مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

انتخاب هیئت مدیره مخابرات ایران، و شایدهای ممکن!

مخابرات ما- شاید بهتر بود عنوان این نوشته را (اعلام انتخاب هیئت مدیره ) انتخاب می کردیم چرا که بعید به نظر می رسد در انتخاب نفرات به نتیجه نرسیده باشند.

بنظر می رسید سهامدار عمده مخابرات، از آخرین فرصت قانونی برای معرفی هیئت مدیره استفاده کند و آخر هفته سه نماینده خود را معرفی کند.اما چنین نشد.

 

خبرهای رسیده حاکی است هیچ جلسه ای برای این انتخاب برگزار نشده است.

در این مورد احتمالات مختلفی داده می شود.شاید سهامدار عمده منتظر رخداد واقعه ای است که باید اتفاق بیفتد تا تعریف هیئت مدیره در همان مسیر اعلام گردد.یعنی اگر آن واقعه رخ ندهد باید هیئت مدیره تغییر یابد.

شاید سهامدار عمده از تبعات انتخابش نگران است و هنوز در میان خودشان به نتیجه ای واحد برای برخورد با دولت نرسیده اند. شاید سهامدار عمده برای این حالتها  انتخابی صورت داده است.

 

سعی کرده ایم هیچ نگوییم تا انتخاب انجام شود اما وقتی انتخاب طولانی می شود چاره ای باقی نمی ماند جز حرف زدن!

می خواهم مطلبی را دوستانه بگویم! شایعات اسمی در اطراف سهامدار عمده، هرگز با خواسته هایش همخوانی ندارد.یک بار دیگر مطالب گذشته ما را بخوانید! اگر اسامی همان باشد هیئت مدیره در نقاط مهم بدون تصمیم خواهد ماند.

 

حرف آخر اینکه معمولا اعتماد مبین روزهای شنبه جلسه دارد.شاید در جلسه فردا این ماراتن به پایان برسد! شاید!

 

ممکن است دوست داشته باشید
11 نظرات
 1. جعفر داداش.اصفهان. می گوید

  سلام .همگی از سرنوشت کارکنان نیشکر ۷ تپه بترسید که دامنگیر شرکت مخابرات هم بشود امروز ۱۸ ماه است دو قران خوار وبار وهزار دیون عقب افتاده را کی جواب داده ومی دهد.به هوش باشید تا دیرتر نشده باید اقدام کرد والا زود دیر می شود…..

 2. رضا می گوید

  سلام ۱۵ روز دیگر مهلت گرفتند از کجا نمی دانم.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   از کجا؟
   قانون چی میشه پس؟

 3. ناشناس می گوید

  شرکت مال خودشون بود همین بلا رو سرش می آوردن؟

 4. محمد می گوید

  سلام سردبیر
  شنبه هم تمام شد ولی خبری از هیئت مدیره و منتخب اعتماد مبین نشد.به نظرتون ایا این هیئت مدیره و مدیرعامل تصمیماتشون از اینجا به بعد قانونی هست و این وضعیت تا کی ادامه دارد.از جلسه اعتماد مبین خبری نیست؟

 5. بسم الله القاصم الجبارین می گوید

  با سلام. حیف از این اسمی که برای ای شرکت انتخاب کردند. باید اسم شرکتشان بی اعتماد وبی همه چیز میگداشتند. کو اعتماد. وکو مبینیشان . خیر نبینین الهی. بحق خدا.

 6. تهرانی می گوید

  آقای اعتماد مبین
  لطفا برای یک بار هم که شده تصمیم درست بگیر. دست از سیاسی‌کاری و آشنابازی بردار. مخابرات الان ضعیف شده دیگه. خوشت بیاد یا نیاد دیگه وقتشه که هیئت مدیره و مدیرعامل شایسته انتخاب کنی. کسی که مخابراتی باشه، سواد داشته باشه، برنامه داشته باشه و تجربه داشته باشه.
  نارضایتی کارمندان و بازنشستگان و مشتریان دیگه برکت رو از مخابرات برده. خدایی ناراحت نیستی که کارمندا تجمع میکنن؟ افت نداره برات؟ بهت برنمیخوره؟
  مدیر عامل و هیئت مدیره اینکاره انتخاب کن و اجازه بده اونها هم کار درست رو انجام بدن. لطفا.

 7. فنی می گوید

  واقعا مسخره س

 8. ناشناس می گوید

  سلام ببین سردبیر جان
  اینا هیچکاری برای هیچکسی از مدیر بگیر تا کارمند و بخش خصوصی …. نکردندفقط تنها کاری که کردند تفرقه انداختن و همه رو بجون هم انداختن برای چیز که که هنوز به هیچکس ندادند یک عده احمق که حرفا مفت الکی که من کارشناسم وتو مدیری ویا تو بخش خصولتی هستی …… حی تکرار مکررات کردند آقای سردبیر اینا حق همه ما رو ناحق کردند قانون تبدیل بخش دولتی به خصوصی کاملا روشن و واضح هست برای ما فرق نمیکنه که اینا چکسی رو انتخاب میکنند ما حقمون هر طور که باشه میگیریم امیدوارم که کار بجای باریک نکشه .

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   چی بگم عزیزم

 9. علی می گوید

  در بدنه مخابرات بخش قابل توجهی از کارکنان پیگیر نتیجه این انتخاب هستند؟چرا؟ اخیرا در کامنت ها آمده بود که در شرکت اریکسون حداقل از سه ماه قبل مدیرعامل آینده در کنار مدیرعامل فعلی مشغول می شود و همه می دانند که مدیرعامل آینده کیست . چه تفاوتی بین ما و آنهاست؟
  ۱- مدیریت ما مینی بوسی و اتوبوسی است آنها نه.
  ۲- دلشوره تغییر مدیریت در نظام آنها نیست.
  ۳- سیستم حاکمیت دارد نه افراد
  ۴- شایسته سالاری دارند نه رفیق و همسایه سالاری
  ۶- شفافیت هست.
  ۷-….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: