مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

ارتباطات در استان سیستان و بلوچستان برقرار است

رونق اقتصادی با اتصال ۳۰ هزار روستا به شبکه ملی اطلاعات افزایش ۴ برابر استفاده از شبکه ملی اطلاعات در استان های کمتر توسعه یافته سرمایه گذاری ۱۳۰۰ میلیارد تومانی وزارت ارتباطات برای توسعه ارتباطات در روستاهاWÒÀc@

مخابرات ما- مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام رفع قطعی در برخی مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان، خبر داد: وضعیت ارتباطات حال حاضر این استان، سفید است.
مخابرات ما

مهرداد ترابیان مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت و گو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه درباره وضعیت ارتباطات در مناطق سیل زده کشور با اشاره به اینکه از ظهر ۲۲ دی ماه وضعیت ارتباطات در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان به صورت نرمال برگشته است، گفت: وزارت ارتباطات به عنوان یکی از نخستین مجموعه های خدمات رسانی است که توانسته خدمات خود را در منطقه به حالت عادی بازگرداند.

وی افزود: در شهرستان های قصرقند، نیکشهر، فنوج و شهر پیشین به دلیل قطع برق و تخریب فیبر نوری ارتباطات قطع شده بود که بلافاصله با بازسازی فیبر نوری منطقه وضعیت استان سیستان و بلوچستان از نظر ارتباطات هم اکنون سفید است.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ارتباطات، با اشاره به اینکه سایت های ارتباطی در زمان قطعی برق از باطری های خود استفاده می کنند، گفت: این باطری ها تا ۴ ساعت بعد از قطعی برق توان دارند و در صورت ادامه قطعی برق، ارتباطات دچار اختلال می شود.

ترابیان درباره وضعیت مناطق سیل زده استان هرمزگان نیز گفت: شهر لیردف در این استان به دلیل تخریب راه های دسترسی و قطعی برق دچار قطعی ارتباطات است و از امروز صبح نیز تجهیزات اضطراری ارسال شده به این منطقه در انتظار ایجاد جاده دسترسی هستند و در صورت مهیا شدن دسترسی، ارتباطات این شهر نیز متصل می شود.

وی درباره میزان خسارت سیل اخیر به زیرساخت های ارتباطی در مناطق سیل نیز افزود: هنوز برآورد دقیقی از میزان خسارت ها نشده است.

ممکن است دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: