مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

دور کاری، دورکاری است دیگر، این همه اما و اگر ندارد

مخابرات ما- دورکاری بجث امروزو تقریبا مجادله بین مدیران و کارکنان است.

مخابرات ما- نه تنها به تعداد استانهای کشور دستورالعمل دورکاری صادر شده است بلکه به تعداد سازمانها و ارگان های هر کدام از شهرهای هر استان و نیز هر کدام از ادارات یک سازمان یا ارگان هم دستورالعمل دورکاری داریم!

در مخابرات هم همینطور است!

استانها پس از ابلاغ تمدید دورکاری توسط مخابرات ایران به مناطق،  مصوبه را به پرسنل شهرستانها و مراکز استانی خود نیز ابلاغ نموده اند ولی در عمل اجازه اجرا به طور کامل به آنان داده نشده و در عمل ماده و تبصره هایی به آن افزوده شده است

مخابرات ایران پس از اطلاع از عدم اجرای دستورالعمل تمدید دورکاری توسط مراکز استانی و شهرستانهای مناطق، در اصلاحیه ای اعلام نمود که دستورالعمل دورکاری فقط برای استان تهران است.

به طور منطقی وقتی شغلی در محیطی خارج از محیط اداره هم قابل انجام است،اگر با افزودن  اما و اگرها و ماده و تبصره هایی، مانع اجرایش شویم  باعث ایجاد ضرر می گردد. مخصوصا در زمان کنونی که پای سلامتی افراد در میان است.

در مخابرات مناطق، مخصوصا مناطقی که در وضعیت قرمز و بحرانی شیوع کرونا قرار دارند، دورکاری به شیوه ابلاغی مخابرات ایران  اجرا نمی شود و این موضوع نگرانی های فراوانی را در بین کارکنان بویژه بانوان دارای فرزند  ایجاد کرده است.

شاید بهتر باشد قبل از آنکه خیلی دیر و مراکز بیشتری بسته شود، مخابرات ایران بر  مدیران مناطق  و مدیران مناطق نیز نظارتی دقیق تر بر مدیران رده بعدی داشته باشند تا دستورالعمل ها سلیقه ای اجرا نشود.

 

ممکن است دوست داشته باشید
9 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  متاسفانه دورکاری برای همه ادارات یک مسله ساده و پیش پا افتاده می باشد اما برای ما شده یک رویا

 2. ناشناس می گوید

  واقعا این کشور قانون نداره همه بخشنامه هاشم با صد تا تبصره اجرا میشه بخشنامه دور کاری هم اعلام شده ولی وقتی به اداره میگیم میگن باید با اجازه ریس اداره باشه که فکرمیکنم این بخشنامه ها الکی و مثل کارهای دیگه نمایشی باشه

 3. مریلا می گوید

  یه بنده خدا میگفت این تهرانی ها کلا با شهرستان مشکل دارن باور نمیکردم !!!!!

  واسه تفریح تو این روزهای ویروسی کرور کرور میان شمال هیچ اشکالی نداره انگار نه انگار که شمال داشت وضعش خوب میشد ولی پلاک تهرانی ها دوباره لطف کردن اونو به وضع قرمز رسوندند. خودم چند روز پیش ماموریت بودم دیدم یه آقایی از تهران اومده شمال مثلا خودشو قرنطینه کنه ۲۰ نفر افراد بومی افراد یکی از ییلاقهای جنوب آمل رو مریض کرد. واقعا آفرین به این دولت تدبیر و امید وآفرین به این تغییر ساعت کاری !!!!!!! به به چه چه !!!

 4. محمدهمدانی می گوید

  باسلام جناب سردبیرمحترم
  این دورکاری خیلی سلیقه ایی شده مثلا”دراستان همدان که دروضعیت هشدار ومایل به قرمز است رئیس اداره ما که درحوزه تجاری است هیچ اعتقادی به دور کاری نداره وما۵نفر دریک اتاق کوچیک کارمیکنیم.به خداسلامتی کارکنان خیلی مهمتره اما این جناب اصلا توجهی به درخواستهای مانداره.تو روخدا پیگیر باشید که اینقدر سلیقه ایی نباشه.خسته شدیم بااین روسای بدن درک/////ممنونم سردبیر جان

 5. ناشناس می گوید

  کارمند ها را گیر آوردن

 6. همکار می گوید

  سلام
  دور کاری برا هر کی پارتی داره و نورچشمی ها خیلی خوب شده
  ۵ ماهه استراحت میکنند
  برا بقیه هم که دور کاری ممنوع شده
  اگه هدف سلامتی کارکنان هست دورکاری باید به صورت چرخشی برای همه همکاران بلااستثنا اجرا شود
  توی این مملکت یک قانونی نمیشه پیدا کرد که تبصره و اما و اگر نداشته باشه

 7. ناشناس می گوید

  دمتون گرم سردبیر جان

 8. بازنشسته اخیر می گوید

  سردبیر عزیز ببخشید قراره تا کی به این موضوع دورکاری با این حرارت بپردازید.ناراحت نشید به نظر می رسه شاید سنگ خودتان را به سینه میزنید.خودتان بهتر می دانید و کامنتهای همکاران هم گواه است اگر حتی دورکاری به نحو احسن هم انجام شود نتیجه اش جز تبعیض و پایمال شدن حق عده ای زحمتکش در اداره نیست.مستحضرید شرایط دورکاری اغلب سازگار مشاغل مدیریتی است و این یعنی تبعیض.خون مدیران که رنگین تر از بقیه نیست پس لطفأ بگذارید کرونا برای همه یکسان خطر آفرین باشد.

  1. سینا می گوید

   بازنشسته محترم
   اگر تعداد نفرات در مرکز کم شود احتمال ابتلا کمتر می شود
   و این به نفع افراد حاضر در مرکز هم هست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: