مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

سردبیر سلام می کند- مجبورم تصمیم بزرگی برای مخابرات ما بگیرم.

مخابرات ما (سردبیر) – دوستان خوبم سلام.

وقتی این همه محبت شما رو می بینم، این همه دوستی را می بینم،… در حالی که روز به روز به تصمیم بزرگ نزدیک می شوم، حرف زدن برایم سخت تر و دشوارتر می شود.

 

البته گروهی اندک با درخواست های غیرمتعارف، بدون اینکه خودشان کوچکترین قدمی بردارند، همیشه وجود دارند. این آدم ها فکر می کنند همه را خریده اند! همه فقط باید طوری رفتار کنند که ان ها دوست دارند! البته اگربه پرونده این افراد نگاه کنید حتی یک وجب بالاتر یا پایین تر از میز خودشان، نه کسی را قبول دارند نه کسی ان ها رو قبول دارد! اصولا شناسنامه این افراد را باید جدا کرد. آدم هایی که ادعایشان هزاران برابر توانشان است …

 

اما هزاران نفر، ده ها هزار نفر و بهتر بگویم نزدیک به یکصد هزار نفر دوست ما هستن و به عنوان یک دوست به ما مراجعه می کنند. شاید بیشتر ان ها ندانند ما چه مشکلاتی داریم اما حرف هایشان انتقاداتشان برای من دلنشین است!

این گروه کار را بر من مشکل کردند. از وقتی عمل جراحی کار را بر من سخت کرد و توان کاری من محدود شد از وقتی در منزل دوران نقاهت را می گذرانم، دارم با خودم فکر می کنم حالا با این مسئولیت اجتماعی چه کنم؟

پیش از این روزی ۲۱ ساعت بی وقفه کار می کردم.

جای همه را سعی کردم پر کنم.

 

اما حالا احساس می کنم شدنی نیست.سایت نیاز به ساختاری جدید و هزینه های دیگری دارد.

محدود کردن فضای گفتمان در سایت هم شدنی نیست. یعنی فرض کنید بخواهیم بخش هایی از فعالیت خبری را حذف کنیم … نه نمی شود! اینها مثل حلقه های زنجیر به هم پیوسته اند.

مثلا فرض کنید اطلاعات مالی رو از خبرها حذف کنیم. آن وقت بخش اعظمی از نیروهای شرکتی و خدمات اول و شسکام نیازشان را باید از کجا رفع کنند؟

 

فرض کنید بخش خبرهای مدیریتی رو حذف کنیم! آنگاه ارتباط شما با مدیریت مخابرات، وزارت ارتباطات و … حذف خواهد شد …

 

چه کنیم؟

نیمی از حقوق ماهیانه من برای هزینه های سایت صرف می شود.حساب و کتابش هم روشن است.

از جایی هم کمکی نرسیده.

اگر فکر می کنید از جایی کمک منظمی رسیده بیایند و بگویند.جز حداقل های تبلیغات یا فعالیت های مشارکتی چیزی به ما نرسیده.آن هم ارزشی در مقابل هزینه های فراوان سایت نداشته.

آخر شدنی نیست! شرایط فعلی دوام ندارد! شدنی نیست! بی جهت نگویید برو تبلیغات بگیر! گرفتن تبلیغات مستلزم این است که سایت را به بیرون از مخابرات ببرم.این هم، پول زیادی می خواهد…

حالا …

لحظه به لحظه به تصمیم بزرگ نزدیک تر می شوم اما گفتنش برای من بسیار دشوار است.

 

حس کسی را دارم که صدهزار نفر به او اعتماد کردند و حالا او دارد به این اعتماد خیانت می کند!

 

روز به روز به تصمیم بزرگ نزدیک تر میشم.روزی که برای من بسیار دردناک خواهد بود … اما همه ما باید آمادگی کافی برای چنین روزی داشته باشیم.با تعارف نمی توان جلو رفت!

 

مخلص شما

سردبیرتان

 

ممکن است دوست داشته باشید
40 نظرات
 1. رصدگر می گوید

  با سلام و سپاس از شما. همونطور که برای بقیه دوستان نوشتم لطفا پست زیر رو مطالعه کنین
  https://mokhaberatema.com/?p=121698

 2. ناشناس می گوید

  جناب سردبیر خواهشمندم شماره حسابی یا کارتی بفرمایید برای ادامه این مقوله مهم

 3. اهل منطق می گوید

  سردبیرعزیز سلام؛
  من مدتی است که مطالب سایت شما رو مطالعه می کنم. با خودم خیلی کلنجار رفتم که در ارسال نطرات مشارکت داشته باشم یا خیر؟ تا اینکه به این نتیجه رسیدم که انجام این امر یک وظیفه اجتماعی است واولین پست رو هم به این مطلب اختصاص دادم ، با این امید که توانسته باشم ضمن قدردانی از زحمات جنابعالی ، انرژی هر چند قلیل در شما ایجاد کرده باشم.
  به قول بعضی از دوستان و اعتقاد بنده این سایت کانالی است برای اطلاع از اخباری پیرامون مخابرات که کمتر جائی می شود آنها را کسب نمود. همچنین پلی ارتباطی است بین کارکنان و مدیران ارشد سازمان، لذا شکی نیست که وجودش برای کارکنان و مسئولان خالی از لطف نیست. و اما در ارتباط با دلگیر شدن شما از بعضی قضاوتها توصیه برادرانه من به شما این است با صداقت و خلوص نیت راه ارزشمندتان را ادامه بدهید و مخاطبین را به وجدان بیدارشان واگذار نمائید. در خاتمه این پست نیز به شعر زیبای لسان الغیب حافظ اشاره می کنم ، آنجا که می فرماید:
  در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم … سرزنشها گر کند خار مغیلان غم مخور
  در ضمن این دفعه دوم ارسال این پیام به عنوان اولین پیام بنده است ، دیدم اولی را درج نکردید گفتم شاید ما رو بازی نمیدین. شاید هم بخاطر اینکه آدرس ایمیل رو فراموش کردم ذکر کنم مطلبم درج نشده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: