مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

مخابرات ایران ، برند محبوب مصرف کنندگان گروه خدمات اینترنت adsl

مخابرات ما- در مطلب دیگری به جشنواره انتخاب برند محبوب مصرف کنندگان پرداخته ایم.در این نوشته به نتایج مخابراتی آن می پردازیم.

مخابرات ما- در ششمین دوره برگزاری  جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان  شرکت ها و برندهای بسیاری شرکت کردند.در این جشنواره با انتخاب حداقل هزاران نفر، برندهای محبوب هر صنف مشخص می گردد.برندها در ده دسته اصلی و سپس هر کدام نیز تقریبا در ده گروه داخلی تقسیم بندی شده اند  تا در منظر رای مردم با یکدیگر رقابت کنند.

تنها بخشی که در آن شرکتهای مخابراتی و ارتباطی در آن با هم رقابت کرده اند گروه (اصلی دیجیتال)  و زیرگروه (خدمات اینترنت adsl) بوده است که بر اساس نتایج اعلامی شرکتمخابرات ایران رتبه اول را کسب کرده و به عنوان محبوب ترین برند در این رشته معرفی شده است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در این مورد گفته است خوشحالم که شرکت مخابرات ایران در بین دو و نیم میلیون رای مردمی با بیش از ۱۵۰ گروه کالا و خدمات و با حضور بیش از ۳۶۰۰ برند ملی این جایزه را دریافت کرده است.

مهندس صدری در ادامه از همت و همدلی همکارانش در سراسر کشور و قدرشناسی مشترکان مخابرات تشکر کرده است.

جدا از آنچه که در این شرکت خصوصی می گذرد این معرفی نشان می دهد مخابرات و مخابراتی ها همچنان در یاد و ذهن مردم ایران محبوب و قابل اعتماد هستند چرا که محبوبیت از اعتماد جدا شدنی نیست.

مجموعه مخابرات ما این توفیق را ابتدا به کارکنان و سپس به مجموعه مدیران مخابرات تبریک می گوید.

 

ممکن است دوست داشته باشید
2 نظرات
 1. @ می گوید

  چرا خبر دروغ میذارید!کجا adsl مخابرات محبوبه
  همه ناراضین … حجم الکی کم میشه ! درست محاسبه نمیشه!
  جشنواره روی چه حسابی رتبه بندی کرده

 2. ناشناس می گوید

  به مدیران مخابرات؟
  مگه اونا کار غلطی هم کردند؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: