مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

شسکام نمایندگانش را در ۲۴ استان شناخت

مخابرات ما- امشب یکشنبه شب شرکت شسکام نتایج انتخابات نمایندگان استانی را اعلام کرد.

 

مخابرات ما- انتخابات تعیین نماینده سهامدران شسکام در مناطق مختلف کشور در طی دو روز شنبه و یکشنبه برگزار شد.این انتخاب پیش از این قرار بود در روز شنبه پایان یابد اما همانطور که شسکام و مدیر عامل آن مهندس چنگائی پیش بینی کرده بود تا ساعت ۴ روز یکشنبه نیز تمدید گردید.

در این انتخابات، سهامداران شسکام – که همه یا شاغل مخابرات هستند یا بازنشستگان این شرکت- برای انتخاب نماینده خود در ستاد شسکام رای دادند و در نهایت نتیجه آن نیز به شرح تصویر زیر اعلام شد.

شرکت شسکام در اطلاعیه ای اعلام کرده است که انتخابات نمایندگان آن دسته از مناطقی که یک نفر کاندیدا داشته اند و یا بدون کاندیدا بوده اند  در زمان برگزار خواهد شد.

منتخبین ۲۴ منطقه در تصویر زیر دیده می شود.

ممکن است دوست داشته باشید
7 نظرات
 1. اکبر می گوید

  سلام احتراما چراسامانه سهام شسکام بازنمیشه علت چیست اصلا وجودندارد پاکش کردن چرا

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   پرسیدیم منتظر پاسخیم

 2. کارمند مظلوم شسکام اردبیل می گوید

  قحط الرجال بود که برای اردبیل شخصیتی این چنین رو انتخاب کردند؟؟؟؟؟؟؟ یک نظر سنجی می گذاشتید بهتر نبود ؟ درست نیست که هرکس که رابطه داشت بیاید سرنوشت یک عده ای مظلوم را به بازی بگیرد ؟ این آقا حساب اش را در چندین مقطع پس داده است و تا بحال کسی از ایشان رضایت نداشته و ندارد ؟

 3. حمید می گوید

  امیداست نمایندگانی که رای دادیم .پیگیرامورشسکامیها و و۵ده های نوشته شده دریاست باشنروعمل کنند وغ آلت بارعایت کنند.حق وحقوق معوقات اعم ازرسمی.شاغل وبازنشسته خصوصی.شسکامی رااجراوپیگیرباشند.همچون نمایندگان مجلس .ازهمه نمایندگان قبلی نیزتشکرکنیم که زحمت کشیدن .فراموششان نکنیم .به امیدمخابراتی پررونق ودورازبدهکاری نپرداخت همه مطالبات همکاران.

 4. محمد می گوید

  سلام.بسیار عالی.پس تکلیف استان هایی مثل اصفهان و یا تهران چی شد؟

 5. ناشناس می گوید

  باسلام
  درنتایج انتخابات نمایندگی خوزستان وهمچنین نحوه برگزاری انتخابات شسکام تخلفات زیادی صورت گرفته است که بزودی مدیر شسکام اگر دررسیدگی به نتایج منطقه خوزستان بازنگری نشود باید درمراجع قضایی پاسخگو باشد.
  رای دهنده درمنطقه خوزستان

  1. ناشناس می گوید

   اون کسی که احتمال تخلف کردن داشت که انتخاب نشد…..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: