مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
انالله وفات

مخابرات، شایعاتی عقب تر از زمان خودش!

مخابرات ما- خبرهای هفته گذشته که از سوی ما اعلام شد در اولین روز هفته علنی شد.منظور خبر جانشینی اخوان بهابادی در همراه اول است.  قرار بود در اواسط هفته -مثلا همین سه شنبه – خبر مدیر عاملی اخوان بهابادی در شرکت ارتباطات سیار اعلام شود اما احتمالا بدلیل پخش بی موقع شنیده های ما سرعت عمل بیشتر شده است.

گفته می شود طرح هیئت مدیره ارتباطات سیار برای ورود اخوان بهابادی هنوز فقط سه امضا دارد.دو نفر دیگر هنوز جای امضایشان خالی است که در موردش باید تصمیم بگیرند.

در روزی که خبر ورود اعضای جدید هیئت مدیره در ارتباطات سیار مشخص شد دو نفر از هیئت مدیره رفتند! بطور سربسته گفتیم که منتظر باشید خبرهای دیگری در مورد افراد خارج شده از هیئت مدیره همراه اول، یعنی اخوان بهابادی و دهناد بشنوید.در آن زمان ما خبر یا شایعه ای در این مورد نداشتیم ولی محاسبات ما یک جای خالی نشان می داد.

به سرعت مهندس دهناد به عنوان عضو هیئت مدیره به تیم پیوست و روز شنبه هفته جاری مشخص شد اخوان را برای مدیر عاملی سیار در نظر گرفته بوده اند.

این تغییرات در میانه راه و ۴-۵ ماه مانده به پایان دو سال ماموریت این گروه در ارتباطات سیار، منطقی بنظر نمی رسید اما نشان از اختلافات عمیق دو سهامدار عمده در نحوه اداره این اپراتور بزرگ داشت.

.

حالا در پس خبرهای ارتباطات سیار،  خبرهای مشابهی برای مخابرات ایران شنیده می شود که بواقع شایعه است.شنیدن این شایعات در مخابرات ایران فقط از دو جنبه قابل بررسی است:

 • گوینده این شایعه یک ماه دیرتر با خبر شده !
 • گوینده خودش قائم به شخص، عامل به اجرای این خبر است.

هر دو جنبه فوق نشان می دهد فعلا این شایعات واقعی نیست!برای آن یک دلیل محکم داریم! آنهایی که می خواهند اجرایش کنند از آن بی خبرند!

 

ممکن است دوست داشته باشید
5 نظرات
 1. مجید می گوید

  سردبیر گرامی خدا قوت میخواستم بدانم ایا اطلاعی ازطرح بازنشستگی تشویقی دارید .بخدا خسته شدیم ازاین وضعیت در مخابرات

 2. ناشناس می گوید

  با سلام
  ما بازنشسته ها میخواهیم حقوق ما افزایش پیدا کند آن هم ار طریق قانونی
  اگر شرکت مخابرات ایران آئین نامه حقوق ودستمزد کارکنان مصوب سال ۱۳۸۹ وتصویبنامه هیئت وزیران مصوبه سا ل ۱۳۸۵ (هرآنچه زمان دولتی میگرفتیم عینا در زمان خصوصی سازی منتقل گردد )را اجرا کند مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی افزایش پیدا میکند بدلیل اینکه از رفاهیات ماهیانه مبلغ ۲۷ درصد کسر وبه حساب تامین اجتماعی واریز میشده است الان هم باید تفاوت رفاهیات از سال ۱۳۸۹ برمبنای آئین نامه حقوق ودستمزد کارکنان مخابرات اجرا واحکام بازنشستگان صادر و۲۷ درصد به حساب تامین اجتماعی واریز گردد تا مستمری افزایش پیدا کند.
  ۳/۴ خدمت سربازی بازنشستگان -گروه جبهه-گروه بسیج (گردان عاشورا )-گروه برجستگی و……. داده شود .و۲۷ درصد به حساب تامین اجتماعی واریز گردد.

 3. ناشناس می گوید

  معوقه بازنشستگان مربوط به سال ۱۳۹۷ چی ؟ مبلغ دومیلیون وپانصد هزارتومان است ؟
  ۳/۴ خدمت سربازی بازنشستگان چی ؟؟؟

 4. ناشناس می گوید

  امیدواریم مدیریت عامل محترم شرکت با درک عمیق شرایط حاضر و فشاری که بر کارکنان از ناحیه عدم اجرای ایین نامه حقوق دستمزد می گذرد سریعا دستور احکام معوقه از جمله گروههای شغلی را صادر نمایند .مسلما بعد از گذشت ده سال تعلل در اجرای قوانین به صلاح و صرفه شرکت نخواهد بود .

 5. ناشناس می گوید

  خبرامد خبری درراه است انشاالله باید منتظر منجی عالم بشریت باشیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: