مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

شنیده ها- سهامدار عمده در انتخاب هیئت مدیره به نتیجه نهایی نرسید

مخابرات ما- شب گذشته پس از پایان جلسه هیئت مدیره تم (اعتماد مبین) هولدینگ شرکت مخابرات ایران و سهامدار عمده آن، اعضای هیئت مدیره (۳ نفر) معرفی گردند.

اما چنین اتفاقی نیفتاد.

 

خبرهای عجیبی به ما می رسید! خبرهایی که اصولا در راستای توافق سهامدار ع مده با دولت نبوده است.این خبرها ما را نگران می کرد چرا که مخابرات را به تنش نزدیک می کرد.اینک زمان آن نیست که یک گروه به تنهایی بتواند مخابرات را اداره کند.

امیدواریم  لباسهای قدیمی را دوباره بر تن مخابرات نکنند!

در نهایت شنیده ها چنین حکم می کند که اعتماد مبین در جلسه برای انتخاب اعضای هیئت مدیره به نتبجه نهایی نرسیده است.لذا در روز آخر کاری هفته جلسه دیگری در همین زمینه تشکیل خواهد شد.

قبلا شنیده بودیم از روز تشکیل مجمع -۲۵ تیر-  برای انتخاب و معرفی هیئت مدیره ۱۵ روز فرست دارند بعدا گقتنه شد این فرصت ۱۰ روزه است.با تعویق جلسه بنظر می رسد همان نظریه ۱۵ روز درست باشد.

 

ممکن است دوست داشته باشید
6 نظرات
 1. رنجبر از خراسان می گوید

  باسلام واحترام قبلا هم گفته ام واگذاری مخابرات به بخش خصوصی یک جنایت بزرگ بود که تاریخ در اینده واکاوی خواهد کرد که چه مدیرانی وبا چه حساب وکتابی و با چه عقلی این چنین شرکت عظیم وگسترده و باارزشی را با ۵% قیمت انهم بصورت قسطی واگذار نمودند واین چنین سرمایه ملت و بیت المال را به تاراج بردند اقایان روزی باید پاسخگو باشند که چگونه حق ملت وکارکنان خدوم مخابرات را به تاراج گذاشتند !!!!!!!!!!!

 2. حق الناس می گوید

  توافق یا تسلیم؟
  وزیر محترم ارتباطات توضیح دهند که این دوسال که توافق بود همه چی دست اونها بود چند تا مشکل مخابرات را حل کردند؟

  1. فن می گوید

   وزیر محترم فقط دنبال جمع کردن رای واسه سال بعده

   1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

    اینکه دیگه قدیمی شده …

 3. فنی می گوید

  مخابرات باوجود سهامدار عمده بی مهر و دولت زیاده خواه محکوم به نابودی است

 4. بسم الله القاصم الجبارین می گوید

  اینهم فیلمی دیگه از سها مدار عمده. واقعا شر یقه اون کسی بگیره اصلا فکر خصوصی سازی را اورد تو ایران. خصوصی سازی خیلی برای ایران زود بود. نه کارشناسی شده بود ونه براساس برنامه خاصی انجام گرفت . شلم در شوروا فکری را عملی کردنند. که هیج نتیجه ای نداشته . فقط حق ما را پایمال کردنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: