مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

قافله بهره وری یک سال عقب مانده است! هنوز هم می ماند!

مخابرات ما- بهره وری یکی از موارد پرداختی به کارکنان شرکت مخابرات ایران است که در مصوبه سال ۱۳۸۹ در نظر گرفته شده بود. چهار پرداختی در سال تبدیل شد به دو پرداختی.اما حالا ظاهرا زمان پرداختی که هر شش ماه یک بار بوده است به میل و اراده مدیران مالی تبدیل شده است به هر چند سال یک بار.

.

بهره وری بر اساس محاسبه معاونت راهبرد . امتیاز ارزیابی آن به استانها محاسبه می شود.یعنی برای خودش حساب و کتابی دارد!

ظاهرا بهره وری برای همه چیزش حساب و کتاب دارد اما برای زمان پرداختش ندارد!

آنچه در موردش حرف می زنیم بهره وری شش ماهه دوم سال ۱۳۹۷ است! در حالی که همین امروز بهره وری شش ماهه اول سال ۹۸ هم تاخیر دارد.

بگذریم! کار از این حرف ها گذشته است! بحث ما چیز دیگری است.

ماه گذشته قبل از پرداخت حقوق در خبرهای غیر رسمی اعلام شد که در ده روز اول آذر آیتم بهره وری شش ماهه دوم سال ۱۳۹۷ پرداخت خواهد شد.از آنجا که به آن اعتمادی نداشتیم خبرش را اعلام نکردیم.

دو سه روز قبل گفته شد تا پانزدهم آذر پرداخت خواهد شد!

در روزهای اول هفته جاریف امتیاز ارزیابی استانها به آنان داده شد.معنی آن این است که استانها مجوز پرداخت بهره وری را از ین لحظه دارند.اما نقدینگی کو؟ نقدینگی بطور جداگانه توسط مخابرات ایران به استانها داده خواهد شد تا آنها نیز سر فرصت پس از مدتی، پرداخت کنند! این قاعده عمومی ماست!

.

من بعنوان نویسنده این متن، نگران بهره وری سال ۹۷ نیستم. نگران بهره وری سال ۹۸ هم نیستم! … راستش نگران پایان سال، پرداخت عیدی و پاداش و حقوق و …. هستم! نکند با این نحوه پرداخت ها، آخر سال، با این تورم، دست مخابرات توی جیبش نرود! …. نگران هستیم دیگر. …. نباشیم!؟

 

ممکن است دوست داشته باشید
3 نظرات
  1. یاسر می گوید

    علی برکت الله

  2. ناشناس می گوید

    هیئت مدیره مخابرات و بخصوص مدیرعامل محترم با این روشی که در پیش گرفته اند کارکنان را جان به لب کرده اند و فکر هم نمی کنند که این کارمندان مخابرات هم زندگی دارند همه اش میگویند صرفه جویی کرده ایم صرفه جویی از جیب کارمند و کارشناس بدبخت و مظلوم

  3. بی نام می گوید

    نوش جان سهامدار.اون کسانیکه برای عوام فریبی میرن تو روستا پروژه افتتاح می‌کنند و از حق ما میزنند واقعا نمیدونیم به چه زبونی بگیم ما که راضی نیستیم ؟؟!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: