان کوتاه باشد تا …

 2. رضا می گوید

  این نوع تجمع طبق قانون اساسی نیازی به مجوز ندارد، نه تجمع سیاسی هست و نه….
  تجمعی هست صنفی در راستای احقاق حق کارمندان و کارکنان شرکت مخابرات که سال ها توسط مدیران به یغما برده شده است
  این حق و حقوقی که توسط مدیران نابود شده زمانی در پل صراط یا همین دنیا گلوی تان را خواهد فشرد، آه پرسنل و خانواده هایشان همیشه روی سر شماست

 3. علی قمی می گوید

  این شعر بسبک من یک پرندم آرزو دارم بخونید
  همکار خوبم ای نازنینم
  مگه تمام عمر چند تا بهاره
  مدیر یت میخواد قانون بیاره
  من که اسیرم پایی ندارم برای رفتن
  می خوام بدونی که یارت هستم
  هرجا که باشم . کنارت هستم
  گفتم بدونی که دوستت دارم
  من مینویسم تو مینویسی
  خسته نباشید دلاور انم

 4. ناشناس می گوید

  سلام علیکم و‌رحمه الله و برکاته در اینجا از کلیه صاحبان سهام شرکت می خواهم برای یک بار و فقط یکبار به این نکته توجه داشته باشند که عدم توجه شما به مطالبات کارکنان ممکن است فقط یکبار باعث از هم پاشیدن شاکله شرکت مخابرات ایران گردد.در روزهای اینده با شنیدن خبر تجمع سهام مخابرات به طرز وحشتناکی سقوط خواهد نمود .حال خود دانید.

 5. مهدی جوکار می گوید

  من چهارده سال سابقه کار فنی در مخابرات رو دارم در بخش خصوصی اما بخاطر مرخصی و پیشرفت حقوقم مجبور به ترک کارم که عاشقانه دوستش داشتم کردم که پشیمانم.خواهش میکنم برای بازگشتم از آقای صدری کمک میطلبم که بخاطر زن و بچم منو بکارم مخابرات برگردونه. استان بوشهر شهرستان گناوه. بیکارم و زندگی برای زن و بچم سخته بخاطر خدا کمکم کنید ممنون

 6. ناشناس می گوید

  به داد کارمندان قراردادی مازندران برسید..سرماه نشده پول تمام میشه و دستمان به سمت این و اون برای امرار معاش دراز…اکثرا مستاجر ونصف حقوق برای اجاره خونه می ره.. پیامم ثبت کنید..گزینشی انتخاب نکنید ..

 7. ناشناس می گوید

  خیلی مهم نیست، ما تجمع رو برگزار میکنیم تا استانداری تصمیمش رو بگیره! بر همه کارکنان لازمه که در این تجمع مشارکت داشته باشند و این واقعاً به سرنوشتشون گره خورده، شاغل یا بازنشسته! برای همگی تأثیر خواهد داشت.

 8. ناشناس می گوید

  میدانم سهامدران عمده و مدیران مخابرات و آقای صدری الان خودشان هم این کامنت رو می خوانند
  بزرگواران
  این وضعیتی که درست کردید اگر با سرعت جبران مافات نکنید مثل دمل چرکین سرباز خواهد کرد و بوی تعفن آن به ضرر همه خواهد بود و هر کس از این مصیبت سهمی خواهد برد . منتهی تفاوت ماکارمندان خرد با شما این است که سهم شما چنان آواری سرتان خواهد شد که دیگر جبران مافات هم چاره ساز نخواهد شد. زود دست بجنبانید

 9. همکار می گوید

  سلام سردبیر عزیز
  از این وزیر و از این مدیرعامل تحمیلی آبی گرم نمیشود
  کارکنان این همه صبوری کردند اما واقعا در زمان مدیریت آقای مهندس صدری کیفیت خدمات ، رضایت کارکنان و بازنشستگان و …. به شدت کاهش یافته و خلاصه اینکه قطار مخابرات از ریل خارج شده است. آقایان هیچ برنامه و استراتژی برای آینده مخابرات ندارند
  کاش زودتر بروند

 10. سعید می گوید

  آقای آرشیان عزیز
  میشه بفرمائید شما طرف کارمندانی یا مدیران

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   یعنی چی؟
   چرا باید طرف کسی باشم؟
   من خبر میرسونم به شما.
   حالا من از شماذسوال میکنم.
   اینجا چی رخ داده که فهمیدی طرفرشما نیستم؟

 11. ناشناس می گوید

  ستاد اجرایی هر روز از بسته حمایتی رونمایی میکند کمک به مردم افتتاح فلان کارگاه . وجدانا چرا دست نیروهای خودش نمیگیره. غافل از انکه نیروهای مخابرات که مجموعه خودش هستند به بسته های معیشتی محتاجند
  اری چراغی که به خانه رواست…..

  1. ناشناس می گوید

   هیچ کس خبر نداره همه میگن کارمند مخابرات وضعش توپه اونا فکر میکنن ما درآمدمون خیلی بالاست حالا وظیفه من و شما اینه که به مردم ایران این پیام رو بدیم که پولی که مخابرات درمیاره پیش ما نمیاد میره جاهای دیگه و این ممکن نمیشه مگر با یک تجمع یکپارچه و یک صدا حتی اگر معوقاتمون رو هم دادن بازهم باید تجمع برگزار بشه

 12. حسن می گوید

  بعید می دانم جواب بده.
  ولی چه جوابش مثبت باشه چه منفی . تجمع باید بدگزارسود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: