مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

نمایش حضور، نمایش قدرت، همایش اعتماد/ ۷۰۰۰ نفر در یک نظرسنجی

مخابرات ما- می خواهم یک بار دیگر نتیجه نظرسنجی را منتشر کنم. تصویر کاملا گویاست.

بیش از ۷۰۰۰ نفر صفحه را باز کرده اند.بیش از ۲۵۰۰ نفر در نظرسنجی شرکت کرده اند و ۹۷ درصد با واگذاری کار به پیمانکاران محلی مخالف هستند.

 

این یعنی، یک رسانه، آیینه حضور یک جامعه می شود.

این یعنی یک رسالت در حد توان. ما بقی آن یک تصمیم منطقی است که باید مخابرات ایران بگیرد. پیمانکاران محلی نمی توانند جایگزین شسکام و خدمات اول شوند بقدر کافی در این کشور کار هست حتی در مخابرات هم برای آنان کار هست.نیازی به قاپیدن کار از این دو شرکت نیست.

به ۷حضور  هزار نفری  و رای ۲۵۰۰ نفری احترام بگذارید.

ممکن است دوست داشته باشید
16 نظرات
 1. علی رضا نجفی می گوید

  باعرض سلام وادب خدمت خانواده بزرگ مخابرات وقشرزحمت کش نیروهای شرکتی اعم از خدمات اول وشسکام.
  اینجاب قبلا” نیروی شرکت خدمات اول بودم ودرحال حاضراز نیروهای شرکتی شسکام هستم .تنها خواهشی که از مقامات ارشد ومدیران محترم مخابرات ایران دارم این است که همانند سالیان کذشته که به فکر این قشر زحمت کش بودید الان نیز با تدبیر درست واندیشه بالای خودتان به کمک ما بیایید ونفرات شرکتی را به قوت خود در این دو شرکت رسمی که درحال حاضر هستند تایید نمایید واز شکل گرفتن پیمانکار محلی برای سرپرستی نفرات جلوگیری کنید چون بچه ها دیگر توان درگیری وناحقی از طرف پیمانکاران محلی راندارند…
  من الله التوفیق.

 2. پیمانکار محلی شبکه می گوید

  من یک پیمانکار محلی سابق شبکه هستم و الان مجری شرکت شسکام هستم. هزینه نگهداری شبکه تقریبا چهار برابر سال گذشته است که پیمانکاران محلی کار را انجام میدادند. سر دبیر محترم لطفا برای یکی از استانها مبلغ پرداختی به شسکام را در طول یک سال با مدت مشابه با پیمانکاران محلی بررسی بفرمایید. البته قرارداد چیز دیگریست و پرداختیها به شسکام چیز دیگری!شما پرداختیها را مقایسه بفرمایید.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   دوست خوبم
   مشخص است که پرداختی به شسکام بیشتر است چرا که مخابرات مجبور است کلیه حقوق قانونی را به ازای هر یک نفر پرداخت کند
   حرف ما هم همین است
   شما عزیزان و پیمانکاران محلی قراردادها را کمتر می زنید فلذا نمی توانید به همه کارکنان فعلی حقوق قانونی پرداخت کنید.
   من نگفته ام شسکام کمتر از شما می گیرد من نگفته ام شما بیشتر می گیرید
   اختلاف ما در دادن حقوق سالم است

 3. میثاق می گوید

  سر دبیر سلام
  امروز ۲۸ اردیبهشت بودو دریغ از واریز حقوق خدمات اول که قرار بود قبل از همه این ماه حقوق بگیرند

 4. ناشناس می گوید

  ایجاد انحصار در واگذاری امور به دو پیمانکار خاص بدون برگزاری مناقصه و با چند برابر قیمت باعث فساد گسترده شده است و شرکت مخابرات یک گام دیگر به مرز ورشستگی نزدیکتر خواهد شد. رضایت پرسنل هم سرپوشی است که با حمایت شما و پرسنلی که در جریان امور نیستند به شدت تبلیغ میشود!

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   قیمت ؟ چند برابر قیمت؟
   فساد گسترده؟
   کاملا معلومه خبر ندارین.
   آقای صدری میزان سودی که برای این سود شرکت در نظر گرفته یک و نیم تا دو درصد بوده . اونم نمیده بهشون

  2. سید می گوید

   شما با این حجم از اطلاعاتی که قاطع میگید باید نام و نشان خودتونم ذکر میکردید …. ولی کاملا مشخص هستش که شما یک پیمانکار محلی هستید و نگران خودتون و شرکای خودتون هستید … وگرنه هیچ نیروی خصوصی دوست نداره تحت پوشش پیمانکار محلی باشه

 5. جواد می گوید

  سلام و عرض ادب و احترام
  سسردبیر عزیز کاش تو نظرسنجی اتون یک آیتم هم به عنوان (( قرارداد مستقیم با خود مخابرات )) را اضافه می کردید … این نظر سنجی شما به مرگ گرفتن است که به تب راضی شویم !!!! چرا ؟ این شرکتهای محلی و شسکام و خدمات اول و ….. مگر چیکار کردند ؟ مگر ما برای اینها داریم کار میکنیم ؟ من ۲۰ ساله پشت یک میز توی اداره مخابرات نشستم و دارم کارهای شرکت مخابرات رو انجام میدم و بعد داره از روی من کارگر این شرکتها سود میبرند !!!! شما اسم اینکار رو چی میذارید ؟ !!! من میذارم (( استعمار )) !! این شرکتهایی که واسطه مالی هستند و فقط یک حقوق واریز میکنند و از روی من کارگر دارند سود به جیب میزنند رو (( استعمارگر )) می نامم ….چرا شرکت مخابرات این واسطه و واسطه گری رو حذف نمیکنه که هم به سود خود شرکت و هم به سود نیروهای مظلوم اش است ؟!! چرا ؟ چون یک عده از خدا بیخبر دارند از کنار یک عده کارگر مظلوم و ستمدیده سود میبرند !!! پس مرگ بر این استعمار و استعمارگر … خاک عالم بر سر من شود که زیر بار این ظلم نباشم … خاک عالم بر سر من که اینگونه به مسخره گرفته نشوم …. خاک عالم بر سر من که ادعای شیعه بودن دارم و اینگونه نشستم که به من ظلم شود ….

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   جواد من
   عزیز دل منبعنوان یک جوان چاره ای نداری تابع قوانین کشوت باشی
   خدا نکنه خاک بر سر تو باشه/ خاک بر سر اون آدمهایی باشه که سیاست کلان این سیتم رو ریختن و من و شما رو به خاک نشاندن
   دوست خوبم دلم شکست از خوندن مطلبت. واقعا ناراحت شدم.دلم شکست .
   دورت بگردم. جوان به این خوبی باید در کشور قدرشو بدونن
   تو چرا خودتو نفرین میکنی
   دوستت دارم
   اما در مورد نظرسنجی
   کیست که نداند نیروهای شرکتی چه می خواهند.
   الان من میخواستم پیامی بدهم که همه بدانند نباید کارها به پیمانکاران محلی داده شود
   نباید این آرامش بهم بخورد
   یک قدم به عقب نباید برداریم
   .
   طراحی یک نظرسنجی زوایای پیدا و پنهان بی شماری دارد. بسیار بی شمار.
   دو روز فکر کردم تا این شد.
   و نتیجه خیره کننده بود
   پیام رسید
   رسید
   رسید

   1. جواد می گوید

    عزیز دل مایی سر دبیر گرامی …. کلامت حق است و دلسوزی پدرانه ات قابل ستایش …. یک بام و چند هوا !!!! اینطرف گرمای حقوق بالا و استفاده از همه مزایای بهره وری و روز زن و روز مخابرات و دهه فجر و اعیاد شعبانیه و ….. و حمایت شرکت مخابرات و نامه کسر از حقوق و امکانات رفاهی و بیمه های عمر و تکمیلی و ……… و آن طرف دیگر بام ، سردی حقوق کم و نگاه مظلومانه کارگرانی که سخت کار میکنند و کم دریافت میکنند و هیچ حمایتی ندارند و دیگر هیچ !!!

   2. ناشناس می گوید

    سلام سردبر جان
    ممنون از همدردی
    آخه نمیشه چشم هامون ببندیم. مدیرعامل محترم دوسال پیش قول دادند طرح طبقه بندی را اجرا کنند بعد از ۲ سال گفتند در توانشان نیست. مگر چقدر بار مالی داشت که در توانشان نبود شاید نخواستند. چطور الان درتوانشان هست برای اجرای مصوبه ۱۷ آذر.
    ۲ سال از عمر نیروهای بخش خصوصی تباه شد. اگر سال ۹۶ اعلام میکردند اجرا نمیکنند امکان داشت خیلی ها از مخابرات بروند ولی بخاطر حرف ایشان ماندند یا اینکه همکاران برای گرفتن حق تحصن و تجمع کنند. چه کسی جوابگوی عمر تلف شده شرکتی هاست؟؟؟؟
    از دید خیلی ها ، نیروی های شرکتی سربار مخابرات هستند و کار نمیکنند و سود دهی برای مخابرات ندارند. مدیرعامل محترم چندین بار اعلام کردند درآمد TCT1 باید افزایش یابد منظورشان بغیر از این است که ما برای مخابرات هیچ کاری نمیکنیم و درآمد برای مخابرات (نه TCT1) کسب نمیکنیم؟؟؟ (شاید منظورشان این بوده که زیر نظر TCT1 صبح تا ساعت ۴ برای مخابرات کار کرده و بعد از آن تا پاسی از شب برای یک شرکت دیگر).
    وقتی به این ۱۸ سال نگاه میکنم که ۲۴ ساعته برای اداره کار کردم تاسف میخورم. (نه من بلکه تمام نیروهای شرکتی از جان و مال مایه گذاشتند).
    دوستان حق گرفتنی است.

 6. ناشناس می گوید

  ان شاءالله که پای خونخوارها قطع بشه
  با تشکر فراوان

 7. هانیه می گوید

  سلام سر دبیر عزیز و مهربون…اشکم در اومد وقتی این پست شما رو دیدم….ممنون که زیبا نوشتین و حمایت کردین…یک عمر دعا گوی شما هستم…

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   هانیه جان
   من نظر خودم رو گفتم حمایت نکردم
   شاید شما ندانید ولی من خودم سختی خیلی کشیدم حرف زدم رابطه جور کردم خواهش کردم تمنا کردم دعوا کردم تا بالاخره قراردادها کشوری شد و نیروهای شرکتی -نه همه شون ولی تعداد زیادی- به ارمش رسیدن
   حالا همه آنچه ساخته ام داره از بین میره

 8. ناشناس می گوید

  سلام.متاسفانه پیمانکاران محلی اصلا به فکر نیرو ها نیستن ما نیروهای شبکه استان فارس متاسفانه دو روز پیش تازه عیدی و پاداش و سنوات و مانده مرخصی سال قبل رو گرفتیم اون هم با کلی اصرار و تماس.حالا میشه به این پیمانکاران اعتماد کرد.خدا نکنه اینها بر سر کار بیان.خیلی … هستن

 9. نگهداری و پشتیبانی می گوید

  فایل متصل-

  درود بر کارکنان شرکت مخابرات ، این‌خبر یعنی رضایت کارگر شبکه از شرکت های خصوصی حقوق به موقع، بیمه به موقع ، اگه پیمانکار محلی اینارو به موقع پرداخت میکنه حتما جواب مثبتی از طرف نیروها انتظار دارد ، دست در دست هم دهیم تا زنجیره پیمانکار محلی قطع شود ،

  متشکرم ، نگهداری فیبر خوزستان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: