مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

شنیده ها – گروه های معوقه و حق جذب برای اجرا ارسال شد

مخابرات ما – شنیده های ما می گوید در ادامه اجرای مصوبه ۱۷ آذر، برنامه افزایش گروه ها و نحوه پرداخت حق جذب توسط مهندس صدری مدیر عامل شرکت مخابرات ایران امضا و برای دکتر فرقانی  معاون توسعه نیروی انسانی ارسال شده است.

 

هر دوی این موارد -افزایش گروه ها و تعیین حق جذب- از ابتدای سال ۹۹ جاری می شود.

 

ممکن است دوست داشته باشید
37 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  سلام سردبیر محترم
  خبری از جذب نشد منتظریم

 2. روشنگر می گوید

  سلام بر سردبیر عزیز و همکاران محترم
  بنظر این بنده بهتر است بگذاریم حق جذب اجرایی بشود بعد می توان در مورد تعدیل آن پیگیری کرد ده یال معلق ماند حاصل چه شد؟

 3. ناشناس می گوید

  تبریک خالصانه ما را به مدیران ارشد برای افزایش حقوق ناچیزشان برسانید. دست مریزاد. خوب برای خودتان نان دانی درست میکنید.

 4. ناشناس می گوید

  اخه ده درصد برای ما کارشناسان چیه. بدبختی کار کردن و اعتراض و تجمع و … با کارشناس است بهره برداری با مدیر و رپیس اداره است. کدوم رپیس اداره ای در اعتراضات بود؟ کدوم مدیرکلی بود.
  حالا اونا ۷۵ درصدو ۹۰ درصد می ره رو حقوقشون کارشناس ۱ درصد.واقعا جای تعجب داره که من و مثال من به چیدلمون خوشه. شدیم جاده صاف کن آقایان مدیر.

 5. فنی می گوید

  حق جذب نه بگو حق جذب مدیران تشکل کارگری فقط یکسال با هماهنگی هیات مدیره مخابرات برای خودش وقت خرید واقعا شرم اوره کاش مخابرات نمیومدم میرفتم یه اداره بهتر

 6. ناشناس می گوید

  حق جذب فقط برای رئیس اداره به بالا نان و اب داشته و برا کارشناس ها هیچ

 7. آقای عدالت می گوید

  دست شمادردنکندنون خوبی برای مدیران پختی تشکر

 8. ناشناس می گوید

  سلام سر دبیر محترم
  لطفا بفرمائید تو این نامه ارسالی گروه مدارک تحصیلی رو هم می دن .

 9. رضا ممقانی می گوید

  با سلام
  اگر از اول ۹۸ اجرا می کردند به نفع همه بود چون پایان امسال به خاطر میانگین حقوق ۲ سال شاید خیلی ها در خواست بازنشستگی می دادند ولی با این وضع تا پایان ۱۴۰۰ هستیم.

  1. ناشناس می گوید

   سلام ممقانی جان هرطور که میانگین حساب کنن به جدول همسانسازی بازنشستگان نمی رسه مگر پست مدیر یت داشته باشی و درصد حق جذب پرداخت ودر میانگین حقوق بازنشستگی محاسبه کنن

 10. همکار کارشناس می گوید

  البته این جوری که پیدا هست حق جذب مخصوص مدیران و روسای ادارات هست!
  کارشناسان و کارشناسان مسئول هیچ…
  این همه کارکنان اعتراض کردند نهایتا نون خوبی برای مدیران مخابرات پخته شد

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   اعتراض شورای عالی و اعضایش به همین بوده است
   مخابرات قرار بود این را تعدیل کند که هنوز نکرده
   گویا بعدا تعدیل می کند

   1. ناشناس می گوید

    این اتفاق هرگز نمی افتد شما هم چون خودتان می دانید که محکم نگفتید.شکی درش نیست.چرا چون بار مالیش اگر برای کارشناس ها بخواهد بره بالا فوق العاده زیاد است چون تعدادشان زیاده است. من کارشناس الان۳۵۰ تا ۵۰۰ می خواهد بره روی حقوقم رپیس من ۲٫۵ تا ۵ میلیون .حالا بیا فکر کن بخوان به همه کارشناسان این عدد را بدهند! نمیشه آقا!
    ضمن این آقایان هیم ایین نامه سال ۱۳۸۹ را قبول نداشتند حالا با هزار اما اگر … قبول کردند شما میگی میان اصلاح کنند. بابا سردبیر جان اذیتمون نکن بزار بسوزیم بسازیم.پارتی هم نداریم بشیم ریس اداره.

    1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

     خیر ببینی الهی
     منظورت چیه؟
     خب همونی که قبولش کردن دادن برای اجرا دیگه!
     چیزی دیگری که نمیخوان اجرا کنن

 11. حسین آقا می گوید

  بازنشستگان چطورزحمتکشان دوران انقلاب وجنگ وپس ازآن

 12. منتظر مهدی می گوید

  یک مقام بزرگی یک گلوله برف بزرک درست کرد به بالاترین ردیف تحویل داد وقتی به پایین ترین ردیف رسید فقط چند قطره آب به او رسید حال حکایت گروه و جذب ما شد اولا ده سال گروه ندادن بعد گفتم از سال ۹۸آن هم باید از۲۲بهمن باشد این آقا از کجا خواب نما شد بماند الان هم رسید دست صدری که به فرقانی داد از اول سال ۹۹ خدا داند بهمین ترتیب به پایین برسد فکر کنم زمان امام زمان انجام شود که ما هم دعا میکنیم آن زمان زود برسد شاید نجات پیدا کنیم

 13. ناشناس می گوید

  سلام سردبیر باز یک تیر توی تاریکی زدی !
  الکی نگو هیچ خبری نبید!

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   دست شما درد نکنه

   1. ناشناس می گوید

    سلام سردبیر قابل نوداشت!

 14. جعفر داداش. می گوید

  سلام.اینو می گویند عدالت .باباجان عهدنامه ۱۷ اذز را از اخر به اول اجرا می کنید خون دل و شیر افکندن وشیر کشتنش با بازنشسته ها حالا از ترس جان و پر کردن جیبب خودشون وبستن دهن شاعلین …… ترسم نرسی ای اعرابی به کعبه زین ره که تو می روی به کاناداست.

 15. مریم می گوید

  راستی اون درصدهای حق جذب بر اساس چه معیاری هست . خب اون صد و پنجاه درصد بشه صد درصد یکی بیست درصد بره روی کارشناس و کارشناس مسئول . خدا جون هی میگی صبر صبر صبر صبر بیا اینم صبر !!!!! آقای خاوری چقدر حق جذب های بالا گرفت الان اون طرف هم آدم حالش بد میشه بره که یه اختلاسگر واسه خودش خونه ساخته از پول خون جوان ها و افسردگیشون. خدا ازشون نگذره.

 16. ناشناس می گوید

  پس بنا بود از ۲۲ بهمن ۹۸ پرداخت کنن به همین راحتی ۴۰ روز را خوردن
  عجب

 17. مریم می گوید

  سردبیر تحصیلات چی؟

 18. ناشناس می گوید

  سلام
  حق جذب چه جوری پرداخت میشه؟
  فقط برای روسای ادارات و بالاتر هست یا برا کارشناسان هم هست؟

 19. بانچو می گوید

  به احتمال قوی باید حکم سایه براش صادر بشه تا این ماه بیاد تو حساب

 20. کارگر می گوید

  سلام سردبیر جان، دادن گروهها و حق جذب بر اساس مفاد صورتجلسه شماره ۹۹/۴۴ مورخه ۲۱/۴/ ۹۹ هست ، آئین نامه بدون تنازل کجاست ؟ شما فکر نمیکنید همه چیز را به دلیل عدم اطلاع بعضی از افراد که ادعایشان گوش فلک را کر میکنه باختیم . قبلا” گفته بودم خواسته و یا ناخواسته فاجعه رخ داده است . باز عرض کنم مسیر رفته شده مسیر درستی نبوده و نخواهد بود. نگاهی به آرشیو در مورد کامنت من در یکی ، دو سال قبل بیندازید. ممنونم .

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   دوست خوبم
   مسیر مطالبات
   مسیری دائمی و پیوسته است.دائم باید حواستون باشه. دائم باید رصد کنین در هر جایی احتمالا حقی به ناحق گرفته میشه باید گفت و پیگیر بود
   چنین نیست که یک بار بگیم و بگیریم.

 21. همکار می گوید

  با سلام
  جناب سردبیر اشتباه به عرضتان رسانده اند . آن چیزی که توسط آقای صدری امضاء و به آقای فرقانی ارسال شده است درخواست تهیه دستور العمل اجرایی در خصوص ارتقاء گروه ، حق جذب و … می باشد و نه اجرای آن. این یعنی هنوز در ابتدای راه هم نیستیم.

 22. ناشناس می گوید

  احتساب مدارک تحصیلی را در نظر نگرفته اند؟

 23. کیوان می گوید

  امیدوارم

 24. آشنای غریبه می گوید

  قابل توجه معاونت مالی و پشتیبانی و نیروی انسانی شرکت مخابرات ایران ( فوری )

  بررسی تبدیل وضعیت و احکام کارکنان در سال ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹ نشان میدهد حق جذب و حق تخصص مدیران و کارشناسان در جمع حقوق شغل در آن سال اعمال شده و ضریب افزایش هم طی سالها ی بعد مراحل خودش را طی کرده و زیز حکم هیچ از کارکنان کاهش نیافته بلکه افزایش هم داشته است پرداخت حق جذب جدید باتوجه به اینکه درصدی از کارکنان را شامل می شود مبنای حقوقی و قانونی ندارد لطفا دستور فرمائیید موضوع را کارشناسان مالی و کار گزینی مجددا بررسی نمایند تا در آینده به به بدهی کارکنان تبدیل نشود با تشکر .

 25. ناشناس می گوید

  ببخشید بقیه موارد مثل مدرک تحصیلی و…چی شد؟

 26. کارگر می گوید

  سلام
  آئین نامه این مصوبات رادیدم پر ابهام و بسیار سوال بر انگیز در موارد مختلف دوستان مخابرات ایران بسیار غیر شفاف وبه نظر متن از قبل آماده شده در سال های گذشته را بدون در نظر گرفتن شرایط فعلی فرستادن هیئت مدیره و آن ها هم تصویب کردند از موارد مبهم نحوه دادن گروه – ضرایب حق جذب – تاریخ اجرا وبسیاری از موارد که بعد از ابلاغ تازه موج سوالات شروع خواهد شد ومناطق هم نمی توانند پاسخگو باشند و سیل سوالات در اجرا به مخابرات ایران سرازیر می شود البته در ماده ۱۱راه را برای اصلاح باز کذاشته اند در صورت استفاده از تجربیات همکاران در سایر مناطق مخابراتی آئین نامه کم اشکال تری آماده می شد گویا اینکار بسیار محرمانه کارشناسی شده بنابر این از موضوع استفاده از خرد جمعی غافل شده اند

 27. فارس می گوید

  باسلام گروه های معوق وحق جذب برای بازنشستگان اجرای میشود

 28. ناشناس می گوید

  سلام
  گروه و حق جذب شامل ما قراردادی ها هم میشود؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   از زمان استخدام، بله میشه

   1. کیوان می گوید

    از زمان استخدام که دیگه نه سردبیر عزیز باز براشون پرداخت نمیشه میان اعتراض میکنند به شما که چرا شامل نشد باید دید تاریخ اجرا کی هست و ایا با توجه به سابقه خدمتشون مشمول میشن یا نه البته قصد جسارت نداشتم گفتم بگم بهتون که باز شما اذیت نشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: