مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

چگونه فایل PDF را به PowerPoint تبدیل کنیم؟

مخابرات ما-شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که چگونه یک فایل با فرمت پی دی اف (PDF)  را در محیط ویندوز به فایلی با فرمت  پاورپوینت ( PowerPoint) تبدیل کنیم؛ بنابراین این گزارش به شما آموزش می‌دهد که چگونه این کار را انجام دهید.

مخابرات ما-همانطور که از فرمت‌های مختلف فایل‌های مربوطه آگاهی و اطلاع دارید، فایل‌هایی که با فرمت PDF ساخته و ذخیره سازی شده‌اند، به بسیاری از قابلیت ها نظیر ویرایش، حذف و دسترسی به محتوای آنها مجهز نیستند که این امر برای بسیاری از کاربرانی که با محتوای آن کار داشته و می‌خواهند به ویرایش آن بپردازند، بسیار سخت، دشوار و آزاردهنده خواهد بود و ادامه کار را برای آنها ناممکن می‌کند. بنابراین لازم است که در بسیاری از مواقع، این فایل‌ها را با استفاده از ترفند، وب سایت و نرم افزارهای مختلفی تبدیل کرده و به کارهای موردنظر خود بپردازند.

همچنین بسیاری از دانشجویان و کارمندان برای ارائه های کلاسی یا شغلی خود در دانشگاه و محل کار نیاز دارند که فایل های با فرمت پی دی اف را تبدیل به پاورپوینت کنند.
برای این کار تنها کافیست مراحل زیر را به ترتیب و با دقت انجام دهید:
۱. فایل مورد نظر را با استفاده از نرم افزار ادوبی آکروبات باز کنید
۲. در پنل سمت راست ، بر روی ابزار Export PDF کلیک کنید
۳. در این قسمت گزینه Microsoft PowerPoint را انتخاب کنید
۴. حالا بر روی گزینه Export کلیک کنید
۵. به عنوان آخرین مرحله ، برای حفظ و نگهداری فایل جدید بر روی Save as new file کلیک کنید تا در پوشه های شخصی رایانه شما ذخیره سازی شود.
ممکن است دوست داشته باشید
1 نظر
  1. فرهادی می گوید

    سلام دوستان با وجود همه مشکلات شما را به صبر دعوت میکنم کارگر بودن و ماندن بخشی از انتخاب خودمان است تلاش کنیم درخود تغییر ایجادکنیم تا هیچوقت تنها تکیه مان به این حقوق نباشد براتون ارزوی سلامتی توام با بردباری میکنم فرهادی از بوشهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: