مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

انتصابات تابستانی در مخابرات منطقه آذربایجان شرقی

مخابرات ما- مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی با شروع تابستان تغییراتی در مخابرات منطقه ایجاد نموده است.
مخابرات ما- به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه آذربایجان شرقی از سوی مهندس شکوری، مدیر منطقه، احکام جدیدی به تعدادی از پرسنل ابلاغ شده است.
در متن این احکام آمده است با عنایت به سیاست ها و رویکرد نوین شرکت مخابرات ایران انتظار دارد با همکاری و تعامل همکاران و مدیران منطقه در جهت تحقق برنامه های ابلاغ شده ، ارتقاء شاخص های کیفی شبکه دیتا ، رعایت انضباط کاری اقدام نمایید.
انتصاب آقای سعید بایبوردی به سمت سرپرست اداره برقراری و نگهداری ارتباطات دیتا
انتصاب آقای حسین عبداله پور انوریان به سمت رئیس اداره طراحی و راه اندازی سیستم های مخابراتی
انتصاب آقای محمد وجدی به سمت رئیس اداره مخابرات شهرستان شبستر
انتصاب آقای پرویز نجفی به سمت رئیس اداره مخابرات شهرستان آذرشهر
انتصاب آقای محمد فرهودی به سمت رئیس اداره مخابرات شهرستان جلفا
ممکن است دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. همکار می گوید

  سلام
  مرید و مراد بودن مدیر منطقه با معاونت نیروی انسانی عزل نصب ها در مخابرات منطقه آذر بایجان شرقی همیشه باحاشیه هایی طی چند سال گذشته همراه کرده است ـ تا ایده آل آقای معاون پیشنها د نشه پست مورد نظر معطل میماند خدایا شکر میکنیم پست های آزاد شده آذر بایجان شرقی بعد یکسال حل شد .

 2. ناشناس می گوید

  سردبیر جان من نفهمیدم در مخابرات جایگاه مدیر منطقه کجاست؟ تا جایی هم که پرسیدم هیچ کس نمیدونه!!! فکر کنم حتی معاون منابع انسانی هم ندونه!!! الان مدیر منطقه کجا قرار میگیره، میشه در سطح معاون مدیرعامل و یا مدیر کل ستادی مخابرات ایران؟؟؟ چرا مدیر منطقه تهران زیر مجموعه ش معاون داره و زیرمجموعه معاونین هم مدیر کل داریم!!!؟؟؟ این شکلی مدیرمنطقه تهران هم سطح مدیرعامل میشه!!!! و اگر نیست پس معاون و مدیرکل زیرمجموعه ش چیه؟؟؟ واقعاً برام جالبه بدونم که در مخابرات اصلاً کسی از این قضیه سر در میاره؟؟؟ نمیدونم تا به حال این قضیه توجه شما رو جلب کرده و یا خیر! ولی اگر اطلاعاتی دارید و یا میتونید اطلاعاتی به دست بیارید لطف بزرگی میکنید که این قضیه رو برای ما هم شفاف کنید! قطعاً این قضیه، حالا که حق جذب اومده، باید حل شده باشه!!!

 3. ناشناس می گوید

  تبریک به همه همکاران و دوستان عزیز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: