مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

گزارشی کوتاه از لایو مدیر عامل مخابرات ایران در اینستاگرام

مخابرات ما- شب گذشته، درست بموقع، مهندس صدری مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در اینستاگرام به دیدار فالورهایش آمد.ساعت ۲۱ یکشنبه شب.

ابتدا مدیر عامل مخابرات ایران با عنوان یک خبر خوب، حرفهایش را آغاز کرد و گفت بالاخره امضای اعضای هیئت مدیره را پای مصوبه افزایش های رفاهی و افزایش گروهها گرفته است.

این روزها بحث داغ مصوبه ۱۷ آذر۹۸ مطرح بود و اینکه هنوز سه تن از اعضای هیئت مدیره آن را امضا نکرده بوده اند.

در ادامه مهندس صدری گزارشی از فعالیت های دو ساله خود و هیئت مدیره را مطرح کرد.او از تعامل خوب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با مخابرات گفت و کمک هایی که در تعهدات پرداختی مخابرات توسط وزیر انجام شده ذکر شد.

 

در بخش گفتگو با حاضرین نیز تعدادی از افراد با ارسال پیام های خاص توانستند با هوشیاری به گفتگو با مدیر عامل بپردازند. در گفتگوهای اخیر مهندس صدری این شیوه متاسفانه باب شده است.

 

در صدد هستیم  گزارش ابتدایی مدیر عامل مخابرات ایران را برای شما آماده و منتشر کنیم.

 

ممکن است دوست داشته باشید
8 نظرات
 1. فد ای شهدا می گوید

  به رئیسی گزارش مدیران تخلف کاررابدهیم داستانی بازنشسته ۶ودوجاحقوق میگیرن وخانواده شهداوجانبازان فرزندانشان بیکاردنبال کارن اعتراض کردیم گفتن اگه گزارش بدی اخراج میکنیم .خون شهداراپایمال میکنن حیف شهدای ما رفتن بچه دنده هایشان بیکار نشستن راه نمیدن به کی بگیم فقط ریسی. همد

 2. همکار ناراضی می گوید

  آقای صدری از خودتون بپرسید چرا در لایو شما فقط ۵۰۰ نفر شرکت میکنند درحالیکه کارکنان مخابرات و بازنشسته خا چند صد هزار نفر هستند؟
  بهتره که دیگه لایو نذاری
  خیلی ممنون

 3. بازنشسته ۹۷ می گوید

  جناب سردبیر محترم
  سلام
  ممنون از زحمات سما
  اگر ممکنه به این سوال من پاسخ بدید ممنون خواهم شد
  آیا افزایش گروه که جناب صدری اشاره نمودند شامل بازنشستگان نیز می‌شود
  من بازنشسته ۹۷ هستم و با وجود ۱۹ سال سابقه با گروه ۱۴ بازنشسته شدم

 4. مریم می گوید

  خب امضاها کجای این برگه هست چرا اینقدر اذیت میکنن؟؟؟ همش فکر میکنن ما مهدکودکی هستیم. واسه تصویب به هیات مدیره رفت خب چند بار میره واسه تصویب. بجای ما بودید کلی درس میخوندید و آخر و عاقبت زندگیتون هیچ هیچ بود الان چه واکنشی داشتید ما از همون ها هستیم. این همه الان وزیر علوم تهاجمی رفتار میکنه در شرایط قرمز کلیه کنکور ها برگزار میشه و میگه ما نیروی متخصص تحویل میدیم بیان نگاه کنن چی به سر فارغ التحصیلاشون اومده که قراردادی یکساله بدون یه حقوق درست حسابی فقط هفت ساله کارمون شده واسه تصویب به هیات مدیره رفت!!!! قضیه ما فرق داره . ما آقازاده و خانم زاده نبودیم که راحت صاحب هر چی بشیم کلی از زندگی جا موندیم واسه یه موقعیت اجتماعی خوب ولی با سو مدیریت زندگی را باختیم چند سال دیگه هم مریضی و پیری و تنهایی . چی از جون ملت میخواهید حقمون را بدید خودتون کم استفاده کردید رسید به ما هیچی ندارید. حتی دریغ از یه رسمی شدن دریغ از ارتقا کاری همش شده حرص و جوش.

 5. روشنگر می گوید

  سلام
  جناب صدری مدیر عامل محترم
  یک مشکل اساسی در رابط با احتساب سوابق تامین اجتماعی ماههای اولیه اشتغال بکار کارکنان وجود دارد که مبتلا به تعداد کثیری از همکاران شده و در آینده نیز خواهد شد .موضوع بدینصورت است که با توجه به صدور حکم اشتغال و انتصاب عموما بعد از چند ماه جهت کارکنان وواریز کسورات حق بیمه شاغل مربوط به چند ماه از ابتدای خدمت تا صدور حکم در لیست اولین ماه حقوق بعد از صدور حکم .بیمه این کسورات را فقط بابت یک ماه در نظر می گیرد و عموما بعد از دوندگی کارمند اداره و کارشناسان حقوقی شرکت . مخابرات محکوم و ملزم به پرداخت حق بیمه بر حسب آخرین حقوق شده واز این طریق ضرر وزیان زیادی تا کنون به شرکت و همکاران وارد شده است .لذا مستدعیست یک بار و برای همیشه این موضوع با تامین اجتماعی طرح و حل وفصل شده از اتلاف وقت و منابع شرکت و همکاران جلوگیرب شود .

  1. رساگو می گوید

   سلام خدمت همکاران محترم ،درتهران ودرزمان وزارت اقای غرضی باتفاهم صورت گرفته باتامین اجتماعی ،نسبت به واریزمبلغی برای رفع کسری بیمه همکاران اقدام شدکه بازسازی بیمه نام گرفت لیکن ان سازمان برای پرکردن سوابق مستندات ان زمان رامیخواهدبعبارتی مشکل اصلی تامین اجتماعی میباشدکه هرچند این مستندات ارایه میشود ،باز قبول نمیکند علی ایحال فرمایش دوستمان کاملا صحیح است

 6. نقی می گوید

  سلام برسردبیرمحترم وهمکاران عزیزمخابرات لطفااگرامکان داردخبرهای مربوط به تجمع بازنشستگان مورخه ۹تیرراگزراش کنیدچون عملکردآقای صدری یاهیت مدیره وغیره برای کارکنان اهمیتی نداردچون همه کارکنان ذهنشان برروی مصوبه ۱۷ آذرمتمرکزشده ومنتظراجرای ایین نامه سال ۸۹ می باشند.

 7. بسم الله القاصم الجبارین می گوید

  مگر پیش نویس مصوبه را امضاء نکرده اند. داغ بدل بشن هی مگر حق نیست. علت امضاء نکردشان چیست. بقیه چرا امضاءکردن . زیر میزی مخان امضاء بزنن .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: