مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

شرکت مخابرات دهم تیر ماه مجمع سالیانه خود را برگزار می کند

مخابرات ما- بر اساس اطلاع خبرنگار مخابرات ما از شرکت مخابرات ایران، بالاخره مخابرات تصمیم گرفته است در دل کرونا مجمع سالیانه خود را برگزرا کند.

مخابرات ما- با وجود کرونا برگزاری مجامع کار دشواری است اما وقتی این دوران طولانی شد شرکتها یک به یک به فکر برگزاری مجمع سالیانه خود افتادند تا بتوانند پاسخ سهامداران خود را بدهند.

 

شرکت مخابرات ایران نیز تصمیم گرفته است با وجود کرونا، روز دهم تیر ماه مجمع عمومی عادی سالیانه و همچنین مجمع عادی بطور فوق العاده خود را در دهم تیر ماه در میان تمهیدات مختلف برگزار کند.

 

مهندس بیدخام مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران گفته است این جلسه روز سه شنبه دهم تیر ماه ساعت ۹ صبح برگزار می شود ضمن اینکه از طریق درگاه های مخابرات در آپارات و اینستاگرام بطور مستقیم پخش خواهد شد.

ممکن است دوست داشته باشید
7 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  سلام چرا برای ثبت نام سایت فعال نمی شود همکار بازنشسته از زنجان

  1. رصدگر می گوید

   منظور شما ثبت نام سایت مخابرات ماست؟

 2. ناشناس می گوید

  مجمع در باره مطالبات کارکنان و بازنشستگان سکوت سکوت است ولی تیغش را برای قطع خواربار بازنشستگان این قشر ضعیف دارد تند می کند

 3. ب ب می گوید

  سلام سردبیر همراه اول سود سهام از طریق بانک ملت وسهامدارن که کد بورسی و شماره حسابی که در بورس دارند پرداخت کرد اگر امکانش است مخابرات نیز همین روش را انتخاب کنید چون سال قبل از طریق بانک پارسیان اگر اشتباه نکنم پرداخت کرد که برای نمونه شهر ما این شعبه را نداشت بنده شخصا سه بار فاصله یصد کیلومتر شهر خود با مرکز استان را رفتم ولی شعبه مورد نظر گفتن مبلغی که مخابرات واریز کرد تمام شده. است ماه هم نمی‌دانیم مبلغ بعدی کی از طرف مخابرات واریز میشود تا به مراجعه کننده پرداخت شود اگر دسترسی دارید و میشود لطفاً پیشنهاد دهید ممنون

 4. بسم الله القاصم الجبارین می گوید

  فقط برای تقسیم پاداش مجمع برگزار میشود. هیچ بهره نخواهیم برد از برگزارر مجمع. چه بشود چه نشود.

 5. ناشناس می گوید

  اگر کمکهایی که به بازنشستگان تعلق گرفته ، قطع کنید بد خواهید دید و پشیمانتان میکنیم .

 6. ناشناس می گوید

  وقت رفتن بعضی ها بالاخره رسید…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: