مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

تعطیلی دومین مرکز مخابرات در تهران

مخابرات ما-مخابرات منطقه تهران از تعطیلی مرکز مخابرات توکلی واقع در تهرانسهر به دلیل ابتلای گروهی از کارکنان این مرکز به کرونا خبر داد.

مخابرات ما-مهر، بنابر اعلام شرکت مخابرات منطقه تهران، در پی مثبت شدن تست کرونای تعدادی از کارکنان مرکز مخابرات توکلی، این مرکز تعطیل شده است و پاسخگویی به امور مشترکین تا اطلاع ثانوی امکان‌پذیر نیست.

پیش از تعطیلی مرکز مخابرات توکلی، مرکز مخابرات قندی نیز به دلیل به ابتلای شماری از کارکنان این مرکز به کرونا تعطیل شده بود.

ممکن است دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. علی می گوید

  سلام سر دبیر
  توی شهرستانها بیشتر همکارها کرونا می گیرن ولی مرکزی تعطیل نمیشه
  نمی دونم چه خبره
  معلوم نیست میخوان چیکار کنن
  امروز ساعت کاری ۱۳ اعلام می شه
  فردا می شه ۱۴ قانون یک روزه
  واقعا نوبرشن

 2. کارگر می گوید

  سلام دوستان یکی از دلائل این موضوع قطع هزاران خط تلفن به دلیل بدهی و هجوم مشترکین به مراکز می باشد وقتی مخابرات ایران به عدم توان مشترکین در پرداخت بدهی به دلیل کرونا و وضع بد معیشتی توجه نمی کند وفقط بخشنامه دور کاری صادر می کند می شود این ،حالا منتظر مراکز دیگر باشید

 3. اکبرفدایی ملت می گوید

  سلام احتراما مهندس عزیز دلسوز همین که قورمه هستین ارزش داره. تهران رادورکازی کنیدمراکزراوالاماشهرستان فکرهموطنان خودبوده وهستیم بخدا.تهران هرمرکز۱۰نفربمونن اونم باتجهیزات کافی ومدرن ولازم نیست ارباب رجوع بیاد.غیرحضوری انجام بده فقط واحدهای حسابداری.اموراداری بمونن والا تهران بایدتخلیه بشه شدیدشده بخدا.ما فکرمان پیش همکاران تهران است وبس. همچنین خوزستان.ودیگراستانهای قرمز وشهدای.اصلاتواداره میری چسمهاسوزش وگلویهوخشک میشن .خداکمک کنه نمازآیات بخوانیم وفعلا ازمادیات کمی دوربشیم. خدارحم کنه همکاران فوت شده را.دنیاارزش ندارد.لعنت برانتشاردهنده این ویروس منحوس که معلوم نیست کدام خدانشناس خیانت کردبه بشریت.

 4. حسن می گوید

  با سلام
  باید چند بمیرند کارمندان ارزشی در مخابرات ندارند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: