مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

اطلاعیه ۳۹ و ۴۰ از ستاد پیشگیری از کرونا در مخابرات ایران

مخابرات ما- دو اطلاعیه نزدیک به هم توسط مخابرات ایران صادر شده است.این اطلاعیه ها از سوی ستاد پیشگیری از کرونا صادر شده است.

مخابرات ما- ستاد پیشگیری از کرونا در شرکت مخابرات ایران اطلاعیه ۳۹ و ۴۰ خود را صادر کرد.

اطلاعیه ۳۹ در مورد کارکنانی است که متاسفانه اعضای خانواده آنان به کرونا مبتلا شده اند.

ستاد پیشگیری از شیوع کرونا شرکت مخابرات ایران در اطلاعیه ۳۹ می نویسد برای حفظ سلامت کارکنان و خانواده آنان و همچنین کمک به قطع زنجیره ابتلا، همکارانی که فرزند، همسر و سایر وابستکان تحت تکفلشان، مبتلا به بیماری کرونا هستند، می توانند از طرح دورکاری استفاده کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است که این  دسته از همکاران در زمان بازگشت به کار، باید گواهی سلامت از پزشک به محل کار خود ارایه دهند.

اطلاعیه شماره ۴۰  در باره ضرورت تعطیلی نمازخانه ها در ساختمان های شرکت مخابرات ایران بمدت یک هفته صادر شده است.

ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی نمازخانه ها را در ساختمان های شرکت مخابرات ایران تا یک هفته آتی تعطیل کرده است.

 

 

ممکن است دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. پرنده آبی می گوید

  سلام
  من نمیدونم اینایی که جلسه میگیرن با خودشون چی فکر میکنن که تصمیماتشون برای یک هفته هست. یعنی با خودشون چی فکر میکنن؟ فکر میکنن بعد از یک هفته خانه نشینی ( دور کاری یک هفته ای ) کرونا نابود میشه؟ توی این یک هفته جلوی چه اتفاقی رو میخوان بگیرن؟ تصمیمات اینجوری باعث شده حالا حالا ها کرونا مهمان شهر و کشور ما باشه.
  برای مهار کرونا حداقل باید سه چهار ماه تا جای ممکن دور کاری رو گسترش بدن و حتی بعد از کرونا هم اگر دیدند در کارها اخلالی پیش نیومده دور کاری رو ادامه بدن چون هم از نظر صرفه جویی در ادارات ( بخاطر برق و آب و…) بهتره و هم آلودگی شهرها کمتر میشه و یک عالمه محاسن دیگر خواهد داشت .
  بهرحال مشکل کرونا با یک هفته دور کاری حل نخواهد شد. مدیران عزیز تصمیمات شما روی سلامت و زندگی پرسنلتون تاثیر بسیاری داره پس درست تصمیم بگیرید و بجا.
  سپاس

 2. 9درصد ماندگار می گوید

  تجمع درستاداجرایی چی شد؟

 3. مدیر مدبر می گوید

  با سلام خدمت مدیران مدبر و دقیق مخابرات
  آیا تدبیری در خصوص پرسنل شیفت بخش های شبکه و فنی که در طول مدت کرونا تمام وقت در سر کار خود حاضر بودند و در مقابل بسیاری از همکاران اداری حدود چهار ماه گذشته هفته ای یک روز سر کار حاضر میشدند دارند؟
  بهتر نیست حداقل ساعات اضافی کاری را نسبت به عزیزان دور کار بعنوان اضافه کاری به پرسنل شیفت پرداخت کنید.
  یا اینکه مصوبه ای در نظر بگیرید تا روز های کاری در طول هفته صبح ها بتوانند از دور کاری استفاده کنند تا به عدالت نزدیک تر باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: