مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
انالله وفات

شما نوشته اید- اماکن مخابراتی را خالی نگه می دارند تا دلیلی برای فروش پیدا شود؟

مخابرات ما- اماکن سیاحتی در مخابرات از زمان دولتی بودن زیاد بوده است.آن زمان راهی برای سرمایه گذاری نداشتند لذا با خرید مسکن پولشان را ثابت نگه می داشتند.

اما امروز هر چیزی در هر جایی ببینند برای فروش آماده می کنند!

برخی اضافه می کنند اینها کم می کنند!

علاوه بر گران کردن حق استفاده از اماکن مخابراتی در حد هتل های لوکس آنتالیا، ظاهرا آنها را خالی نگه می دارند! چرا؟ شاید دلیل این خواننده درست باشد:

 

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ در ۱۰:۲۲ ق.ظ

آقای سردبیر ودوستان سلام.بنده برای قشم درخواست دادم وبه بهانه ای از اسکان خودداری کردند که با هزار مکافت توانستم جا بگیرم.جالب اینکه تمام اتاقها خالی است ومن تنها در مهمانسرا هستم .آقای سردبیر چرا یک مهمان سرا خالی است وحاًضر به جا دادن به همکاران نیستند.آیا جاندادن برای این نیست که بهانه ای داسته باشند که استفاده کننده نیست وهزبنه نگهداری بالا است پس باید به فروش برسد.این چه سیاستی است.تمام املاک،ماشینها و…..را که فروختند،فقط مانده کارکنان را بفروشند .این چه اشتهای سیری ناپذیری است برای پول داشتن ! لطف کنید پاسخ دهیدآیا بهتر است اماکن را خالی بگذارند ولی به کسی ندهند.سپاس سر کار

شاید هم بقول زبون دراز اماکن مخابراتی را خالی نگه می دارند تا خطی به خال ابروی آن نیفتد؟

 

ممکن است دوست داشته باشید
6 نظرات
 1. بازنشسته می گوید

  سلام خدمت سر دبیر محترم
  نمیدونم خدمت تون عرض کنم یا نکنم.راستش من یک باز نشسته هستم که در طول سی سال خدمت اصلا از امکان قدیم وبه قولی اقامتگاه جدید استفاده نکردم.
  اما در ۴سال شروع بازنشستگی ۲بار از مشهد و۲بار از رستم رود اون هم در فصل زمستان که تقریبا اماکن ۹۰درصد متقاضی نداره استفاده کردم.
  توجه داشته یاشید از اماکن رفاهی استفاده کردم اونم زمانی که هنوز اختیار بدست شرکت مخابرات نبود دراختیار شرکت مدیریت املاک بود.
  گفتم چون بازنشسته وبی کار و بی پول هستم .هر زمان که هوس مسافرت به سرم میزد یک سری به سایت میزدم جاهای خالی مثلا در مشهد. رو که میدیدم تو ذهنم یک سوییت را رزرو میکردم با عیال میرفتیم مشهد جای شما خالی بعد کلی زیارت وووووووواز سایت میومدم بیرون .با یک روحیه تازه وشاد سر میکردم .
  تا فردا دوباره میرفتم سری به سایت میزدم مثلا روستم رود کلی جای خالی میدیم یکیش رو انتخاب و………حوصلتون رو سر نبرم.
  زمان میگذشت وعمر ماهم بدنبالش اما از درون خوش بودیم چون هر چندوقت یک بار یک سفری اونهم در خیال مرفتیم.
  اما اما اما چشمتون روز بد نبینه نمیدونم کدام از خدا بی خبری .خبر خوشی های ما به این از خدا بی خبرها رسوند.
  که یکهو دیدیم اختیار افتاد دست یکی از معاونت های شرکت مخابرات .
  اول کار که شروع کردن به حذف سهمیه ازاد از سایت اماکن.
  دوم بعد از مدتی گفتند میتوانید فقط دو بار در سال از اماکن استفاده کنیددر صورتی که گفتم در فصل پاییز و زمستان ۹۰در صد متقاضی وجود نداشت.
  سوم بعداز مدتی گفتند اماکن فرسوده شده وهزینه نگهداری بالاست .پس قیمت ها رو نجومی بالا بردن.
  چهارم مدیران مربوطه بیکار نشسته بودن گفتن چیکار کنیم سرمون گرم بشه.جلسه گذاشتن با اتفاق ارا گفتن بیاییم اسم اماکن رفاهی رو عوض کنیم بذاریم اماکن اقامتی.چون در حالت سکون وبی برنامگی پاداش اخر سالشون زیر سوال میرفت.
  پنجم یکمرتبه سایت اماکن رفاهی حذف شد.وما ماندیم وبی هدفی چون به هر جا سرک کشیدم نتونستیم بفهمیم اخه بدون اطلاع رسانی چطور یک مرتبه سایت اماکن بسته شد.البته اقای صدری می گفت منم بعدا فهمیدم (اختیار رو داده بوده دسته بعضیا مثل قضیه بنزین…..).
  ششم بالاخره بعد از کلی زمان با پی گیریها از سر بی کاری فهمیدیم بابا این بنده خداها تو این مدت بی کار نبودن داشتن برای سر کار گذاشتن ما زحمت می کشیدن و یک سایت جدید با یک فرم بسیار زیبای جدید به نام اماکن اقامتی(کاملا متفاوت برای سر کار گذاشتن متقاضیان)تهیه وبرنامه ریزی کردن.اولش خیلی خوشحال شدم.اما دومش دیدم بابا این بنده خداها خیلی … هستن اخه یکی نیست بهشون یگه توی فرم تقاضای جا برای بازنشسته چه نیازی به مدرک تحصیلی یا پست سازمانی وووووووهست.بگذریم
  هفتم زمانی که وارد این سایت میشی یک ایکونی داره به نام انتخاب اماکن وقتی وارد میشی خیلی زیبا با اعصابت بازی میکنه چون توش پوچه هیچی نمیاره که انتخاب کنی (دروغ نگفته باشم چندروز اول برج ۹…رستم رود وقشم رو نمایش میداد اما از مشهد کیش ویا ……خبری نبود.که تازه باز تو قشم هم که میرفتی باز پوچ بود.)
  هشتم وجدیدا دوباره با زحمت وارد سایت میش اما تمام ایکون سفید سفید سفید ه مثل……(به گفته اون همکار عزیز که گفته جا نمیدادن .اما وقتی با زحمت گرفته دیده اونجا (قشم)همش خالی بوده).راستی شرکت صاحب نداره که یک ذره پاسخگو باشه؟
  نهم…………….
  وووووووووووو
  نکنه همه اینها برای همون منظور اخره.یعنی فروش!؟

 2. ناشناس می گوید

  کیش را هم می فروشند اینها

 3. جوادی می گوید

  سلام سهامدار عمده سیاست زمینهای سوخته را در مخابرات اجرا میکند قصد دارد با فروش املاک و زمینها سپس سهام مخابرات را بفروشد و برود ما از سهامدار عمده هیچ توقعی غیر از این نداریم انها هیچ تعصب و عرقی نسبت به مخابرات ندارند اما از مدیران مخابراتی که دوره شکوفایی مخابرات را تجربه کرده اند اتتظار داریم تا جایی که ممکنه این سیاست زمینهای سوخته را اجرا نکنند و کاری نکنند مخابرات بیشتر از این به فلاکت بیفتد

 4. ناشناس می گوید

  کارکنان را سال ۸۸ فروختند .وبه بهانه سهام ترجیحی بازی دادن!پیام ارسال می شود ولی حذف می شه چرا؟

  1. رصدگر می گوید

   ؟؟؟

 5. فنی با سابقه می گوید

  کارکنان رو هم فروختند خیلی وقته کافیه نگاه کنی به وضع کارکنان که به چه فلاکتی افتادن ؟!؟ ای کاش کمی همت داشتیم میرفتیم در ستاد اجرایی و اعتراضی می کردیم حل مشکل اصلی ما ازونجاست نه مدیران انتصابی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: