مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

آخرین خبرهای حقوقی و آنچه ما را آزار می دهد

مخابرات ما- در طی دو روز گذشته وقایع زیادی رخ داده است از جمله لایو مهندس صدری با ماهنامه پیوست که شب گذشته با سردبیر آن اجرا شد.

در این جلسه مهندس صدری گفت با توجه به سابقه بد حقوق دادن مخابرات در سال های گذشته که گاهی تا پنجم، ششم حقوق می داد، و با توجه به نظمی که ما به پرداخت حقوق داده ایم و حدود ۲۵ام حقوق می دادیم ، حالا که دو ماه است ما مشکل پیدا کرده ایم انتظار داشتم همکاران من در سراسر کشور این مدت را صبر می کردند.

 

البته ایشان به مشکلات مالی همکاران در شرایط امروز کشور نیز اشاره کرد اما به هر حال  این موضوع به عنوان یک گله ساده مطرح شد.

 

سردبیر هم این یادداشت را خطاب به مدیر عامل نوشته و قصد ارسال و انتشارش را داشت که ما بخشی از آن را نقل می کنیم:

 آقای مهندس! تاخیر در پرداخت حقوق درست است که کارکنان را آزار می دهد و در جای خودش مایه دردسر فراوان از جمله برگشت چک ها می شود ،  اما عامل اصلی نارضایتی تاخیر نیست، بلکه بدقولی و سکوت عامل اصلی بد حالی ما و نارضایتی ما است!اینکه در لایو بگویید فردا حقوق می دهیم ولی خبری نشود، بد است و همه را ناراحت می کند. کاش از همان ابتدا خود شما یا معاون مالی شما در پیامی به کارکنان علت تاخیر و زمان تقریبی پرداخت را اعلام میکرد.آنگاه ملاحظه می کردید که کارکنان جه می کردند. اینکه معاون مالی شما ساکت ساکت باشد ، انگارکه  در یک جزیره جدا و تک زندگی و مدیریت می کند ، ما را آزار می دهد….

 

به هر حال از ذکر تکراری ها خودداری می کنیم!

همان ۱۴ استان دیروز، امروز حقوق گرفتند.بقیه استانها حقوق نگرفته اند. شرکتی ها هم از هر دو شرکت، بدون حقوق مانده اند!

مهندس صدری در گفتگو با پیوست اعلام کرده بود که تا فردا به همه حقوق داده خواهد شد.این هم رفت کنار بقیه وعده ها!

برای نیروهای باقیمانده گمان نمی کنم حتی فردا هم به حقوق برسد.امیدوارم این حدس ما غلط از آب دربیاید.

از شما دوستان می خواهیم از هر پرداختی ما را مطلع کنید.

 

ممکن است دوست داشته باشید
45 نظرات
 1. کاوه می گوید

  سلام
  امروز یازدهم خرداد ساعت ۹/۱۰ صبح هنوز چندر غاز بازنشستگان مرکزی واریز نشده!!!

 2. کارگر می گوید

  سلام یک سری بازنشسته را به سفارش آقای وزیر جوان و…. آوردند سرکار یکی شون که از همسایه هاشون و بقیه هم بازنشسته ، ببینید از کدومشون صدا در می آید ، اصلا جرات حرف زدن دارند مثلا حقوق پرسنل را چرا مدیر عامل اطلاع رسانی می کنه ،چون بقیه هیچ کارند وگرنه در قدیم معاون مالی اول کسی بود که خبر داشت وبه مدیر عامل حقوقش رو می گفت چرا در مخابرات ممنوعیت در خصوص بکارگیری مدیر ان بازنشسته گذاشته نمی شود الان این آقایون حقوق بازنشستگی خود را بدون تاخیر از صندوق های بازنشستگی می گیرند این حقوق مخابرات را حالا در ۱۵ برج هم بگیرند هم مشکلی براشون نیست.
  این درد حقوق ما پرسنل است که سواره از پیاده خبر ندارد

 3. ناشناس می گوید

  تقصیر استانی مثل چهارمحال که مدیر بازنشسته بالا سرشه و احتمالا دیگه حال دفاع از حقوق پرسنل استان را نداره چیه. هم استان کوچکیم و هم در رده های آخر پرداخت حقوق!

 4. مخابرات فشل می گوید

  بزرگ‌ترین مقصر این روزهای ما و این وضع شرکت مخابرات کسی نیست جز دولت و آقای فیضی وگرنه این سهامدار حق داره فقط به بکر سود باشه آن کسی که ما رو فروخت مقصره شاید اگر من و شما هم صاحب مخابرات میشدیم همینکار رو با کارکنان کرده بودیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: