مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

یک شایعه در طی یک سال، سه بار زندگی کرده است

مخابرات ما- در راهروها که حرکت می کنی در و دیوار با تو از چیزی غیرعادی حرف می زند.چیزی به نام شایعه.

مخابرات ما- در همه جای حوزه های ستادی شرکت مخابرات ایران، حرکتی منطقی می بینیم، همه برای مجمع آماده می شوند. یعنی همه مدیران و کارکنان در حال تهیه مقدمات مجمع سالیانه صاحبان سهام هستند.

 

اما….

از اتاق های جلسات و نشست های آماری که بیرون می آییم و در راهروها حرکت می کنیم  …. نوع دیگری از زندگی در جریان است.اینجا دیگر جملاتی بیان می شود که با (شنیده ای …. ) شروع می شود.

 

دایره شایعات تا حد مدیر عامل گسترش پیدا کرده است. به اینها می گویم شایعه و برای آن یک دلیل محکم دارم.

اگر قرار باشد تغییراتی در هیئت حاکمه مخابرات رخ دهد حتما شامل هیئت مدیره هم خواهد بود! حالا چرا نامی از هیئت مدیره در میان نیست؟ چرا همه شایعات در حاشیه انتخاب مدیر عامل است؟

پاسخ آن  روشن است! دایره شناخت شایعه سازها تا حد مدیر عامل پیش رفته است. اطلاعات این افراد در دایره اعضای هیئت مدیره کمتر قدرت مانور دارد و شناخت کافی از مدیران سطح بالاتر ندارند.

 

باید گفت شایعه ها گاهی بیش از یک “درست یا غلط” تاثیرگذار است.در حقیقت ممکن است این شایعات بر روابط بین مدیران و اعتماد بین آنان نیز تاثیر بگذارد. در حالی که خود آنان هرگز تاثیری در ایجاد و گسترش شایعه نداشته اند.

 

روانشناسی شایعه، باید در مخابرات تبدیل به یک علم شود.

یک نکته جالب برایتان بگویم!

هیچیک از افرادی که شایعات اخیر در موردشان شکل پیدا کرده، حتی خود شایعه را نشنیده اند! ……

 

ممکن است دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  شایعه ای که من شنیدم اینه، میتونید منتشر نکنید و تحقیق بفرمایید، آقای صفری از مخابرات خواهد رفت و شخص دیگری از بیرون مخابرات که نامش رئ درست به یاد نمیارم جایگزین ایشون میشه و همچنین آقای سعیدی از اعضای هیئت مدیره جایگزین آقای صدری خواهد شد. اگه تا چند وقت دیگه صدری سر کار باشه در یک قرارداد و توافق برد-برد، مخابرات رو با اجاره ماهی ۱۰ میلیون تومن به fcpها واگذار خواهد کرد!

 2. ناشناس می گوید

  امیدوارم همشون برن گورشون رو گم کنن راحت بشیم

  1. اصفهانی می گوید

   انشا الله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: