مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

امضای دیرهنگام هیئت مدیره پای یک مصوبه

مخابرات ما- عصر امروز خبر رسید هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران مصوبه ۱۷ آذر را امضا کرده اند.ما صبر کردیم تا خبرهای تکمیلی بدست ما برسد و از بروز احتمالی شایعات هم جلوگیری کرده باشیم.

تصاویری که مشاهده می کنید متن کامل مصوبه در هیئت مدیره مخابرات ایران است.

بند یک در مورد توسعه شبکه در کشور و بند ۱۰ در مورد منایع مالی طرح است لذا از تصویر حذف گردید.

ممکن است دوست داشته باشید
20 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  سلام
  چرا مقدار افزایش رفاهیات از سال گذشته کمتره ؟

 2. بسم الله القاصم الجبارین می گوید

  هنوز جناب صدری وسه عضو دیگر مصوبه را امضا نکرده اند . چچور اجرا میشه. تا سیه روی شود هرکه دراوغش باشد.

 3. مردانی می گوید

  فایل متصل-

  ۴۷ رونین (به ژاپنی: 四十七士 Shi-jū-shichi-shi) یا حادثه آکو (به ژاپنی: 赤穂事件 Akō jiken) یک رویداد تاریخی در قرن ۱۸ و یک افسانه در ژاپن است که در آن یک گروه از رونین‌ها (سامورایی بدون ارباب) انتقام مرگ ارباب خود را می‌گیرند. یک محقق ژاپنی اشاره کرده‌است که این داستان به عنوان بهترین مثال شناخته شده از توصیف افتخار سامورایی در بوشیدو (راه و رسم سامورایی)، و به عنوان افسانهٔ ملی این کشور است.
  امیر آسانو ناگانوری ، یک امیر روستانشین، به میزبانی فرستادگان امپراتور که از کیوتو می‌آمدند، برگماشته شده بود. امّا از آن جا که در این کار خام و کم تجربه بود به او فرمان داده بودند تا از امیر کیرا یوشیناکا، که در تشریفات درباری خبره بود، راهنمائی و کمک بگیرد. آسانو در دادن پیشکش‌های درخور به امیر کیرا تعلل ورزید و این موجب شد تا امیر کیرا کینهٔ او را در دل بگیرد و در هر فرصت ممکنی بر او سرکوفت بزند. سرانجام کاسهٔ صبر امیر جوان‌تر لبریز شد و در یک لحظهٔ غلبهٔ خشم به روی امیر کیرا شمشیر کشید و به او زخم رسانید. این گستاخی و آداب شکنی امیر آسانو، گرچه زخم سطحی بود، آن چنان خشم سالار جنگ شوگُون تسُونایوشی را برانگیخت که دستور داد تا آسانو دست به خودکشی بزند. با خودکشی او، املاک و قلعه‌اش مصادره شدند و سامورائی‌هایش، بی‌سرور و بی‌سامان گشتند. امیر کیرا می‌دانست که رونین‌های آسانو تا انتقام سرورشان را نگیرند آسوده نخواهند نشست و بنابراین جاسوسانش مدّت‌ها آنان را زیر نظر داشتند. امّا چهل و شش سامورائی بی‌سرور، تحت رهبری اُوئیشی کُورانوسُوکه، ملازم ارشدِ آسانو، صبورانه منتظر فرصت ماندند. زمانی که سرانجام این فرصت پیش‌آمد، توانستند بر پاسداران امیر کیرا غلبه کنند و او را به قتل برسانند. سپس بی‌درنگ سر مقتول را به معبدِ بودائی معبد سِنگاکُو بردند و آن را به آرامگاه سرورشان آسانو در این معبد پیشکش کردند. با این پیشکش کین‌ستانی از دشمن سرورشان را به انجام رسانیدند.

  ملازمان وفادار در ۲۰ ماه مارس ۱۷۰۳ میلادی به جرم این قتل، به فرمان شوگُون دست به سِپُّوکُو (شکم-دری آئینی) زدند و در کنار سرورشان در صحن معبد سِنگاکُو دفن شدند. آرامگاه آنان هنوز یکی از زیارتگاه‌های پر زائر ژاپنی است. خبر این کین‌ستانی به سرعت در همهٔ ژاپن پیچید. عمل این چهل و شش رونین (“موج-مردان” یا سامورائی‌های بی‌سرور) با قبول عمومی روبرو شد و مردم آنان را گیشی (سلحشوران برحق) خواندند. این کین‌ستانی همگان را، به شدت تحت تأثیر قرار داد.

 4. همکار بازنشسته می گوید

  اگر رفاهیات و سایر موارد از قبیل ارتقا گروه ها و جذب ووو و مطابق آیین نامه ۱۳۸۹ مصوب شده خود این امر حکایت از پایمال شدن حقوق ده ساله بازنشستگان اخیر است. اگر مصوبه به درستی در زمان خود اجرا میشد هم زمان شاغلی هم بازنشستگی حقوق بازنشستگان اینی که هست نبود و خیلی بیشتر بود.این بی عدالتی رخ داده باید جبران شود. اجرای سلیقه ای آیین نامه از یک سال مشخص مثلا ۹۸ عین بی قانونی میباشد.مصوبه ده سال است اجرا نشده حالا که شده باید ده ساله پرداخت شود.

 5. کرمانشاه احمد می گوید

  سلام جناب سردبیراین کجاش مصوبه است.این افزایش رفاهیات سالنودونه.خسته نباشی جناب خان؟؟؟؟

 6. کاوه می گوید

  سلام
  هنوز اراک خواروبار بازنشستگان را نداده،!!تو خود حدیث مفصل بخوان از……..

 7. پیرمرد می گوید

  جملات اخر هر بند رو خوب بخوانید …یعنی کشک…

 8. جالبه! می گوید

  جالبه، چقدر هم شاکی هستید!
  خدا رو شکر کنید با حقوق کارگری پیمانکار زندگیتونو نمیگذرونید.

 9. ناشناس می گوید

  پس چرا کمک هزینه لوازم ورزش و لوازم التحریر لحاظ نشده این دو مورد هم در مصوبه ۸۹ ذکر گردیده است.

 10. ناشناس می گوید

  جناب آقای سردبیر محترم.
  باسلام و آرزوی سلامتی و بهبودی شما.
  ازجنابعالی تقاضا دارم سلام ما رابه آقای مهندس صدری برسانید. وبه ایشان بفرمایید. اجازه ندهید که نارضایتی نیروهای شرکتی به صورت شکایت به دفتر قوه قضاییه برسد. چراباید شرکت مخابرات نسبت به نیروهای شرکتی اینقدر کم لطفی کند. والله بالله اینها هم برای مخابرات زحمت میکشند. اینها هم ایرانی هستند. از افغانستان نیامده اند. !!!!!!

 11. ناشناس می گوید

  بند تبدیل وضعیت حذف شده

 12. بازنشسته اخیر می گوید

  دقت کنید رفاهیات برای سال ۹۹ اعلام شده یعنی از پرداخت مطالبات سنوات گذشته خبری نیست.اصلأ این مصوبه ۱۷ آذر نیست.

 13. همدرد همکاران می گوید

  سلام
  دوستان چیزی عوض نمی شود اشکال به نوع نگاه وزارتخانه ودولت است که هنوز مخابرات را مال خودشون می دونند ولی بدون قدرت در چرداخت حق وحقوق پرسنل ، تنها راه ، دولتی شدن مخابرات حداقل در تلفن ثابت می باشد تا بسیاری از مشکلات حال وآینده حل گردد وگرنه این قصه سر دراز دارد و هر سال تجمع و شکایت و ….

 14. مخابرات اشغالی می گوید

  صورتجلسه تاریخ ۱۲ خرداد دارد پس چرا حقوق خرداد خشک و خالی بود؟ نتیجه می گیریم که نمی خواهند حق و حقوق ما را بدهند. اینها همه فیلمشون هست.

 15. منتظر گفتگو می گوید

  باسلام خدمت سر دبیر محترم
  به نظر شما با این وضعیتی که مخابرات خود را به موش مردگی زده که نمی تونم حقوق کارکنان را پرداخت کنم آیا از پس بار مالی این مصوبه خواهد آمد. حقوق مقرر هرماه را ۱۰ روز دیرتر می پردازد برای موردی که مجبور شده باید منتظر ادا بازی زیادباشیم .

 16. کیوان می گوید

  عجببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب ……………………………..

 17. ناشناس می گوید

  دوباره از نو شروع شد.تبدیل وضعیت قراردادی ها و ….

 18. پانته آ می گوید

  سلام
  آیا این بنده ها شامل نیروهای بخش خصوصی هم هست ؟
  یافقط شامل همکارای رسمی وبازنشسته میشه ممنون میشم پاسخ بدین

 19. بسم الله القاصم الجبارین می گوید

  حا لا کو تا اجرا. تا اجرایی نشده وحق وحقوق ها پرداخت نشود باور نکن احتمالا فرادا میگن نه اقای xامضا نکرده قابل اجرا نیست. هرچه بگی بعمل میاد.

 20. راضی و ناراضی می گوید

  چرا بند استخدام دائمی قراردادی های ۹۲ توی مصوبه نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: